Przeczytałam.Ile tu smutku ale też radości.Smutne, że taki młodziutki,piękny i mądry a przez chorobę nie może w pełni być szczęsliwy.Szczęściem dla niego jesteście Wy,wielki szacunek.Postaram się pomóc jak mogę.Lumix masz do mnie kontakt .....korzystaj.