Jump to content
Dogomania

Kejciu

Members
  • Posts

    23609
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Kejciu

  1. Cioteczki - 3 dni temu napisałam do Kakadu propozycję ( zanim wystawiłam bazarek Avon na znajdki ) z prośbą o konkretne informację, linka z historią psiaka na dogomanii oraz krótkiego opisu - bo chciałam przeznaczyć 50% dochodu z Bazarku dla Kanisa - wzruszyła mnie jego historia zwłaszacza że jak wyczytałam jest on z mojego miasta - ale do dzisiaj nie dostałam żadnych konkretów - więc mam taką propozycję - bazarek Avon został wczoraj wystawiony na znajdki więc celu za bardzo pewnie nie można już zmienić - prosze o skontaktowanie się ze mną osoby która zajmuje się sprawą Kanisa i przyszły bazarek Avon przeznaczymy na jego cel - czy taka propozycja Wam odpowiada?zawsze to jakaś pomoc - przyznaję że najpierw napisałam do Kakadu bo odwiedziłam jej bazarek na rzecz Kanisa - więc myslałam że ona się ta sprawą zajmuje - jesli taka pomoc Wam odpowiada prośba o info na priv do mnie.
  2. [INDENT][INDENT]Serdecznie zapraszam na bazarek kosmetyków AVON - dla znajdziochów [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/221842-Sunia-8szczeniaków-z-zawalonej-stodoły!!!-Pomocy!-Potrzebne-deklaracje-i-DT-DS/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223624-***avon***dla-znajdek-08.03.2012"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2236...dek-08.03.2012[/COLOR][/URL] [/INDENT][/INDENT]
  3. [INDENT]Serdecznie zapraszam na bazarek kosmetyków AVON - dla znajdziochów :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223624-***avon***dla-znajdek-08.03.2012"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2236...dek-08.03.2012[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  4. niestety nie mam dobrych wieści....nikt nie kojarzy z Chrcynna Cygana - napisałam jeszcze do wolontariuszki z Józefowa - czekam na odp
  5. Oczywiście - już podjęłam temat - jeśli cokolwiek się dowiem - dam znać
  6. [quote name='EVA2406']Raczej nie jest dobrze, skoro facet nie odbiera telefonów od Joli.[/QUOTE] Dokładnie też tak myślę - gdyby nie miał nic na sumieniu to by odebrał...tak myśle ale obym się myliła
  7. Ja moge spróbować rozpytać w Chrcynnie - moja znajoma kiedyś była tam wolontariuszką. O rety ....przykra sprawa :(jak wrócę z pracy zapiszę zdjęcia i wyślę maila do Małgosi - może uda się czegoś dowiedzieć
  8. Po otrzymaniu pieniązków za bazarek Oriflame w kwocie 75 zł proszę o potwierdzenie faktu na wątku :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/222363-***********-ORIFLAME-*********-na-Znajdki-20.02[/URL] Dziękuje i pozdrawiam
  9. A ja korzystając z okazji zapraszam wszystkich na bazarek ORIFLAME - zysk idzie na znajdki :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/223434-******-ORIFLAME-na-znajdki-do-08.03[/URL]
  10. [quote name='UlaFeta']Dokladnie tak:lol: Kejciu zawsze w sobote jestem do dyspozycji,ale tam do roboty trzeba jechac a gril to bedzie pozniej:evil_lol:(latem)Jest jeszcze do zabrania do Igam przesylka dla Joli. Mozna tez ustalic "dyzury" kto, kiedy i wtedy Joli by bylo latwiej,i nie ma co jechac na wariata,bo Joli moze nie byc.Juz niektorzy klodki calowali.:eviltong:[/QUOTE] Spokojnie - ja jestem kobieta pracująca - żadnej pracy się nie boję :):):) hehe :) impreza będzie później :D jakoś się zgadamy i ustalimy co i jak :) jestem ZA :) ( a nawet przeciw :D )hehe ;)
  11. napewno dam znać :):):)i nie ma problemu :)narazie mam pracujące soboty ale jakoś w marcu może coś zorganizujemy :)
  12. ja byłam tylko raz narazie i baaaardzo pozytywne wrażenia :) napewno będę się wybierała w niedługim czasie - dam znać :) będę miała 4 msc wolne w samochodzie także chętnie kogoś " zgarnę " po drodze z Radzymina, Legionowa lub Jabłonny lub poprostu gdzieś po drodze :) napiszę kiedy będę jechała :)
  13. Przed chwilą zleciłam wykonanie przelewu z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221652-Zakończony-)-Rozliczam.-.-Kubek-NICI-gt-Książki-o-snach-ziołach-dla-dzieci-Samba-6.02/page16[/URL] w kwocie 177zł - po dotarciu pieniązków uprzejmie proszę o potwierdzenie w poście w podanym wyżej linku :)
