-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Prima ma teraz na imię Toffi . Pani mówi, że od cukierków toffi bo jest taka słodka jak te cukierki :)
-
U Primy wszystko super, przynajmniej na razie ale mam nadzieję, że tak już zostanie :)
-
Rodzina, która adoptowała Primę przekazała 300zł, pieniążki te akurat wystarczą na opłatę domu tymczasowego za X :). Dziękuję bardzo Państwu od Primy <3.
-
Dziękuję :) Tak, domek wydaje się super. Ale poczekajmy kilka/kilkanaście dni bo ja po tych wszystkich historiach ze zwrotami już nie potrafię się tak od razu cieszyć i po głowie przelatują mi od czasu do czasu czarne myśli. Ehh, nie zawsze tak to wszystko idzie ekspresowo. Czasem się udaje a czasem już człowiek traci nadzieję że psiak znajdzie domek. Tu na szczęście poszło szybko, oby Primka się zaaklimatyzowała i wszystko będzie w porządku. Dzieci tam na szczęscie nie ma, więc kwestia warczenia na dzieci odpada. Ale wiem, ze Primka u Kasi nadgryzła dwa legowiska, oby w DS nie narobiła szkód.
-
No i pojechała dzisiaj nasza Primka na swoje, do swojego własnego domku . Trzymajcie proszę kciuki za aklimatyzację ..Wystarczyło 4 tygodnie aby Radysy zamieniła na własny domek. To dzięki Wam Kochani . Dziękuję serdecznie. Dziękuję również Kasi za wspaniałą opiekę i przygotowanie do adopcji <3.
-
Dziewczyny, ja bym sobie dała spokój z tym rejonem. Ja sie wychowałam w "tym rejonie" i mało gdzie tam psiaki mieszkają w domu. Ja nie wiem czy w mojej rodzinnej wiosce chociaż z jeden mieszka w domu. Tam psy mają pilnować obejścia. Ja bym ewentualnie przeszukała ogłoszenia i jesli ktoś ogłaszał zaginięcie psa to znaczy że szukał i mu zależało. Jeśli nie, to odpuśccie. A co będzie jeśli znajdzie się właściciel ,odbierze go i zamknie w kojcu. Zawsze jest takie ryzyko. I co wtedy zrobicie? Nic! Bo przecież nie jest zabronione trzymanie psów w kojcu. A psa będziecie musiały oddać. Czy nie lepiej poszkać mu domu z prawdziwego zdarzenia, takim gdzie będzie mógł mieszkać w domu i będzie pełnoprawnym członkiem rodziny ?
-
Bardzo dziękuje bakusiowa za wpłatę deklaracji 30 zł dla Primy <3 A tymczasem Primka:)
-
A może to tylko wymyślona historia, może ludziom Szanta się nie spodobała lub była jakąś kością niezgody w tej rodzinie i wymyślono taki powód. Bo najłatwiej to wymyśleć alergię, agresję psa albo wyjazd za granicę kiedy chce się psa zwrócić. Dlaczego nie chcieli skorzystać z pomocy behawiorysty? Bo może żadnego problemu wcale nie ma. Nie przypisujmy jej od razu łatki agresora. Musi ją szafirka baczniej poobserwować, szczególnie stosunek do dzieci. A dla pewności szukajmy domku bez dzieci lub z dziećmi ale takimi nastoletnimi.
-
Na koncie Dolarka wciąż widnieje kwota 652zł, w związku z czym przelewam ją na konto Frezji :). A u Dolarka wszystko w porządku :). Pani Małgosia powiedziała, że Dolarek - " cudo najsłodsze" zaczął się bawić :) Najpierw w zabawie zmaltretował rękawicę do czesania. Kiedy panie zorientowały, ze coś z tego będzie, przytaszczyły zabawki po córce, które dawno temu miały być wydane( na szczęście nie zostały)a Dolarek sam wyciągał je sobie z worka, wybierał te które mu się najbardziej podobały i zabrał się za zabawę . Radość była wielka!