[quote name='Lobaria']Bisia dotarła do Magdy ok. 2 w nocy.
Razem z Lilką grzecznie spały.
Mała jest jeszcze przestraszona, ale z pewnością się rozkręci.[/QUOTE]
Ufffff, czyli szczęśliwie dotarły - cały czas o Nich myślę - obydwie takie przestraszone, a tu ciągłe zmiany....