Jump to content
Dogomania

Ryjonek

Members
  • Posts

    1761
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ryjonek

  1. On wygląda jakby lubił parówki:) na pierwszy rzut oka widać.
  2. 16 lat to nie dziecko, powinien sobie poradzić z ustawieniem odpowiednio relacji z oboma psami:)
  3. Ojoj. A ile syn ma lat? Trzymam kciuki za behawiorystę i domek.
  4. Rulonie, a jak Wam idzie ucieczka przed &syfem?
  5. Chciałam powiedzieć głupie hop:) Dorzucę się też do tymczasu, jeśli będzi taka potrzeba ale dopiero po wypłacie...
  6. My z Gustawem chcielibyśmy tylko zauważyć, że 9 letni jamnik nie jest starszy - jest w kwiecie wieku:)
  7. Tak, tak zapraszamy na bazarek:) pełen różnych różności [IMG]http://lincoln35.pl/ryjek/bazarro/kolaz.jpg[/IMG]
  8. Zapraszam na bazarek dla Aszki i Jamników [IMG]http://lincoln35.pl/ryjek/bazarro/kolaz.jpg[/IMG]
  9. Trzymamy kciuki i czekamy na dobre wieści
  10. Jestem i ja. Gratuluję Lobario udanego debiutu w nowej roli!!! Coś mogę dorzucić, ale dopiero w sierpniu ;) Dobrze, że zdążyłyście ze sterylką - tyle psiej biedy mniej...
  11. dzień dobry, co tam u dziewczyn slychać?
  12. ech... ja winię ludzi za brak chęci do pracy z psami jak już sie podejmą czegoś... a co z propozycjami z fejsa wcześniejszymi? altualne?
  13. Melduję się:) czyli teraz czekamy co powie Pan Wet od Motyla? Może Rulon stworzy chociaż krótką odę do Pana Weta, żeby się zgodził.... Ja mogę coś pomóc z transportem jak będzie potrzeba.
  14. Dzień dobry wieczór:smile: Zapraszam wszystkich na bazarek. Książki, kosmetyki, ramki, drobiazgi.... Na Kacperka, Cinka i Aszkę:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229323-Ksi%C4%85%C5%BCki-kosmetyki-drobiazgi-ciuchy-na-kud%C5%82at%C4%85-Aszk%C4%99-i-na-jamniki-do-22-VII"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...niki-do-22-VII[/URL]
  15. Dzień dobry wieczór:smile: Zapraszam wszystkich na bazarek. Książki, kosmetyki, ramki, drobiazgi.... Na Kacperka, Cinka i Aszkę:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229323-Ksi%C4%85%C5%BCki-kosmetyki-drobiazgi-ciuchy-na-kud%C5%82at%C4%85-Aszk%C4%99-i-na-jamniki-do-22-VII"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...niki-do-22-VII[/URL]
  16. Dzień dobry wieczór:smile: Zapraszam wszystkich na bazarek. Książki, kosmetyki, ramki, drobiazgi.... Na Kacperka, Cinka i Aszkę:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229323-Ksi%C4%85%C5%BCki-kosmetyki-drobiazgi-ciuchy-na-kud%C5%82at%C4%85-Aszk%C4%99-i-na-jamniki-do-22-VII"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...niki-do-22-VII[/URL]
  17. Dzień dobry wieczór:) Zapraszam wszystkich na bazarek. Książki, kosmetyki, ramki, drobiazgi.... Na Kacperka, Cinka i Aszkę:) http://www.dogomania.pl/forum/threads/229323-Ksi%C4%85%C5%BCki-kosmetyki-drobiazgi-ciuchy-na-kud%C5%82at%C4%85-Aszk%C4%99-i-na-jamniki-do-22-VII
  18. A ja się pytam jak tam samopoczucie/zdrówko Zwierza po zabiegu?
  19. Postaram się dużo zdjęć zrobić. Bateryjki w aparacie się ładują. Mam nadzieję, że Vivcia w nowym otoczeniu wypadnie pięknie:) I też nie rozumiem jak można socjalizować dzieci pokazując im takie podejście do zwierząt. I zabierając kogoś dla niej ważnego.
  20. I przesyłamy dobre myśli i drapanie za uszami:)
×
×
  • Create New...