Jump to content
Dogomania

Shilomaniak

Members
  • Posts

    3978
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Shilomaniak

  1. [quote name='Xibalba']... a propos ucinania za mnie głowy i szyi to myślę, że ręka by wystarczyła ;)[/QUOTE] No normalnie rzeźnię tu mamy ;) :diabloti:
  2. [quote name='Ati']miejscowka na horyzoncie- PA w sobote[/QUOTE] Suuuupcio :multi: czekamy na wieści :lol:
  3. Suuuper, śliczna dziewczynka :lol:
  4. Ooooo, to fajnie że masz Leosia u siebie (nawet tymczasowo) :lol:. Po takiej zawierusze przyda sie chłopaczkowi trochę stabilizacji :lol:. Poznasz go też lepiej i więcej wiadomości dobrych i złych będziesz mogła przekazać przyszłemu DS :lol:
  5. Całkiem zgrabna z niej laseczka :diabloti: [IMG]http://ati.pxd.pl/gallery/pic757/v2014020212034129124307.jpg[/IMG]
  6. Hej, to jest Dogomania, tu powinny byc zdjęcia Rufolca jedzącego kabanosy i Juniora patrzącego czy wypadnie coś z psiego pyska ;)
  7. Podpisuję sie pod powyższym :lol:. Kiedyś robiąc tak, jak Delph pisze żeby nie robić, "zmarnowałam jedną sukę". Tzn. bała się do końca swoich dni. Co z tego, że była słodka i przekochana skoro załatwiała się w domu (bezpieczniej), a na spacerach wskakiwała mi na ręce jeśli się czegoś przestraszyła (np BIAŁEGO psa). Roztkliwiałam się i niuniałam - no i miałam swoją niunię do domowego użytku :razz:
  8. Taka relacja od razu człowieka czyni szczęśliwym :loveu:
  9. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ij5teQ-0DkU/Uu2MgKFprTI/AAAAAAAAAco/PyeVo-Bbe0E/w886-h571-no/100_6219.JPG[/IMG]Ja wiedziałem że dobermany to urodzone mordercy są- a taka fajna sunia była
  10. A zabierać ją w cholerę, dwie godziny w lesie z pracą i ja na czworakach do domu wróciłem i jeszcze mam zadaną pracę domową -ćwiczenia z dyskiem, bo jak zwykle pies ogarnął wszystko po 3 komendach a ja za karę mam ćwiczyć różne rzeczy z frisbee
  11. Zaraz poruszę głowy mądrzejsze od mojej aby pomóc suni i wolontariuszce.
  12. Aaaaaaa jakie piękne!!! i nie wiem które bardziej - Stokrota czy kocie cudo? ;)
  13. Ja z chęcią , tzn. Shila -ona kocha frisbee-a ja z nią. Jeśli są miejca jeszcze to proszę ; jeden ludź i moja Shila, tylko chwilkę pomyślę nad noclegami
  14. Ale piękna psica :loveu:. Te zmiany skórne to może być nużyca. Nela ma takie typowe dla nużycy "okularki" wokół oczu. Nasza sunia też takie miała. Wet ją oglądał? Wklejam zdjęcie naszej Shili, żebyś zobaczyła jak to się zaczynało [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-tdMJZHXjaFY/UulaIR6gLXI/AAAAAAAAD50/_jMn9Nk2YMk/s800/_DSC6618.JPG[/IMG]
  15. No miodzio !!!:evil_lol: luksusowy samochód z super wyposażeniem - bezpieczny w każdej sytuacji :diabloti:
  16. Obiecywali, że będą mnie karmić - a łyse gnaty mi podrzucają [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-tZaitHUd0oQ/UugqOs6vRTI/AAAAAAAAD5c/iF9F-MNJ6lQ/s1024/DSC06273.JPG[/IMG] Sami niech jedzą... proszę, proszę bardzo. Ja się usuwam w cień. Podpisane - Shila [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-mdP3pUEq298/UugrGayh8hI/AAAAAAAAD5k/JNHnRzbd1ck/s1024/DSC06274.JPG[/IMG]
  17. Norcia to prawdziwy Szkielecior :cool3:
  18. [quote name='Mazowszanka2']...Nie bój się Kwiaciarenko, bez sprawdzenia osoby nigdzie go nie oddamy.[/QUOTE] Moje okolice ja na pewno sprawdzę dla Lisia. Mam tu oko na taka jedną :mad:
  19. Piszecie o malych pieskach. Ja kiedyś mialam adoptowaną sznaucerkę olbrzymkę. Wyglądała pieknie, majestatycznie - slowem wielki pies. I jakoś tak zaraz na początku adopcji wlazła mi do rzeczki. Jak wyszła - myslalam że peknę ze smiechu.Te grubaśne lapy to bylo futro. Po zmoczeniu wyglądała jakby ktoś patyki w g.. powsadzal :evil_lol:. Cienizna i wielki balon na górze :diabloti:
  20. Mam podejrzenie co do mojego sąsiada, też spróbuje z tym kołkiem:evil_lol:
  21. [COLOR=#000000][FONT=Tahoma][I][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]Mazowszanka2[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=21815245#post21815245"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] A jak długo aktualna jest ta darmowa oferta ? [/I][/FONT] [/COLOR] [COLOR=#000000]Dla mnie cały czas [/COLOR];-) Dla Liska jest to duża okazja ;) :razz:. Ale poczekajmy jak zakończy sie sprawa z domkiem. Może Pani nie chce tego kłopotu po kastracyjnego tzn. kołnierza, szwów itp? Z jednej strony nie dziwię się "o jeden problem mniej", ale z drugiej - jesli bym chciala TEGO pieska to gnałabym po niego co koń wyskoczy.
  22. Bidulka:-(, niech wcina na zdrowie.
  23. [quote name='Xibalba']... Młodzieniec upatrzył sobie moją nogę ;)...[/QUOTE] No tak, nowe miejsce to i próba dominacji :razz:. Musisz mu pokazać, że niestety nie on tu królem :razz:
×
×
  • Create New...