Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Oj, to super. Pewnie się pani zdziwiła skąd Neska taka znana na osiedlu :). A jak Neska się zachowywała ?
  2. Miała 13 lat ale chorowała już na koniec :(. A tu Neska podróżniczka (teraz nazywa się Kiara) :)
  3. Tak, to na pewno Ci Państwo :). To ich poprzednia sunia:). Panstwo bardzo przeżyli jej odejście, po śmierci sunia została skremowana.
  4. Dziekuję serdecznie za wrześniowe wpłaty dla Neski :) 30zł -certusowa /02.09.2019 /wpłata IX 10zł -markofix1 /02.09.2019 /wpłata IX 15zł -Ajula /05.09.2019 /stała IX
  5. No i pojechała malutka czarnulka na swoje :). Na razie mam tylko to jedno zdjęcie z młodszą Pańcią, której zasnęła przytulona do kolan a ta tak siedziała i siedziała aby Neski nie obudzić :)
  6. Bardzo dziękuję za wpłaty dla Hubci :) 20zł -Dulska /02.09.2019/stała IX 10zł -Czarna Kafka /02.09.2019 /stała IX
  7. Deklaracja już na koncie, bardzo dziękuję :). Dotarła też wpłata od Agnieszka103 -5 zł. Dziękuję ślicznie :)
  8. Wstawiam filmik, który Gabi mi przesłała już z 10 dni temu ale dopiero dzisiaj go zauważyłam.
  9. Dzięki wielkie Kasiu za zdjęcia. U Szczotki uszy jak wiatr zawieje-od obu oklapniętych, do jednego stojącego a drugiego oklapniętego aż w końcu do obu stojących :). I juz sporo wyszczuplała po wyczesaniu :)
  10. Neska oczywiście już po sterylce, która miała miejsce w środę. A w tym tygodniu dziewczyna przeprowadzi się do swojego domku w Dąbrowie Górniczej :)
  11. Na miejsce Megi do DT u kasianat przyjechała Szczotka :). Opis z Radys: SZCZOTKA - inaczej nie mogła dostać na imię, po prostu. Do schroniska trafiła zimą, a po tych 8 miesiącach nadal zachowuje się, jakby to było wczoraj. Wesoła, bardzo ufna i otwarta. Fantastyczna w stosunku do ludzi, to zresztą widać: podczas gdy inne psy zastanawiają się, czy warto dac się złapać, czy nic im się nie stanie, czy... - Szczotka od razu podeszła, wyszła z nami i była bardzo szczęśliwa. Zasługuje na wszystko co najlepsze, z tym swoim zaufaniem do człowieka, którego nie podważył nawet pobyt w schronisku. Szczotka ma ok. 2 lat. W schronisku przebywa od grudnia 2018r. KOJEC: XIV - 6 NR: 12173 Pies przebywa w Radysach.
  12. U Meguni wszystko bardzo dobrze. Ona już od pierwszego dnia czuła się jakby mieszkała tam od zawsze. Nie ma z nią żadnych problemów . Jej obecna Pani mówi, że mnóstwo uciechy mają z Megi, jest tak wesoła i pogodna że aż się wierzyć nie chce że jeszcze niedawno była w schronisku. Rano jak wstają to odprawia taniec szczęścia i chce się bawić, jest przekochana. Czekam na zdjęcia z domku, na razie mam tylko takie dwa (zasłoniłam twarz Opiekunki bo nie pytałam czy mogę upublicznić). Na zdjęciu jest też sunia rezydentka adoptowana kilka lat temu ze schroniska .
  13. Psiaczki zaliczyły chyba bardzo długi spacer, jęzorki zwisają im prawie do ziemi :)
×
×
  • Create New...