-
Posts
4452 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by lula2010
-
mlodsza z bulw,LULA,ma dzis URODZINY :eviltong::loveu: konczy 2 latka :new-bday: od nas i drugiej bulwy i astuni :tort::BIG:
-
zaraz daj znac co i jak z Bombim
-
jedna dobra wiadomosc z dzis ODGRUZOWALI balkon
-
bardzo sie ciesze ,ze tak skonczyla sie historia psiaka :eviltong::multi:
-
[quote name='Maupa4']...[I] No dobra idę[/I] ... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2991/73814e850e1018ddmed.jpg[/IMG][/URL] ... [I]Idę, idę[/I] ... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2991/e546d4d96c393c03med.jpg[/IMG][/URL] ... [I]Idę ... idę ... iiidęęęęę [/I]... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2991/2e8ef2c2f0b65f74med.jpg[/IMG][/URL] ... [I]Przeciez mówiłam że JUŻ ide [/I]... :angryy: ... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2991/7b756cd40a99745fmed.jpg[/IMG][/URL] Flegmatycznośc Luśki może ... wykończyc ... :mdleje:[/QUOTE] ...Ona (Luska) jest niesamowita...i rozbrajajaca....:loveu:
-
pozornie dzis dzien jak kazdy....ale to 4 lata temu peklo niebo,kiedy to spieszac do swoich podopiecznych, siostr i braci mniejszych ,zginal tragicznie ,lecac swoim "scigaczem" cudowny ,pelen empatii czlowiek,wspanialy wet....:-(:-(zostawil zone,synka i swoich podopiecznych ...(w tym takze swoich osobistych)....:-( Jarus,pamietamy...ale widocznie tam gdzie teraz jestes ,byles bardziej potrzebny...miales tylko 36 lat.....:shake:
-
HAMA - śliczna i kochana sunia prosi o dom - mix Pitbulla
lula2010 replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tines']ja cały czas na posterunku;) czekam na Hame...[/QUOTE] tez caly czas zagladam i powiem szczerze,ze martwi mnie ta cisza .... -
czytalam watek ,nie wypowiadam sie zeby nikogo nie urazic,ciesze sie ,ze wszystko szczesliwie sie skonczylo :multi:pozdrawiam
-
[quote name='Maupa4']A bo się zmęczył i ubieraniem i znoszeniem ze schodów i załatwianiem takich tam róznych spraw jak wyszedł :roll: Tak to się jeszcze nie gluci - gluci sie jak się zmęczy ... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2988/4b75e714546aa78cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2988/b550c6d01de4f1e1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2988/907ba5efea90ba95med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2988/e1c4bcca10f80065.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2988/e30b9258c64d0b78med.jpg[/IMG][/URL] Najgorsze że jeśc nie chce ... Ale tak to już jest przy nowotworach że od jedzenia odrzuca ... Niby coś tam chapsnie - i wcale nie jest tego mało - ale jest tego za mało. Serce osłuchowo w porządku. Sioo i koo oglądowo też w porządku. Ochotę na spacery ma i spaceruje prężnie i zwarcie. W domu tez zachowuje się normalnie. No i jest mu zimno - jest już tak szczupły żeby nie powiedziec ze chudy że jest mu zimno. A jak jest mu zimno to w domu tez chodzi w bluzie/podkoszulku. I tak to jest ...[/QUOTE] ....ech ..biedny psiak...dobrze ,ze ma Ciebie..zdjecia szczesliwej rudej Lisiczki -powalaja...:multi:zreszta cale stadko jest cuuudne ....:eviltong:nadal trzymam(y)kciuki za tych chorych...:kciuki:
-
dalej leje i zimno....:shake::angryy:,jak jutro tak bedzie,to znow beda na balkonach 4 godz i pojda do domu....:mad:zeby chociaz gruz z nich zdjeli...:mad: ide na dworki z suniami ....:painting:
-
cholera,ze tez takie chorobska czepiaja sie tych naszych psiurow....:shake: trzymam kciuki ,zeby Bomba wyzdrowial :kciuki:
-
wlasnie cora przyslala sms -a,ze tam gdzie oni sie z zieciem "wczasuja'jest teraz ponad 30 stopni....:multi:a ja "ogrzewam "sie przy Opolu i moich ulubiencach :Zakopowerze i G .Losce...:p
-
w bydzi wieje i leje...:shake:jest az +8 stopni....:shake:sunie nie chca wycodzic na dworki,tesknia za panciem...:-( wlaza pod koldre....:eviltong:
-
....raczej nieciekawe wiesci...:shake:
-
w zwiazku z tym ,ze dzis Dzien Dziecka ,astunia i bulwy dostaly przysmaczki :eviltong:,biedna biala bulwa kolejny raz nie wiedziala co z tym "fantem"zrobic i zaniosla na swoje legowisko :cool3: ogladala ,wachala i mala ciemna spryciula omal go jej nie ukradla :shake:,ale mamusia (ja) byla w poblizu,czuwala nad wszystkim i kradziez udaremnila ;),no i wszystko dobrze sie skonczylo :loveu:
-
[quote name='agaga21']współczuję. mam nadzieję, że jednak szybciej się z tymi balkonami uporają :([/QUOTE] chyba szybko sie nie uporaja :angryy:remontuja juz od 4 maja,i jak na razie JEDEN pion balkonow zrobiony od A do Z czyli az 3!!!!:shake:,a rozgrzebane prawie wszystkie :mad:dzis panowie budowlancy "popracowali "az 4 godz :angryy: ,bo pada i sie zmyli...a ja i paru innych sasiadow zostalismy z gruzem na balkonach na weekend...:angryy::mad: