[quote name='b-b']Z zaproszenia przywędrowałam. Niestety groszem nie wspomogę chociaż bym bardzo chciała. Jestem bez pracy a utrzymanie 4 osobowej rodziny z kiepskiej pensji zaczyna graniczyć z cudem:/
Jak tylko zdobędę jakieś fanty zrobię coś dla chłopaków. Muszę zrobić jeszcze obiecane 2 bazarki a fantów wciąż za mało :([/QUOTE]
Dołączyłam chłopaków do zrobionego właśnie bazarku. Maksio się raczej nie pogniewa ;)
Proszę o pomoc w podrzucaniu :)[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243344-SHOPPING-140-32-34-36-dla-Maksa-Jarka-i-Leszka-do-17-05-20-00?p=20844100#post20844100[/URL]