Dzień dobry wieczór:smile:
Zapraszam wszystkich na bazarek. Książki, kosmetyki, ramki, drobiazgi....
Na Kacperka, Cinka i Aszkę:smile:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229323-Ksi%C4%85%C5%BCki-kosmetyki-drobiazgi-ciuchy-na-kud%C5%82at%C4%85-Aszk%C4%99-i-na-jamniki-do-22-VII"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...niki-do-22-VII[/URL]