[quote name='agucha007']w związku z tym, że Justyna mi nie odpisuje pozwoliłam sobie sama podziałać. Napisałam do kilku lokalnych gazet z miast: Mikołów, Łaziska Górne, Orzesze i Wyry by zrobić u nich "kącik adopcyjny" taki jak w Wiadomościach Rudzkich. Narazie odpisał mi Mikołów. :)
"[COLOR=#444444][FONT=Verdana]Nie widzę większego problemu. Wyobrażam to sobie tak, że co miesiąc, około połowy miesiąca, otrzymuję od państwa na adres [EMAIL="
[email protected]"]
[email protected][/EMAIL] krótki tekst ze zdjęciem. Numer na maj jest już zamknięty, zatem możemy zacząć od wydania czerwcowego, co o tyle dobrze się składa, że będzie w nim zapowiedź Dni Mikołowa, a państwo zawsze na nich jesteście.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]Czekam zatem na materiał w połowie maja."[/FONT][/COLOR][/QUOTE]
super akcja:):):)