Jump to content
Dogomania

Martuchny

Members
  • Posts

    2039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martuchny

  1. ekstra :) i dziękuję, że kasa 'zostanie w rodzinie' tzn. u Diboja na koncie :) mam nadzieje, że koledze Zairka z hotelu też szybko uda się znaleźć dom :) Zairku, należał Ci się tak wspaniały domek :)
  2. bardzo się cieszę, że Teja i Lupo mają nowe życie :) powodzenia skarby :)
  3. Piesiaki mają się dobrze. Wczoraj wzięłam 'mojego' samczyka na dwór. Dzieci są coraz silniejsze. Nie chciał jeść smaków, które mu przyniosłam, było mu bardzo ciężko bez rodzeństwa z obcymi psami na wybiegu. Nie chciałam robić nic przymusem. Prócz niego zabrałam na wybieg 7 świetnie zsocjalizowanych psów. To co chciałam osiągnąć wczoraj to on siedzący spokojnie i patrzący jak głaszczę inne psy, które same do mnie podchodzą i się cieszą. Mam nadzieję, że mowa ich ciała i zrelaksowanie przemówiły mu coś do łebka. Zestresowany i spięty był okropnie. Nie odchodzi od mojego dotyku, ale też sam do niego nie dąży. W nauce chodzenia na smyczy są postępy. idzie nie ciągnąc na razie wzdłuż płotu kilka kroków. Nagradzam go za to, jednak w sumie nie wiem czy on odbiera to jako nagrodę. Miałam go na dworze około 45 minut. Bardzo nie chciał wrócić do boksu, walczył, ciężko było go utrzymać, jest bardzo silny. Może jutro spotkam się z dziewczynami i zapytam jak z 'ich' dziećmi ;)
  4. dziękuję Agata :loveu: ja mogę się tym zająć, tylko błagam - po maturach! tekst przygotuję sobie wcześniej, podzielimy strony między kilka osób i pójdzie szybciorem :)
  5. oks, teraz bede pamietać :) dziekujemy za wpłaty :)
  6. a więc: Kasia ze schroniska: 20 PLN Małgorzata G.(sorry, zapomniałam nicku) : 15 PLN wujek & ciocia : 15 PLN Bartek : 30 PLN Martuchny: 20 PLN mdk8 : 30 PLN pucka69 : 10 PLN czyli mamy teraz 1030 :)
  7. haha, co za unikanie nauki ! :evil_lol: Ania -też jesteś wolontariuszką? w którym schronisku? :)
  8. doszły wpłaty. jak dostane rozpiskę kto i ile to wkleję ;)
  9. wy takie zauczone, a ja cały dzień w schronisku :-D relaks był potrzebny :) no nic też zaraz idę do bioli...
  10. ale ekstra, trzymam wszystkie możliwe kciuki :)
  11. no ja chce dzis dokonczyc ewolucjonizm, ale niestety nie mam siły, może dam jeszcze rade...
  12. jestem wykonczona, przed chwilą wróciłam z rozszerzenia... co to za kretyństwo, że rano podstawa a potem rozszerzenie podzielone na dwie części!jestem wykończona... podstawa łopatologiczna, część pisemna na rozszerzeniu w porządku, słuchanie i pisanie trudne, ale do przeżycia. nie mam siły :-x
  13. dziekujemy ;)
  14. Jeśli chodzi o behawiorystykę to z tym jest jeden mały kłopot - nie wyżyje się z tego. To może być profesja dodatkowa, ale nie główna. Z resztą i tak niestety jeśli chodzi o ludzi, nie psiarzy, to świadomość pomocy zwierzętom w przypadkach złych zachowań nadal jest mała.
  15. łooo, zupełnie inny psiok niż jak go przynieśli do schrona ;) ale się zmienił :kurcze, bardzo go lubię, jest rewelacyjny ;) mam nadzieję,że znajdzie się dla niego jeszcze DS
  16. teraz posprawdzałam sobie odpowiedzi, byłam taka zadowlona, a teraz patrze jakie głupie błędy raz po raz :) ile by nie było i tak będzie dobrze - jedną próbną nie zaliczyłam, drugą ledwo :-D jutro angielski. z rana podstawa potem na 14 muszę wrocić na rozszerzenie.
  17. Mata bardzo łatwa ,nawet dla mnie choć jestem młotem matematycznym. Jest doooobrze :cool3:
  18. świetna druga fota :) noo, faktycznie, że dziadunio, jakiś taki nieruchawy :diabloti:
  19. mdk8, spokojnie, ogarniam wszystkie psy na hotelach i domach tymczasowych, więc z tym nie będzie problemu;) ehhh... co do tego powitania... ona m zawsze mówi, że on się bardzo cieszy jak ona wraca z pracy, że macha ogonkiem. ja przyjechała, stał w przedpokoju, ona weszła, zawołała go, on się spojrzał, zero reakcji i poszedł do kuchni... chyba już dziś był zaszczepiony, ale fakt dopytam jeszcze, to było dla mnie naturalne, ale w zasadzie cholera wie... mam nadzieję, ze nie będzie kaska potrzebna, ale jak coś to dam znaka... dziękuję ;)
  20. jest już siódmy, a my mamy dopiero... dwie wpłaty za maj.. Aryste - 20 PLN p.Ola - 30 PLN dziękujemy :)
  21. hej, własnie dostałam telefon że. byli. tragedii jakiejś mega nie ma. na pisiorku nie ma zapalenia, jedynie jest podrażnienie jakieś, ma tylko mieć przemywane odkażającym. faktycznie, masa mięśniowa jest bardzo mała, dostał odrobaczanie, za 2 dni krew do pobrania, bo może być nie halo z wątrobą. W najbliższym czasie też rentgen - co z tymi jego nóżkami. Ciśnienie... połowa tego co powinno być, ale miarowe. Serce w porządku. Zobaczymy na dniach co wyjdzie. mdk8 - dzięki za pomoc bardzo, w razie co dam znać, na razie koleżanka sama opłaciła wizytę ;)
×
×
  • Create New...