Jump to content
Dogomania

lula2010

Members
  • Posts

    4452
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lula2010

  1. [quote name='agaga21']i pewnie zabrali go do schroniska? :( mam nadzieję, że w waszym schronie otrzyma pomoc a nie wrzucą go tylko do klatki...[/QUOTE] schronisko powiedzialo przez tel,ze nie maja juz dzis weta ,bo po 15-ej,nie maja auta z kierowca ,bo po 15-ej...straz ze najpierw ludzie a to pies...zadzwonilam do mojego weta a tam byla znajoma inspektor i ona zadzwonila na straz(nie wiem co im powiedziala,ale 10 min po jej tel byli)....maly pojechal do weta ale jutro bede wiedziala co z nim dalej i jakie to byly obrazenia(na pewno otwarte zlamanie przedniej lewej lapy i mnostwo krwi -jakby z tetnicy):(
  2. [quote name='Maupa4'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/734/8635fb1a819f93fcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/734/b77ce4f5d6e121d0med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/734/abf54a22bc20d41emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/734/ac066b4390a7e647med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/734/bea6a7f80a59574fmed.jpg[/IMG][/URL] Jak widac jest ... wesoło ;)[/QUOTE] taak ,teraz juz to wiem....TYLKO z BULWAMI jest WESOLO;-)
  3. przeczytalam o suni na watku Anatolka
  4. wlasnie wrocilam sprzed bloku ,w ktorym mieszkam i przed ktorym jakies bydle mercedesem potracilo psa i odjechalo....pobieglam jak stalam ,chwycilam tylko cos miekkiego i podklad,bo psiak dowlokl sie pod klatke obok i strasznie krwawil i skomlal no i nie dal podejsc (warczal dopoki nie oslabl)...po wykonaniu kilkudziesieciu tel ,laskawie po poltorej godzinie czekania ,przyjechala straz miejska ,bo jak pan powiedzial "ludzie maja pierwszenstwo"....jestem totalnie rozwalona...skonczylam piaskiem zasypywac krew psiaka i chce mi sie wyc na to wszystko z bezsilnosci...dobry humor szlag trafil....
  5. wlasnie wrocilam sprzed bloku ,w ktorym mieszkam.bo jakies bydle w mercedesie potracilo psiaka i odjechalo....zanioslam bidulkowi cos miekkiego i podklad ,bo strasznie krwawil ale tez i warczal i nie dal podejsc do siebie...po wykonaniu kilkudziesieciu tel ,po poltorej godzinie pojawila sie straz miejska...!!!,bo jak pan powiedzial "pierwszenstwo maja ludzie"....jestem totalnie rozwalona,skonczylam zasypywac piaskiem krew psiaka....
  6. [quote name='Maupa4'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/734/2583153e72d63ce1med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/734/2607e1f70715f5c6med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/734/8b7dc92462624c81med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/734/eefe590e7a475300med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/734/8099c657dea5f240med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] moje bulwy(az dwie;-) ),tez tak sie podgryzaja ,a dzwieki,ktore wydaja ,czasem zagluszaja telewizor;-)
  7. wszystko to straszne co sie dzis dzieje....ale mama dziecka jakos od poczatku nie wydala mi sie wiarygodna....jeszcze to malenstwo porzucone w domu...(mam nadzieje ,ze uratuja bidusie)...o porzucanych zwierzetach nie wpomne....:(
  8. najwazniejsze,ze niektorym tu(elince)humor dopisuje;-)bulwy pozdrawiaja,babcia TTB tez:-)
  9. mam pytanie kto bulwom szyje tak piekne ubranka?:-)u mnie tez byl Diamentowy pyl (od poniedzialku do wczoraj) od ok 8 do 10.30(wtedy to na zmiane wychodzilam z suniami na dworki);skrzylo ,fruwalo w powietrzu cudnie...:-)pozdrawiam bulwy i nie tylko bulwy i ich Pancie :-)
  10. [quote name='Donvitow']Mika z pseudo. W Gaju. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1342/f80c7e399bdfaee7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1294/63ade5884d99527dmed.jpg[/IMG][/URL] W domu [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1306/bb2655e3d812c93bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1306/7b0c9b36eda05ffdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1289/a49d919679057814med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] jakie cudenko...:-)
