[quote name='kora78']a Twoje suki je zaakceptuja? z tej racji, ze to takie maluchy. mialas juz takie maluchy na dt? ahaaa yorki macie w rodzinie przeciez.... zagapilam sie.
jutro po 14stej dzwonie do schronu, moze choc plec dojrzeli. bede pytac o inna sunie, bo mam ds chetny isie o sterylke musze zapytac, czy suka po, czy nie.
marako, a jak suczki to moze byc bez ciachania? tylko samca trzeba, bo masz cieczki u swoich, tak? czy juz pomieszalam znow cos?[/QUOTE]
O pewnie siostry-można to jakos stwierdzić? Fajny wiek, to łatwo znajdą dom.