Ja też nie bardzo umiem FB robić. Natomiast ja się zajmę tymi listami do seniorów (jeżli ktoś mi pomoże to zapraszam), myślę, że powysyłam takie pakiety, a potem będzie można potwierdzić np telefonicznie czy dostali, zawiesili itp.W tym tygodniu robię bazarak dl Juranda i Parówki do spóły-więc może sprzedam jakieś ciuchy i będzie na znaczki, czy kolorowe ksero, bo w pracy ja mam tylko czarno białe-za kolor zabijaja!!!!