Jump to content
Dogomania

lula2010

Members
  • Posts

    4452
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lula2010

  1. zagladamy z bulwami do Ksiecia i glaski posylamy...:eviltong:
  2. zagladam....
  3. co tam u Marcinka/Baldurka ?miziaki ode mnie i moich 3 sun :eviltong:
  4. dzis znalazlam watek,piekna sunia,dobrze ,ze juz znalazla dom :multi:
  5. super wiadomosci (obie):multi: :multi:
  6. przecie ONA (Luska )ma juz DOM !!!:multi: i to jaki DOM ,a wnim buldozie i nie tylko, stadko :evil_lol:
  7. [quote name='monia&nero'][URL]http://images10.fotosik.pl/1903/256e39f95ac91079.jpg[/URL] fajnie się razem bawią :) [URL]http://images10.fotosik.pl/1903/426ce576163460c3.jpg[/URL] biedulka, dobrze że już po wszystkim ! Głaski dla całej ekipy[/QUOTE] ekipa (cala) dziekuje :eviltong:
  8. odwiedzam -trzymajcie sie psiaczki-musi byc dobrze !!!:kciuki:
  9. Dani -nie do poznania,i jakby wyciszona....i widac SZCZESLIWA !!!
  10. [quote name='Maupa4']Kuna (jak mawia Bila) - żebyś wiedziała :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1866/0d031018fe9f65f8med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1866/605532182548870cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1866/b2f90a383a7988d6med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1866/7a43f6622e10bd1emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1866/39804882cd7fdeffmed.jpg[/IMG][/URL] Jedyny mankament modelki jest taki że zdjęcia jej trzeba robic z pozycji ... horyzontalnej ...[/QUOTE] dostojnosc z niej przemawia :eviltong:
  11. zagladam do chlopaczka...:p
  12. odwiedzam Malenstwo..:eviltong:
  13. [quote name='xsupergrrrlx']tak tak, może miałyście wiele innych suniek, ale należy pamiętać, że Koda jest wyjątkowa :cool3:[/QUOTE] ....tak ,to fakt...Koda jest WYJATKOWA !:eviltong:
  14. no niestety ,zabki mecza dzieci jak wychodza,moj wnusio ma juz 4 wyzniete,ida nastepne i tez bardzo marudzi....dziekuje za link do Bajuni;
  15. miziam w poludnie...
  16. zagladam do malutkiego
  17. zawsze chcialam Cie zapytac co slychac u Bajuni(nakrapianej suni w typie asta),ktora byla w Szczecinku ;poszla do adopcji i zaraz z niej wrocila,a potem poszla drugi raz...
×
×
  • Create New...