  11. br...zimno ...bulwy nie chca wychodzic z domu nawet na siu...;o babcince TTB nie wspomne....przed nami urodziny corki,sunie w niedziele zostaja same....mam tylko cicha nadzieje,ze bulwiaste nic nie zbroja....
  12. trzymam kciuki za Lenke,zeby zdrowiala i nie martwila mamy swej:-)moj wnusio mial chrzciny w miniona niedziele(nie wiedziec czemu teraz chrzcza na mszach),a w kosciele bylo zimno ,bo nie jest ogrzewany!!!mam nadzieje,ze maluszek sie nie pochoruje:-) a psiaki ,coz nudzily sie...;-)
  13. bulwy cuuudne :-)myle tylko ich imiona(tych "wczesniejszych ",zasiedzialych;-) )szkoda ,ze fakt iz mieszkam w bloku na 35 m nie pozwala mi wziac kolejnego bulwiaka:-),bo to cudowne psy:-),tym bardziej ,ze nie mieszkam w centrum Bydgoszczy ,a na jej obrzezach,nad Kanalem Bydgoskim (piekne tereny spacerowe)
  14. ciesze sie ,ze Lusia i Dani (i inne dziewczynki )znalazly tak wspanialy dom:-) Lusie chcialam wykupic od jej"pani " z Lowicza ,miala mi ja dowiezc blizej Bydgoszczy,ale podobno auto sie jej zepsulo,a ja przed swietami grudniowymi nie moglam tak daleko pojechac(oprocz swoich 2 wtedy sun dogladalam psy i krolika cory),"pani" oddawala Lusi najpierw za 50,potem za 25 zl,bo nie zgadzala sie z jej owcz niem,a uszy "lezace "miala od urodzenia;zglaszalam ogl obu sun do AB i innych org(na fejsie)ale nikogo to nie zainteresowalo....a od 1. 01.2012 sunie zniknely z portali ogloszeniowych(ustawa pewnie) i "odnalazly sie" w schronie,(rozmawialam nt sun tel z Romka) pozdrawiam:-),moje 3 sunie tez;-)
  15. rece opadaja normalnie:( ,dobrze ,ze je odebraliscie:-)
  16. wiem u kogo sa dziewczynki:-) super trafily:-))
  17. Fakt,mrozy dla naszych psiakow to masakra ...moje 2 bulwy nie wychodza razem ,bo mlodsza ,2 -letnia chce spacerowac ,a starsza (5-o letnia) z adopcji i po przejsciach wychodzi ,zrobi co trzeba i zawraca do domu:-),podobnie jak 12-letnia babcia TTB...mysle ,ze cala 3-ka czeka juz na cieple dni;-)szkoda ,ze Bombat nie ma jeszcze domku,ale czy nie myslalas o tym zeby zostal u Ciebie?;-))
  18. [quote name='elinka']A ja dziś w nocy zebrałam w jedno moje tymczasy. Serdecznie zapraszam :smile: [url]http://www.dogomania.pl/threads/221971-DT-u-elinki-PROSZ%C4%98-NIE-PISA%C4%86!?p=18501817#post18501817[/url] [URL="http://www.dogomania.pl/blog.php"][/URL][/QUOTE] obejrzalam,poczytalam:-),super psiaki:-) my juz po chrzcinach,dziewczyny byly same,nic nie zniszczyly:-)(moze nauki a przede wszystkim odstraszacze psie zdzialaly cuda?):-) oby nie zapeszyc;-)
  19. czt wiadomo cos nt psiaka?
  20. co slychac u Bombata?
  21. [quote name='agaga21']ojojoj...następnym razem to zdjęcia prosimy ;) (nie, żebym ci życzyła następnego razu) a dzrwi to bardzo obgryzione?[/QUOTE] ze zdjeciami to licho bo ja nie umiem wstawiac,a synus zmienia prace-jedna konczy do drugiej sie wdraza ,poza tym jutro chrzciny jego synusia ,na dodatek oni z synowa nie mieszkaja w Bydgoszczy....uff;obiecal ,ze jak ze wszystkim sie upora to wpadnie i zdjecia powstawia:-)dzis byla jedna z imprez rodzinnych i poszla na nia z nami bulwa po przejsciach :-) urzekla i "kupila "wszystkich gosci:-)a to co lubi niszczyc 2 bulwa wysmarowalam sosem tabasco i....spokoj(oby jutro tak bylo na czas chrzcin);a co do drzwi od lazienki to nabije jakas listwe i juz:-);tyle ,ze mlodsza z bulw nic nie niszczyla (robi to d grudnia ubr,a 2 bulwa jest od 6 stycznia br i nie wiaze tych zdarzen)
  22. [quote name='elinka']Co robić? Powiedz bulwom, aby zaproponowały swojej Pańci przeczytać wątek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192687-SZKODNIKI-czyli-doce%C5%84-zwierza-swego-bo-mog%C5%82a%C5%9B-mie%C4%87-gorszego[/URL]. Po tej szkodnikoterapii wszystkim Wam na pewno będzie ze sobą przyjemniej i lżej. Zapewniam! :fadein:;)[/QUOTE] hm,pancia watek poczytala(nie caly) i nie przy bulwach,podziekowala bulwom ,ze ma jeszcze gdzie spac i na czym siedziec i dokad wracac;-),pouczyla co im wolno a co nie i dzis gdy wrocila to zobaczyla ,ze bulwy chodzily w jej laczkach ,w zwiazku z czym musi kupic sobie nowe:-)
×
×
  • Create New...