Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Dziękuję ślicznie hop! za wizytę u weta z Misiem:). Mam nadzieję, ze był grzeczny podczas badania i nie panikował ? :) Chciałam wstawić wyniki i rachunki ale coś nie można :(.
  2. Dora, Tola z zamojskiego wątku również szuka transportu w tamte strony. Może jej uda się znaleźć , to Roxi by pojechała tym transportem.
  3. Co za cudowna informacja, aż trudno w to uwierzyć jaka dynamika zdarzeń :). Bądź szczęśliwy Trvorku w swoim domku, niech Cie kochają tam bardzo mocno :).
  4. Misio otrzymał wpłatę od bakusiowa -30zł. Dziękuję pięknie :)
  5. Serce się raduje patrząc na spokojną i wyluzowaną Sarunię.
  6. Pani Małgosia od Dolarka przesłała 100zł na psiaki. Kwotę tę przeznaczam na Frezję. Pani Małgosi ślicznie dziękuję :)
  7. Na koncie Misia dwie nowe deklaracje za które ślicznie dziękuję :) 60zł -Katarzyna Stolarska /26.06.2019/stała VI,VII 15zł -Patrycja96 /26.06.2019/stala VIII
  8. Agatko, ja bym pojechała sama na PA i porozmawiała z Państwem face to face. Zawsze to inaczej taka szczera rozmowa w cztery oczy niż przez telefon. Ja bym tak od razu nie skreślała Państwa.
  9. Dla Frezji został zakupiony Luminal, Witamina B Complex oraz pakiet DentaStix. Koszt 6.99 + 37.62+ 24.80 =69,41zł
  10. Dzisiaj zamówiłam w zooplusie puszki dla Misia bo z niego straaaaaszny niejadek a powinien nieco przytyć.Na zdjęciach tego nie widać bo ma bują sierść ale czuć kosteczki jak się głaszcze Misia. Będziemy mu mieszać suchą karmę z mokrą. Koszt 116 zł. Wstawiam też paragon za kropelki Advantix na pchełki -koszt 30zł.
  11. Ależ śliczne zdjęcia :). A dziewczyny takie radosne, wolne, szczęśliwe. Zabawy i szaleństwa, czyli to co powinny mieć na co dzień a jeszcze niedawno były w piekle. Dziękuję Kasia <3.
  12. No ja cię kręcę, Misiek to wprost urodzony model :) . Cudowne fotki , dzięki hop!. Zdzwońmy się wieczorkiem bo w pracy dzisiaj mam dym po długim weekendzie:)
  13. Takie wiejskie psiaczki, nauczone na chlebie ze zlewkami pozostałymi z obiadu niechętnie chcą jeść chrupki. Ja kiedy jadę na wieś do rodziny i częstuję ich psiaki suchą karmą to nawet nie chcą jej tknąć :)
  14. Kurczę, wygląda to tragicznie i to jak szybko narosło od ostatniej sanacji. Co robić? Kolejne czyszczenie ząbków? Chyba nie ma wyjścia bo od tego zaraz dodatkowych chorób się namnoży nie mówiąc o tym że mogą ją boleć.
  15. No i wspaniale ! Czasem to my chyba bardziej panikujemy niż wymaga tego sytuacja. Ja miałam to samo z Dolarkiem, non-stop czarne wizje przed oczami a zupełnie niepotrzebnie . Grunt to odpowiedni, wyrozumiały domek. Trzymam kciuki :).
×
×
  • Create New...