Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Wiem że prawie nic nie widać ale wstawię. Dolarek bawi się zabawkami, normalnie jak szczeniaczek :)
  2. Matko jedyna! to ona już i Wojtyszki i Radysy zaliczyła ?
  3. Cudowny jest, aż zajrzałam na zdjęcia z Radys aby sobie przypomnieć jak kiedyś wyglądał. Uwielbiam takie metamorfozy :)
  4. Gabrysiu, strasznie mi przykro :(. Dopiero dzisiaj przeczytałam tę straszną wiadomość :(. Gacuś (*)
  5. I już dotarła, ślicznie dziękuję <3 . Dziękuję również p. Irenie oraz Eli Rossa <3. 10zł -Radek /07.11.2019 /stała XI 20zł -Elżbieta Rossa /07.11.2019 /stała XI 10zł -p.Irena /07.11.2019 /stała XI
  6. Bardzo dziękuję za wpłaty deklaracji dla Hubci :) 10zł -Elżbieta Rossa /07.11.2019 /stała XI 10zł -Czarna Kafka /07.11.2019 /stała XI
  7. Dziekuję ślicznie za wpłaty deklaracji dla Frezji :) 40zł -Alicja Mizera /05.11.2019 /stała X,XI 5zł - Agnieszka103 / 05.11.2019/wpłata XI
  8. Tylko jakoś nikogo te oczy nie chcą zauroczyć oprócz nas Dogomaniaków :(
  9. Prima ma teraz na imię Toffi . Pani mówi, że od cukierków toffi bo jest taka słodka jak te cukierki :)
  10. U Primy wszystko super, przynajmniej na razie ale mam nadzieję, że tak już zostanie :)
  11. Rodzina, która adoptowała Primę przekazała 300zł, pieniążki te akurat wystarczą na opłatę domu tymczasowego za X :). Dziękuję bardzo Państwu od Primy <3.
  12. Dziękuję :) Tak, domek wydaje się super. Ale poczekajmy kilka/kilkanaście dni bo ja po tych wszystkich historiach ze zwrotami już nie potrafię się tak od razu cieszyć i po głowie przelatują mi od czasu do czasu czarne myśli. Ehh, nie zawsze tak to wszystko idzie ekspresowo. Czasem się udaje a czasem już człowiek traci nadzieję że psiak znajdzie domek. Tu na szczęście poszło szybko, oby Primka się zaaklimatyzowała i wszystko będzie w porządku. Dzieci tam na szczęscie nie ma, więc kwestia warczenia na dzieci odpada. Ale wiem, ze Primka u Kasi nadgryzła dwa legowiska, oby w DS nie narobiła szkód.
  13. No i pojechała dzisiaj nasza Primka na swoje, do swojego własnego domku . Trzymajcie proszę kciuki za aklimatyzację ..Wystarczyło 4 tygodnie aby Radysy zamieniła na własny domek. To dzięki Wam Kochani . Dziękuję serdecznie. Dziękuję również Kasi za wspaniałą opiekę i przygotowanie do adopcji <3.
  14. Dziewczyny, ja bym sobie dała spokój z tym rejonem. Ja sie wychowałam w "tym rejonie" i mało gdzie tam psiaki mieszkają w domu. Ja nie wiem czy w mojej rodzinnej wiosce chociaż z jeden mieszka w domu. Tam psy mają pilnować obejścia. Ja bym ewentualnie przeszukała ogłoszenia i jesli ktoś ogłaszał zaginięcie psa to znaczy że szukał i mu zależało. Jeśli nie, to odpuśccie. A co będzie jeśli znajdzie się właściciel ,odbierze go i zamknie w kojcu. Zawsze jest takie ryzyko. I co wtedy zrobicie? Nic! Bo przecież nie jest zabronione trzymanie psów w kojcu. A psa będziecie musiały oddać. Czy nie lepiej poszkać mu domu z prawdziwego zdarzenia, takim gdzie będzie mógł mieszkać w domu i będzie pełnoprawnym członkiem rodziny ?
  15. Bardzo dziękuje bakusiowa za wpłatę deklaracji 30 zł dla Primy <3 A tymczasem Primka:)
  16. A może to tylko wymyślona historia, może ludziom Szanta się nie spodobała lub była jakąś kością niezgody w tej rodzinie i wymyślono taki powód. Bo najłatwiej to wymyśleć alergię, agresję psa albo wyjazd za granicę kiedy chce się psa zwrócić. Dlaczego nie chcieli skorzystać z pomocy behawiorysty? Bo może żadnego problemu wcale nie ma. Nie przypisujmy jej od razu łatki agresora. Musi ją szafirka baczniej poobserwować, szczególnie stosunek do dzieci. A dla pewności szukajmy domku bez dzieci lub z dziećmi ale takimi nastoletnimi.
  17. Dolarek jest lękliwym pieskiem, gdyby się nagle czegoś wystraszył i chciał wyrwać i wysunąłby się z obroży, to zawsze zostaje smycz przypięta do szelek.
  18. Frezja otrzymała spadek po Dolarku w kwocie 652zł :) https://www.dogomania.com/forum/topic/337887-to-nie-prima-aprillis-dolarek-donald-z-radys-ma-swój-własny-dom-zamieszkał-w-poznaniu-dziękuję-wszystkim-za-pomoc-dolarkowi/
  19. Na koncie Dolarka wciąż widnieje kwota 652zł, w związku z czym przelewam ją na konto Frezji :). A u Dolarka wszystko w porządku :). Pani Małgosia powiedziała, że Dolarek - " cudo najsłodsze" zaczął się bawić :) Najpierw w zabawie zmaltretował rękawicę do czesania. Kiedy panie zorientowały, ze coś z tego będzie, przytaszczyły zabawki po córce, które dawno temu miały być wydane( na szczęście nie zostały)a Dolarek sam wyciągał je sobie z worka, wybierał te które mu się najbardziej podobały i zabrał się za zabawę . Radość była wielka!
×
×
  • Create New...