Jump to content
Dogomania

Satrina

Members
  • Posts

    2090
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Satrina

  1. Cost i Brava najlepsze-bardzo fajnie brzmi jako 2 imiona dla suczek.Jeszcze fajniej byłoby jakby w przyszłości znalazły dom razem-z takimi imionami.
  2. Wspaniale!!!! Żeby więcej takich osób było jak ta Pani, tzn chcących przygarnąć takie staruszki.
  3. Kurcze węzły chłonne u Remika to niedobrze-chyba,że to zwykłe przeziębiebie albo stan zapalny.Szkoda,że babka od Różowego Noska zrezygnowała-wykorzystam te Twoje fotki nowe i wrzucę do ogłoszeń. Co do nowych to zostaje dla mnie jeden-teraz ani mocy ani czasu,żeby mu coś napisać-postaram się w weekend.
  4. Czekamy na imiona i sprawozdanie z wizyty od weta.
  5. No to witaj w klubie, nam FB zablokowali rok temu jak namiętnie graliśmy w Happy Pets, a Dogo zablokowane od tygodnia na specjalne życzenie mojej szefowej.
  6. Jak będziecie znały cenę operacji i wydarzenie FB już powstanie to koniecznie dawajcie znać!
  7. Matko, żeby się udało!!!! Boluś zasługuje na super dom. A Pani mówiła co ją urzekło w Bolusiu albo dlaczego wybrała go a nie innego pieska?
  8. Kurcze, pewnie przydałaby się tresura dla takiego wariata-chybaże ktoś będzie chciał ją wyszkolić sam. Trzeba było dla niej szukać domu z ogrodem i najlepiej właściciela, który potrafi sobie poradzić z takim psem. Zaraz zapłacę za zabawki i pewnie niedługo przyjdą.
  9. Paróweczka też będzie miał takie szczęście, jak tylko przyjdą ulotki-mam nadzieję,że chociaż jedna osoba się zainteresuje.
  10. Hahahahahaah Maksio dla mnie jak mrówkojad, teraz jak jeż..... naprawdę jest niepowtarzalny-każde jego fotki to wielka radocha dla dla cioteczek.
  11. Trzeba przyznać,że wałbrzyskie ciocie z Rottka są niezawodne:-)
  12. Dużo informacji jak na jeden dzien, sunie widać kochane.Marako a Twoje dziewczyny to już chyba przyzwyczajone, że co chwilę się ktoś pojawia i znika. Daj znać koniecznie co wet powiedział.
  13. Lucyna mam pytanie o dunaja.czy bedzie siedobrze czul w malym mieszkaniu.czy potrzebuje duzo ruchu i czy jest duzy.mozesz cos napisac na [email][email protected][/email] ja bede pozno w domu a z firmowego maila niechce slac
  14. Szkoda, bo aż cztery numery pobrane z tablicy:-(
  15. I jak i jak???? Zakochali się w maluszku?
  16. Oł jejejejejejejjejejejejj, nie zapeszam ale psiaki mają farta z nowym rokiem.
  17. Marako Ty to jesteś prawdziwy anioł! Jestem ciekawe jak małe wyglądają po ścięciu, no i jakie rzeczywiście są, jak już poczują się bezpieczne.Myślicie, że ich właściciel zmarł?Mi się tak wydaje. Pewnie rodzina albo ktoś nie dbali o nie i dlatego wyrzucili na śmietnik.
  18. I za kilka dni będzie ok.54 pln z bazarku dla Jurandzika:-)
  19. Jeszcze we Wrocku, Krakowie i Poznaniu-tam przesłać listownie.
  20. A w aucie bez sensacji?Ciekawa jestem czemu u nas tak wymiotowała?MOże stres.
  21. No właśnie, bo je będę musiała jeszcze raz zadzwonic do Pani z Podzamcza. Z mojego bazarku bedzie 60 pln dla Kubusia, tylko niech przyjdą przelewy.
  22. Zróbmy jedno wyróżnione, miał już takie?
  23. Chętnie, tylko muszę wcześnie wracać, bo do Wrocka na musical się wybieramy-pełna kulturka.
×
×
  • Create New...