Nie wiem, Karilka jak się pojawi pewnie powie, ale wiecie że każdy pretekst jest dobry, " bo szczeka, lub nie szczeka"," gryzie albo i nie gryzie", "bo się dziwnie patrzyła we wtorki zwłaszcza ",nie ma nienormalnych psów, tylko ludzie są jacyś/cenzura/