Kurcze węzły chłonne u Remika to niedobrze-chyba,że to zwykłe przeziębiebie albo stan zapalny.Szkoda,że babka od Różowego Noska zrezygnowała-wykorzystam te Twoje fotki nowe i wrzucę do ogłoszeń. Co do nowych to zostaje dla mnie jeden-teraz ani mocy ani czasu,żeby mu coś napisać-postaram się w weekend.