-
Posts
3978 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Shilomaniak
-
DZIKA SUCZKA w mieszkaniu. RATUJCIE ! CO ROBIĆ !?
Shilomaniak replied to Mazowszanka13's topic in Wychowanie
Suuuper, śliczna dziewczynka :lol: -
Hej, to jest Dogomania, tu powinny byc zdjęcia Rufolca jedzącego kabanosy i Juniora patrzącego czy wypadnie coś z psiego pyska ;)
-
DZIKA SUCZKA w mieszkaniu. RATUJCIE ! CO ROBIĆ !?
Shilomaniak replied to Mazowszanka13's topic in Wychowanie
Podpisuję sie pod powyższym :lol:. Kiedyś robiąc tak, jak Delph pisze żeby nie robić, "zmarnowałam jedną sukę". Tzn. bała się do końca swoich dni. Co z tego, że była słodka i przekochana skoro załatwiała się w domu (bezpieczniej), a na spacerach wskakiwała mi na ręce jeśli się czegoś przestraszyła (np BIAŁEGO psa). Roztkliwiałam się i niuniałam - no i miałam swoją niunię do domowego użytku :razz: -
DZIKA SUCZKA w mieszkaniu. RATUJCIE ! CO ROBIĆ !?
Shilomaniak replied to Mazowszanka13's topic in Wychowanie
Zaraz poruszę głowy mądrzejsze od mojej aby pomóc suni i wolontariuszce. -
Mam domek i jest to zasluga ludzi dobrej woli-Dziękuje
Shilomaniak replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Aaaaaaa jakie piękne!!! i nie wiem które bardziej - Stokrota czy kocie cudo? ;) -
Ale piękna psica :loveu:. Te zmiany skórne to może być nużyca. Nela ma takie typowe dla nużycy "okularki" wokół oczu. Nasza sunia też takie miała. Wet ją oglądał? Wklejam zdjęcie naszej Shili, żebyś zobaczyła jak to się zaczynało [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-tdMJZHXjaFY/UulaIR6gLXI/AAAAAAAAD50/_jMn9Nk2YMk/s800/_DSC6618.JPG[/IMG]
-
No miodzio !!!:evil_lol: luksusowy samochód z super wyposażeniem - bezpieczny w każdej sytuacji :diabloti:
-
Obiecywali, że będą mnie karmić - a łyse gnaty mi podrzucają [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-tZaitHUd0oQ/UugqOs6vRTI/AAAAAAAAD5c/iF9F-MNJ6lQ/s1024/DSC06273.JPG[/IMG] Sami niech jedzą... proszę, proszę bardzo. Ja się usuwam w cień. Podpisane - Shila [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-mdP3pUEq298/UugrGayh8hI/AAAAAAAAD5k/JNHnRzbd1ck/s1024/DSC06274.JPG[/IMG]
-
Mam domek i jest to zasluga ludzi dobrej woli-Dziękuje
Shilomaniak replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Norcia to prawdziwy Szkielecior :cool3: -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Shilomaniak replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
[quote name='Mazowszanka2']...Nie bój się Kwiaciarenko, bez sprawdzenia osoby nigdzie go nie oddamy.[/QUOTE] Moje okolice ja na pewno sprawdzę dla Lisia. Mam tu oko na taka jedną :mad: -
Mam domek i jest to zasluga ludzi dobrej woli-Dziękuje
Shilomaniak replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Piszecie o malych pieskach. Ja kiedyś mialam adoptowaną sznaucerkę olbrzymkę. Wyglądała pieknie, majestatycznie - slowem wielki pies. I jakoś tak zaraz na początku adopcji wlazła mi do rzeczki. Jak wyszła - myslalam że peknę ze smiechu.Te grubaśne lapy to bylo futro. Po zmoczeniu wyglądała jakby ktoś patyki w g.. powsadzal :evil_lol:. Cienizna i wielki balon na górze :diabloti: -
Mam podejrzenie co do mojego sąsiada, też spróbuje z tym kołkiem:evil_lol:
-
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Shilomaniak replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
[COLOR=#000000][FONT=Tahoma][I][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]Mazowszanka2[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=21815245#post21815245"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] A jak długo aktualna jest ta darmowa oferta ? [/I][/FONT] [/COLOR] [COLOR=#000000]Dla mnie cały czas [/COLOR];-) Dla Liska jest to duża okazja ;) :razz:. Ale poczekajmy jak zakończy sie sprawa z domkiem. Może Pani nie chce tego kłopotu po kastracyjnego tzn. kołnierza, szwów itp? Z jednej strony nie dziwię się "o jeden problem mniej", ale z drugiej - jesli bym chciala TEGO pieska to gnałabym po niego co koń wyskoczy. -
Mam domek i jest to zasluga ludzi dobrej woli-Dziękuje
Shilomaniak replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Bidulka:-(, niech wcina na zdrowie.