Pani Magda, opiekunka psiaka: a więc jeśli chodzi o sylwestra to u nas spokój mieszkamy w lesie i prawie nic nie słychać,nowy rok zaczyna się dla Zekkiego dobrze,nadal ma fioła na punkcie jedzenia chociaż suchą karmę już potrafi zostawić,,,,,a tak to po staremu trzyma się świetnie bawi się bryka chłopak,,,. Zrobię jakieś zdjęcia to prześlę...
czyli wszystko jest dobrze, chłopak grzeczny ^^