Jump to content
Dogomania

lula2010

Members
  • Posts

    4452
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lula2010

  1. po prostu mordzie wytarl w to co pod reka(paszcza)bylo...:evil_lol:
  2. ....taak ,ja tez wariuje i codziennie (prawie)sprawdzam czy guzek bialej bulwy sie nie zmienil i czy astuni nie przybyly nowe....:shake:
  3. Lucynka ,biedna ubranka nie ma ,to i na tarasie siedzi...:evil_lol:,Morissek towarzystwa jej dotrzymuje :diabloti:
  4. bylismy dzis u wnusia,bo Mikolaj u nas dla niego cos zostawil :loveu:
  5. ..biedny Groch....jak nie urok to...Grochu !nie martw nas i nie badz wielbladem ....
  6. ciesze sie ,ze jest szansa na domek dla Kasi..:multi:
  7. dzis 6.12.i wcale nie o to chodzi ,ze Mikolaj dzis chodzi....:evil_lol:,tylko o to ,ze Beka jest juz z nami 11-e miesiecy...:eviltong::multi::loveu:
  8. zagladamy,pozdrawiamy...:eviltong:
  9. ...kolejna bieda...rece opadaja normalnie..moze na FB ja wstawcie-duzo ludzi tam zaglada...
  10. dzis 5.12 .2012, wiec Lula skonczyla 2,5 roku...:loveu:;byla dzis u mnie Przyjaciolka -sunie akurat jadly -zadna nie zareagowala na domofon ani na dzwonek do drzwi :mad:,czyli wlamywacza tez by wpuscily ,bo miska pelna.:evil_lol: kiedy odprowadzalam Przyjaciolke,wzielam obie bulwy i Hania miala okazje sie przekonac ,ze obie "ida"jak burza na drzwi sasiadow ,za ktorymi sa psy :mad:,potem wyszlam z astunia,a pozniej poszlam zrobic oplaty i jak wrocilam ,zobaczylam ,ze bulwy "chodzily"w moich cieplych kapcioszkach :diabloti:(zapomnialam schowac),moze szewc cos zaradzi i wklei wyszarpane futerko...:cool3:;astuni tez cos sie pomieszalo na stare lata ,bo ostatnie noce zamiast w koju (swoim):razz:spedza na naszej kanapie w duzym pokoju:shock::shock:;widzac nas -nie schodzi z niej,a jesli ,to powoli,dostojnie i przeciagajac sie idzie do sypialni i uwala sie nam do lozka....:nonono2::nono::shock:
  11. zaraz po wizycie u weta dajcie znac co i jak z chlopakiem :lol:
  12. tez persice kapalam i nie tylko jak sie obe....a,ale faktycznie-smrod kociej kooo nie ziemski...:evil_lol:
  13. my po wecie...Beka dostala kolejny zastrzyk ,za tydzien kontrola i znow zastrzyk,za 2 tygodnie to samo...dzisiejsze usg pecherza nie pokazalo tego cienia w nim :multi:,guzek w sutku od czasu znalezienia go przeze mnie(lipiec br) nie zmienia sie ,ale wg weta to moze byc wszystko:shake:....dopoki jednak nic sie z nim nie dzieje ,Beka nie ma powiekszonych wezlow i jakichkolwiek zmian w innych narzadach-nie ruszamy (wg zalecen weta)....antybiotyk na pecherz jutro mala dostaje ostatni raz...za ok 2 tyg kontrolne badanie moczu....Beka wazy16 kg...i podobnie jak Lula od jutra ma diete :evil_lol:
  14. moja bulwa z pseudo, oprocz normalnego wysikania sie, posikuje na inne sioo i kooo :evil_lol:,a Lula (nasza mlodsza bulwa)zaczela ja nasladowac i tez posikuje na cudze sioo i kooo;astka od zawsze sikala na slady innych psow czy tez suk...dobrze ,ze Lula na taki super dom trafila i ludzi :multi:
  15. [quote name='Maupa4']No czy ja wiem ... :hmmmm: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2962/a1e9d17c883a4fb2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2962/ed0ebbf1e7f12468med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2962/0403ddc0de3c49ecmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2962/21f5f677d937b0d4med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2962/13ca30ea1e7d135amed.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] hi hi,wygladaja jak kosmiczne stwory...:evil_lol:
  16. my chodzimy na kocie i psie wystawy jak sa w Bydgoszczy....koty sa zjawiskowe,a moim marzeniem byla lysa , pomarszczona dziewczynka sfinksa :loveu:,niestety maz nie jest zachwycony ich uroda ,tylko corce sie podobaja ,bo jak mowi" sa piekne ale inaczej"....;w dotyku sa mile,cieple (podobnie jak grzywka corki) ,syn ma syjamke (woli chyba koty ,mimo ,ze w domu krolowaly psy)....
  17. [quote name='malawaszka']koty są mega uparte jak sobie coś umyślą - mojej siostry kotka tak się kiedyś dobijała do ich pokoju, że poduszki pozdzierała do krwi :mdleje: stała na łapach tylnych a przednimi jechała po drzwiach ... ooo masakra biedne psisko :( pewnie z bólu i ze strachu szczerzy zeby :-( ........................................................................widzialam na fejsie-biedak.... wyobrazam sobie jak drzwi wygladaly:evil_lol:.....nasz naroznik byl zrabany do pazdzierza.....drapak ,anty zapachy nie pomagaly....Niunia patrzyla na nas,darla pyszczydlo i jechala pazurami po meblu....obzarla uchwyty (kulki )przy nowych meblach:mad:,ale duzo bym dala zeby byla z nami....:-(
  18. u nas bulwa z pseudo tez nie sikala ,byla silnie pobudzona i dyszala...na drugi dzien zrobila wszystko....
  19. ida swieta-ja mialam jedna kocice biegajaca po choince :diabloti:,a u Ciebie Agata sa dwa kotecki....:evil_lol:,ciekawa jestem jak sobie "poradza"z choinka.....:multi:
  20. ...bieda mala...:shake:
  21. jak sunieczka?kciuki trzymam :kciuki:
  22. [quote name='b-b']No to reasumując dziecko to zło konieczne, utrapienie rodziców i pasożyt skubany na własnej piersi hodowany ;):D I niezależnie od wieku i tak nie wiadomo co mu kupić :D Dżdżowniś brykaj, korzystaj z okazji puki możesz. Teraz to Twoje najlepsze lata:diabloti:[/QUOTE] .a my..w tym roku poszlismy po rozum do glowy i prezenty tylko dla wnuczat :loveu:,bo tym "starym "dzieciom nie wiadomo co kupic,ani co je zadowoli :evil_lol:
×
×
  • Create New...