Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Podniosę małego:) A może przenieś watek na ogólny. Tam jednak więcej ciotek zagląda... i może zdarzy się cud?:roll:
  2. Nooooo....to coś mi się wydaje, że ona tak specjalnie ten zapach i całość jej zachowania ma na celu tylko jedno:D No ale....to się zobaczy;)
  3. Przybywam na zaproszenie. Finansowo niestety nie wspomogę ale przy "wolnym" bazarku postaram się ująć chłopaka:)
  4. [quote name='gosiaczek1984']Czika gotowa do adopcji czeka na wspanialy dom[/QUOTE] Najlepszy z najlepszych zjaw się :)
  5. Czasami ma wrażenie, że "pakiet na cuda" się już wyczerpał :roll: a jak tam Gryziątko?:cool3:
  6. Dzięki bazarkowi Poker tu trafiłam i bazarek dla małego - na spółkę z innymi chłopakami zrobiłam ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243344-SHOPPING-140-32-34-36-dla-Maksa-Jarka-i-Leszka-do-17-05-20-00?p=20844100#post20844100[/URL] Proszę o pomoc w podrzucaniu ;)
  7. [quote name='b-b']Z zaproszenia przywędrowałam. Niestety groszem nie wspomogę chociaż bym bardzo chciała. Jestem bez pracy a utrzymanie 4 osobowej rodziny z kiepskiej pensji zaczyna graniczyć z cudem:/ Jak tylko zdobędę jakieś fanty zrobię coś dla chłopaków. Muszę zrobić jeszcze obiecane 2 bazarki a fantów wciąż za mało :([/QUOTE] Dołączyłam chłopaków do zrobionego właśnie bazarku. Maksio się raczej nie pogniewa ;) Proszę o pomoc w podrzucaniu :)[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243344-SHOPPING-140-32-34-36-dla-Maksa-Jarka-i-Leszka-do-17-05-20-00?p=20844100#post20844100[/URL]
  8. Z zaproszenia przywędrowałam. Niestety groszem nie wspomogę chociaż bym bardzo chciała. Jestem bez pracy a utrzymanie 4 osobowej rodziny z kiepskiej pensji zaczyna graniczyć z cudem:/ Jak tylko zdobędę jakieś fanty zrobię coś dla chłopaków. Muszę zrobić jeszcze obiecane 2 bazarki a fantów wciąż za mało :(
  9. Byle do środy maleńka. Wszystko się mam nadzieję wyjaśni:)
  10. [quote name='mamameli']Witam wszystkich :) To ja może dodam nowe zdjęcie Cziby :) Może ktoś się zakocha?? [url]http://daria.serwislap.pl/bajka/ma%b3e/Image00001.jpg[/url][/QUOTE] Tego i Wam i jej życzę :)
  11. LUNA [IMG]http://iv.pl/images/19724136200814663159.jpg[/IMG]
  12. Na na miejscu Ani bym zrobiła --->:obrazic::D Dobrze, że chociaż Frajer-ka Ani nie zawiedzie i swym ciałem ją przed Rafikiem broni :cool3:
  13. Jasne, że będzie dobrze BO INACZEJ BYĆ NIE MOŻE!!!! :D
  14. [quote name='Anula'] ...Chodzi opinia o pekinkach,że są wredoty ale Miki do takich nie należy...[/QUOTE] Plaskate wredne?:-o Nigdy w życiu!!!!:D
  15. [quote name='Anula']Mikuś sobie żyje...[/QUOTE] Uściskaj malucha ode mnie i powiedz mu, ze już swoją normę na problemy zdrowotne wykorzystał do końca życia ;)
  16. No właśnie. Nic tylko czekać nam pozostaje i trzymać kciuki za zdrówko małej :)
  17. Jaki wspaiale się czyta takie wiadomości :) Anula co u Mikiego?
  18. Tacy są najgorsi:angryy:
  19. Oby dała sobie uszko obejrzeć:roll: Mój znajda Cwaniak(14lat) już od roku za TM wręcz dostawał szału jak mu uszy czyścić miałam. Raz mi nawet otworki w ręce zębami próbował zrobić:D Jak to mówią:" mądry Polak po szkodzie" od tamtego czasu w kagańcu mu je czyściłam;)
  20. No proszę trzej muszkieterowie:D Jakie pycholki wszystkie zadowolone:D
×
×
  • Create New...