Jump to content
Dogomania

Shilomaniak

Members
  • Posts

    3978
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Shilomaniak

  1. [quote name='Asiaczek']Czy wy tez tak macie, że aby wyslac posta to musicie kliknąć na "Opiśc stronę"...? Czasami wysyla mi posta tak, jak poprzednio, ale w zdecydowanej wiekszości - musze klikać "Opiśc stronę"...:( pzdr.[/QUOTE] Też tak mam :razz: myślałam, że to ja jakaś nie gramotna w komputerowe klocki :cool3:
  2. A nasza domowa kocia czereda nigdy się do siebie tak nie tuli :-(. Tzn tak hurtowo, bo parami to i owszem ( Winston-Limonka i Winston-Mięta) ;)
  3. To na prawdę dobre wieści :loveu:
  4. Eh, pamiętam jak moja sznaucerka olbrzymka miała szczylki :loveu:. Też w grudniu przed Świętami - cudny czas, tak jakoś wszyscy w domu chodzili uśmiechnięci :loveu: Troszku zazdraszczam ;)
  5. Taka tu cisza :roll:. Jak się czuje Lejla?
  6. Śliczne sczury- czerwone noski:loveu:
  7. No nie ma jak Pan magik z UPc:razz: Zdjęcia poprosimy;-)
  8. Teraz to chyba wszyscy tak mamy - bez kompa TRAGEDIA :grins:
  9. Mój pies nie potrafi pracować w rozproszeniu:diabloti:. Wypatrzyłem kota w osiedlu przed jakimś domem, Shila miała się czołgać -takiego nowego hopla mamy, tylko potwór koci szyderczo z 2 metrów hipnotyzował psa i nie dała rady , leżała i to był pies co patrzył się na kota, zero pracy- i co z tym fantem zrobić?:evil_lol:. Jakie porady behawioralne?
  10. Jeśli miałby być wymarzony i ukochany to niechby był i gwiazdkowy :loveu:. Trzymam kciuki za Liska - Święta w nowym Domku to spełnienie psich marzeń :loveu:
  11. Noc nieprzespana, ale to nic jak maluchy podrosną i zaczną rozrabiać- można osiwieć ze szczęścia- pewnie ta trójca to nie koniec:razz:- jeszcze przybędzie przybytku.
  12. Witamy , jakie wieści z położniczego?:lol:
  13. Ulubienica mnóstwa ludzi wygląda tak: (;)) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-xDrYab3OX_s/UoFAdzrXJ_I/AAAAAAAAB0A/NWUa1zUjvjs/w800-h530-no/DSC_5495.jpg[/IMG]
  14. Przyszłam tu z bazarku. Trzymam kciuki za Lejlę. Są jakieś newsy?
  15. Proponuję włożyć do budy kawałek kiełbasy to piesy same wlezą ;). Willa chyba na styropianie ustawiona (jeśli mnie oczęta nie mylą)? Znaczy przydał się :lol:. Dzięki za info o żwirku, poszukam jakiegoś mniejszego opakowania na próbę. "Pachnący" żwirek przyprawiał o mdłości całą rodzinę - to cała perfumeria była :angryy:
  16. Dożyłem czasów kiedy Shila naprawia psy znajome, dziś w lesie szalała najpierw z boksią, a potem spotkaliśmy znajomą sznaucerką Cumę, z którą jest problem oszczekiwania obcych ludzi w lesie - jeśli idą bez psa, państwo skarżą się że nie wiedza jak z tym poradzić sobie i zrobiliśmy prostą rzecz, poprosiłem ludzi żeby nie odwoływali psa w momencie gdy któś będzie szedł w lesie, psy szalały , nie w głowie Cumie oszczekiwanie biegaczy czy spacerowiczów -biegała z koleżanką ,przeszliśmy kawał lasu, mnóstwo ludzi i ani razu nie szczekała, no i piesio wyprostowany , jeśli nie będą odwoływać psa co chwila. Pan od Cumy poczuł się tak jak ja się czułem przy szkoleniu u Agaty ,moja Shila na komendę "do mnie" była przy Agacie, dziś komenda do mnie i Cuma z Shilą przy mojej nodze, pan Cumy miał nieszczególną minę,bo też w tym samym czasie wołał swoją sukę. Moja Shilka jest ulubienicą mnóstwa ludzi w osiedlu, wygaskana za wszystkie czasy- uczymy ludzi że psy bez smyczy na spacerach są kochane.:loveu:
  17. A ja w ogóle nie słyszałam o drewnianym żwirku :razz:. Jak się taki żwirek utylizuje? Moja córcia postanowiła nauczyć nasze 3 koty korzystać z sedesu, ale tylko najstarsza grubaska załapała o co chodzi. Pewnie z lenistwa, żeby łapami nie grzebać :diabloti:. Młody udaje że jeszcze nie umie wskoczyć tak wysoko, a biała królewna ma służbę do sprzątania po niej :angryy:
  18. WItamy śnieżnie przed spacerem, to kiedy młodzież/in spe/ ujrzy świat?
  19. Tu właśnie jest problem , wynika z postów że tylko założycielka wątku widzi potrzebę "walki" o psa, cała rodzina traktuje psa pzedmiotowo, pies "musi" szczekać i rzucać się na ludzi, nikomu nie chce się pracować z psiakiem-bo pies musi gryźć, - zmień teraz mentalność ludzi, dziecku nic się nie stanie, dopóki coś się nie wydarzy.
  20. [quote name='lilk_a']a może chcecie dla Shili towarzysza zabaw .... identyczny prawie [/QUOTE] Pewnie kiedyś weźmiemy drugiego pieska, ale nie teraz. Rodzina nam się powiększa :loveu:.
  21. Shila biega przy rowerze bez smyczy, nawet policja i straż miejska już nas rozpoznaje i nie komentują naszych wypraw, widzą psa, którego sadzam i siedzi dopóki jej nie przywołam- uznali że psisko jest wyszkolone i nie zagraża bezpieczeństwu:multi:. Moja Shilka:loveu:
  22. W sumie Mała Dzika Kura nie dziwię się Twojej decyzji o oddaniu psa, bo to generalnie nie problem socjału psa tylko braku pomocy ze strony reszty rodziny / głównie męża/ ale to całkiem inna bajka. Bez doświadczenia sama nie ogarniesz tematu, a jeszcze reszta rodziny jest niereformowalna. Duży szacun za chęć walki o psa, nie każdego na to stać.
  23. [quote name='stokrotka.af']Krzyś na głowę bije tego Millana ;)[/QUOTE] Ło matko, czy to aby nie karalne??? :diabloti: Mój Millan :loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_r8LeFQE7ek/UpNNoekXd7I/AAAAAAAAB8I/9Wzu2vfrsmM/w508-h700-no/DSC_5260.jpg[/IMG]
  24. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/ylJ4UNxhFXGyMlTY70OuTtjIsS_xekIua1kuk9fLKbU=w414-h571-no[/IMG] Na cześć miłości Łódzko - Warszafffskiej :diabloti:[/QUOTE] Tradycyjna miłość Łódzko-Warszafffska niech żyje, niech żyje:evil_lol:
  25. Trochę mamy z dziecka:cool3:- lubimy bawić się w piaskownicy. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-bS9YZjR2yjg/UpNNzXG8stI/AAAAAAAAB9Y/4kjWI8Fh9lg/w800-h557-no/DSC_5316.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...