Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43194
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Moją od zeszłego roku co lato obcinam bo widzę, że jest jej tak lepiej. Drugi lata z kłaczkami bo ma je krótkie ;)
  2. Ty się mała nie wygłupiaj z tą zamrażalką bo cie przez przypadek tam Hope zamknie i co będzie?:D
  3. Gdzieś chyba tu na Dogo czytałam, że zmielone skorupik dodawane do jedzenia też są dobre. Jak moja ciotka miała złamaną nogę - a miała wtedy prawie 80 lat to lekarz na lepszy zrost zaleca się jeść gotowane kurze nóżki i galat z świńskich nóżek :)
  4. Fajnie, że i mamę udało się uratować:)
  5. Zapisz sobie banerki na kompie bo za jakieś 2 tygodnie znikną.
  6. Tak na szybko aż ktoś nie zrobi coś ładniejszego. Teraz tylko tyle mogę dla niego zrobić:roll:
  7. To wspaniale, że już transport załatwiony:) Oj maleńka gdybyś tylko wiedziała co los ci szykuje:D
  8. Bardzo się cieszę, że małe tak wspaniale się dogadują :D Widzę, że komuś futerko ogolili:D
  9. Jak tylko uda mi się zebrać jakieś fanty znowu wspomogę malca :) Trzymam kciuki aby nie zapominano o maluchu:)
  10. Na dobranoc hopsnę małą :)
  11. [quote name='Hope2']czekamy :) A Klucha chyba się nauczyła komendy "pycholek", bo jak słyszy to główkę do góry zadziera i buziaczki rozdaje ;)[/QUOTE] No proszę jaka mała mądrala z niej :D
  12. Jakieś nowe wieści???
  13. Wspaniale oglądać jej zadowoloną minkę :)Mała wie, że na kolanach najlepiej :D
  14. [quote name='barb'] b-b trzeba Ci pomoc w zapraszaniu na bazarki ? Jeszcze trzy dni jestem w domu to mogę coś wysłać. Chociaż widzialam, że duże ciuszki wręcz same się sprzedają :lol:[/QUOTE] Dziękuję kochana ...powoli dam radę;) Już 90 dzisiaj wysłałam:p A Ty gdzie się wybierasz?:cool3:
  15. Chyba się golaskowi podoba :)
  16. [quote name='agusiazet']Z bazarkiem dla Lusi wstrzymam się jak skończę ten od złotówki, to zrobię kolejny dodając moje nowe rzeczy i te od b-b. Inaczej mogę nie ogarnąć w ten gorąc całości sytuacji bazarkowej:)[/QUOTE] Jasne, że poczekaj:)
  17. Ja będę trzymać kciuki aby wszystko było dobrze :)
  18. Wspaniale, że już po wszystkim i maleńka dobrze to zniosła. Kaśkamanna powiedz mi a co zrobisz jak Twoja sunia nie przyjmie maleńkiej? Mała dużej raczej krzywdy nie zrobi ale wiadomo, że większy może więcej.
×
×
  • Create New...