[quote name='agaga21']świetne kubraczki! bulwy wyglądają przeuroczo :) astusia widać najlepiej się czuje w pościeli ;)
piękną masz rodzinkę :) wszyscy wyglądają na szczęśliwych, mam nadzieję, że rzeczywiście są.[/QUOTE]
bulwy nawet bez kubraczkow sa urocze :diabloti:,a astunia -coz-babinka lubi miec cieplo,okolo 5 rano codziennie laduje sie do lozka :mad:,a dzieciaki moje faktycznie sa szczesliwe,ale najwazniejsze ,ze maja miedzy soba dobry kontakt i oby tak dalej...:multi: