Witam, jak przyjemnie zobaczyć Ikarka.Pamietam o mojej deklaracji i ja właśnie w tej sprawie.Podziwiam Klaudus i dzisiaj zobaczyłam zdjęcia Ikarka i Rudego. Poczytałam wątek Rudego i chciałabym wspomóc Klaudus w utrzymaniu psiaka.Ikarek ma w tej chwili zabezpieczenie finansowe i pomyślałam że na tą chwile moje 50 zł miesięcznie bardziej potrzebuje Rudy.Echhhh gdybym miała nieograniczone możliwości finansowe.Oczywiście Ikarek pozostanie nadal psiakiem, którego będę z troską obserwowała i w razie czego wspomogę.Mam nadzieję,że rozumiecie moje intencje.Pozdrawiam serdecznie.
Czy psiaki mają to samo konto?