Gdzieś chyba tu na Dogo czytałam, że zmielone skorupik dodawane do jedzenia też są dobre.
Jak moja ciotka miała złamaną nogę - a miała wtedy prawie 80 lat to lekarz na lepszy zrost zaleca się jeść gotowane kurze nóżki i galat z świńskich nóżek :)
[quote name='Hope2']czekamy :)
A Klucha chyba się nauczyła komendy "pycholek", bo jak słyszy to główkę do góry zadziera i buziaczki rozdaje ;)[/QUOTE]
No proszę jaka mała mądrala z niej :D
[quote name='barb']
b-b trzeba Ci pomoc w zapraszaniu na bazarki ? Jeszcze trzy dni jestem w domu to mogę coś wysłać.
Chociaż widzialam, że duże ciuszki wręcz same się sprzedają :lol:[/QUOTE]
Dziękuję kochana ...powoli dam radę;) Już 90 dzisiaj wysłałam:p
A Ty gdzie się wybierasz?:cool3:
[quote name='agusiazet']Z bazarkiem dla Lusi wstrzymam się jak skończę ten od złotówki, to zrobię kolejny dodając moje nowe rzeczy i te od b-b. Inaczej mogę nie ogarnąć w ten gorąc całości sytuacji bazarkowej:)[/QUOTE]
Jasne, że poczekaj:)
Wspaniale, że już po wszystkim i maleńka dobrze to zniosła.
Kaśkamanna powiedz mi a co zrobisz jak Twoja sunia nie przyjmie maleńkiej?
Mała dużej raczej krzywdy nie zrobi ale wiadomo, że większy może więcej.