Jump to content
Dogomania

lula2010

Members
  • Posts

    4452
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lula2010

  1. oj tam, oj tam ,chlopak po prostu zaznacza i podkresla co jego...:diabloti:
  2. ....dobrze ,ze juz do nas wrocilas.... :glaszcze:
  3. pokazywalam dzis zdjecia psiakow mezowi i powiedzial ,ze Morris to "dzentelmen"cala geba :lol: zawsze czysty i schludny ;Etnusia -wiadomo-nasza ulubienica:loveu:-(nie ujmujac pozostalym) ,a Lucynka delikatna i wypieszczona ,no a jej siersc....jakby jakims blyszczykiem posmarowana :lol:;no i doszlismy do wniosku ,ze te przesliczne psiaki na pewno nie lapia nornic,o mordowaniu ich nie mowiac :eviltong:
  4. .....LEJE....:angryy::mad:
  5. najwazniejsze ,ze Bombie apetyt i humor dopisuja :loveu:no i byle do wtorku....:eviltong:
  6. sliczna ,zadbana,szczesliwa sunia :lol:pozdrawiamy :eviltong:
  7. ....hm,co tu taka CISZA ?!!!:shake::angryy::mad:
  8. nawet tak nie mysl!!!!nic NIE RUSZYLO !chorobska sa podstepne i czesto wygrywaja z naszymi psiakami,wiedza weta i nasza....Trzymaj sie! wszyscy tu jestesmy z TOBA...:buzi:
  9. nadal wraz z moimi suniami traymamy kciuki i lapy zacisniete za Bombiego :kciuki: :eviltong:
  10. ....hm juz spia i chrapia...:sleep2:
  11. bulwy i nie tylko byly na dworkach :painting: , teraz ida :bye: spac
  12. ....bulwy i nie tylko bulwy pozdrawiaja Nerusia :eviltong:bardzo chlopak zmeznial :lol:
  13. byl z wizyta wnusio wraz z rodzicami:loveu: i bulwy i nie tylko bulwy baaardzo zmeczone spia i az chrapia....:eviltong:
  14. ....nawet nie wiesz jak mi przykro....Perzu [*]....
  15. zdjecia WSZYSTKIE przesliczne,a filmik ze szczurem powala :eviltong:
  16. ...ale Ty masz slicznie...:lol: ,psiaki, widac ,przeszczesliwe :eviltong: ,a studnia-cudenko!:lol:
  17. ciesze sie z takich wiesci :multi: moje sunie tez wzajemnie sie myja,wylizuja ,czyszcza sobie uszy :eviltong:,a Lula(ciemna bulwa )nie wiedziec czemu "doi"astunie,a ta sie nadstawia...i dydle jej coraz bardziej wisza...jak widze to krzycze na Lule:mad:,ale ona ma to....
  18. obejrzalam filmiki ze szczeniorkami i ich mama i az mi lzy do oczu naplynely....brak slow po prostu na niektorych"ludzi"?
  19. ..hm ,madre psiaki,nie chca panci wydatkow na jedzenie przysparzac i same sie zywia:diabloti:,ale ja bym zawalu chyba dostala ,gdybym musiala nornice z pyska wyciagac ...br:razz: ;Lula dzis na spacerze polizala martwa mysz na dworze i juz powiedzialam ,ze dopoki zebow nie umyje to nie ma lizania i spania w lozku :mad: ,a prawie codziennie wyciagam jej z geby dzdzownice,ktore wychodza po deszczu,a ona nagminnie je zbiera...:shake:
  20. ...hm,Lula dziekuje wszystkim za urodzinowe zyczenia :eviltong: :loveu:,a Beka (biala bulwa )chce poinformowac czytajacych watek,ze dzis mija 5 mies jak zamieszkala w "bydzi"....:smilecol:
  21. jakies nowe ,dobre wiesci?wszyscy czekamy,a troche czasu minelo...
  22. uff...troszke ze mnie powietrze zeszlo i spokojniejsza jestem :multi:pozdrawiamy wszystkich :eviltong: :loveu:
  23. mysle ,ze osoba prowadzaca hotelik,juz nigdy nie powinna dostac zadnych zwierzat pod opieke....przyznam ,ze kilka razy czytalam oswiadczenie ,bo nie docieralo do mnie to co czytam....
  24. na balkonie mam juz 2 warstwy papy :multi:,obie "zasmolowane"i zaizolowane,:multi: oraz pierwsza warstwa betonu :multi:,ktora zabezpieczona przed deszczem schnie :lol:drugie tyle pracy jeszcze przed ekipa remontowa, ba ,panowie" nauczyli sie" korzystac z toy/toya i probuja zaprzyjaznic sie z moimi suniami ,malo tego ,mowia glosno "dzien dobry ":lol:
×
×
  • Create New...