  14. [quote name='bajk21.']Chodzi o sprzątanioe na posesji, "kupek" po pieskach. Ostatnio jestem tak zajęta tymi glutami, że calkiem opuściłam się w sprzątaniu posesji, a wójt Klembowa zrobil mi niespodziankę "powiadomił lekarza powiatowego o nielegalnym schronisku u mnie", co do psów to jestem spokojna, bo niema się do czego przyczepić, ale jak będzie złośliwy, zgłosi komu innemu, że zanieczyszczam środowisko kupami, a to akurat najmniej jest mi potrzebne. Zastanawiam się zresztą czy nie zaprosić TV, żeby ropropagowali, jak nasze urzędy starają się zniszczyć ludzi pomagającym zwierzakom, ale i gminom, bo w zasadzie robi się to za darmo.[/QUOTE] To jest Polska wlaśnie.....zamiast pomóc to kłody pod nogi rzucają takim ludziom jak p. Jola.... Ostatnio pracuję po 12 h i jestem lekko zapracowana ale dzisiaj wieczorem późnym postaram się zrobić rozliczenie z bazarku i przelać pieniążki - o czym napiszę na poniższym wątku :) Tymczasem zapraszam na bazarek ORIFLAME - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/222363-***********-ORIFLAME-*********-na-Znajdki-20.02"][SIZE=4][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2223...-Znajdki-20.02[/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=4] [/SIZE]
  15. Kochani zapraszam wszystkich na bazarek ORIFLAME - jeszcze tylko 4 dni do końca :) Zysk ze sprzedazy w kwocie 23% zostanie przekazany na znajdki u p. Joli :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/222363-***********-ORIFLAME-*********-na-Znajdki-20.02[/URL]
  16. [quote name='bric-a-brac']Był jeden mail w sprawie szczeniaków, ładnie pani pisała. Pani Jola oddzwoniła, czar prysł. Baba stwierdziła, że ona to chce rasowego szczeniaka, nie ważne jakiej rasy, byle rasowy, i najlepiej za darmo...[/QUOTE] bez komentarza - wstretny babsztyl...
  17. tym bardziej żaluję że nie udalo mi sie obejrzeć:( ale nie mam tego kanału :(
  18. A czy jakies wydarzenie na fejsie jest?
  19. [quote name='bric-a-brac']Pani Jolu, może się już problemy techniczne dały opanować? ;) A przy okazji jeszcze ten do rozliczenia: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220093[/URL] Zebrane 263,55zł. Zamówiona karma na adres pauli82 267,30zł (już dotarła). A [B]kejciu [/B]już mi kolejne fanty zdjęciami przysłała :loveu: [B]Ula [/B]jeszcze ma fanty, tylko problem czasowo-logistyczny z przejęciem mamy :lol:[/QUOTE] Na facebook załozylam wydarzenie - zbiórka fantów na bazarek Dogomanii na znajdkowy cel. Zobaczymy może ludziki coś prześlą na bazarek - o czym oczywiście poinformuję na tutejszym forum :)
  20. p. Jolu jestem pod wrażeniem Pani Osoby :) jest to bardzo ciepła i gościnna kobieta - i cale serce oddane tym psiakom. Oby więcej takich ludzi :) a ja będę starała się pomagać ze wszystkich sił :):):)
  21. [quote name='bajk21.']Zalożylam nowe konto na facebooku, a to jest link, będę tam wstawiała wszystkie psiaki, proszę rozpropagować. [URL="http://www.facebook.com/page_guidelines.php#!/pages/Przytulisko-Znajdki-ko%C5%82o-Radzymina/340469762640144?sk=wall&filter=2"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.facebook.com/page_guidelines.php#!/pages/Przytulisko-Znajdki-ko%C5%82o-Radzymina/340469762640144?sk=wall&filter=2[/SIZE][/FONT][/URL][/QUOTE] Melduję wykonanie zadania:):):)
  22. O Boziu jakie śliczności...pomyslimy nad bazarkiem :)Kochane mordeczki!
  23. [quote name='bric-a-brac']Właśnie otworzyłam nowy bazarek (na Sambę, co by jej kruszące się finanse poprawić). [U]Kolejny raz[/U] fanty podarowała [SIZE=4][B]kejciu[/B][/SIZE] i kolejny raz ona je będzie wysyłać. Piękne dzięki kochana! :loveu: A wkrótce kejciu sama osobiście odwiedzi p.Jolę i Znajdki :) Fajnie, że Znajdki mają takich nowych ludzi, którzy działają, jak kejciu! Zapraszamy z kejciu na bazar: [SIZE=3][COLOR=red] [/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221652"][COLOR=red][B][B]Kubek NICI >> Książki o snach, ziołach dla dzieci, A.Christie >> Gazety Mój Pies[/B][/B][/COLOR][/URL][SIZE=3] [/SIZE][/QUOTE] Postaram się to zrobić w najbliższy lub najpóźniej następny weekend :) Mam dla psiaczków ponad 20 kg karmy :) więc czym prędzej trzeba zawieźć i porozpieszczać :)
×
×
  • Create New...