[quote name='Romka']Karolino,wieki całe!!!:lol:Witaj,bardzo się cieszę, ze znów jesteś na naszych wątkach...:lol:[/QUOTE]
Musiała zrobic sobie małą przerwę od Dogo ale już wracam :-)
Podniosę psiaczka.
Gdyby portfele i domy były z gumy to pewnie niedługo nie byłoby ani jednego wątku... Ale niestety tak nie jest i trzeba się liczyć z tym że decydując się na pomoc jakiemuś psu który nie może u nas zostać trzeba mu będzie zrobić ogłoszenia.
Ja w razie potrzeby mogę mu zrobić tablicę, gumtree i parę innych ogłoszonek ale nie będzie tego dużo. Tylko oczywiście potrzebuje lepsze zdjęcia i tekst.