Baaaaardzo przepraszam, że dopiero teraz ale dzisiaj jestem na urlopie i nie miałam dostępu do komputera. Z informacji od koleżanki dowiedziałam się, że Fionka jest cuuuuudowna! Bardzo dobrze ułożona i delikatna- prawdziwa dama:) Wczoraj najbardziej była zainteresowana ogrodem, zwiedzała wszystkie kąty. Syn koleżanki zazdrosny, że Fiona do wszystkich przychodzi a do niego nie prowadzał ją na smyczy po podwórku:)