nicolaczek
Members-
Posts
527 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by nicolaczek
-
Nie chciał żyć- smutasek ocalony z Korabiewic ma dom :))
nicolaczek replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
No i jak tam Białasek ogarnął się coś? ;) Macie jakieś info? -
Hej dziewczyny! Zapisałam wąt. Obaczajcie ten wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/215863-Malutka-suczka-(już-ma-dom)-i-jej-zabiedzona-matka-(jork)-szukają-domu-i-pomocy?p=17988470#post17988470[/url] Baks aofiaruje DT. Próbowałam do niej pisać, ale ma zapełnioną skrzynkę. Jelenia Góra to trochę daleko, ale może gdyby uzbierać na transport lub załatwić jakiś... Co myślicie?
-
Crazy- dług w hotelu 2000zł- potrzebna pomoc
nicolaczek replied to malvaaa's topic in Już w nowym domu
Spoko na pewno przestanie! Trzeba dać jej czas. -
Crazy- dług w hotelu 2000zł- potrzebna pomoc
nicolaczek replied to malvaaa's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, że Velvet znalazła dom! :) fajnie, że ludzie na poziomie, oby więcej takich -
Crazy- dług w hotelu 2000zł- potrzebna pomoc
nicolaczek replied to malvaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='malvaaa']miałam telefon w sprawie Crazy, jakiś pan z Łochowa... na pytanie czy zgadza się na sterylizacje i wizytę przed adopcyjną powiedział: ,sterylizacji bym nie chciał, po co psu żałować', nie poddałam się i zapytałam czy pies na łańcuch, do kojca, do domu, pan powiedział: do kojca. wiec się poddałam i powiedziałam że bez sterylizacji ani rusz a do kojca Crazy się nie nadaje. a pan mnie wyklnął i odłożył słuchawkę :D taką miałam miłą pogawędkę popołudniową :) ale przynajmniej jakiś telefon był :)[/QUOTE] O dość, co za debil;/ -
No to proszę bardzo: [url]http://www.jaw.pl/video/show/12027[/url] :) Ten drugi nr telefonu jest do mnie (dałam dla pewności;) jakby się ktoś z jaworzna rzeczywiście odezwał - mogę pomóc w ewentualnym transporcie.
-
[quote name='Astaroth']ja ogłaszałam z takimi tekstami: Fendi(czyli mama szczeniaków) [SIZE=3][FONT=Calibri]Fendi to 3letnia niewielka (10kg) suczka. Została zabrana ze schroniska do domu tymczasowego gdzie szybko nauczyła się korzystania z kanapy [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Calibri] Fendi zachowuje czystość w domu, lubi się przytulać i bardzo przywiązuje się do opiekuna. Poza tym jest wyjątkowo grzeczna i nie szczekliwa. Została wysterylizowana i zaszczepiona na wściekliznę. Czeka na dobry dom i właściciela na całe życie.[/FONT][/SIZE] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Calibri][FONT=Calibri][SIZE=3]Kontakt w sprawie adopcji:[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]662-743-219 lub 513-984-990, [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL][/FONT][/COLOR] [SIZE=3][FONT=Calibri]Suri[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Calibri]"Suri ma 8miesięcy, jest malutką 8kg suczką. Urodziła się i wychowała w schronisku ale w domu tymczasowym bardzo szybko nauczyła się czystości, chodzenia na smyczy i do czego służy kanapa [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Calibri] Mimo trudnego dzieciństwa Suri jest psiakiem wesołym i towarzyskim. Została wysterylizowana. Czeka na swój dom i swoich ludzi. Psiak znajduje się w miejscowości Brzeziny koło Warszawy. [/FONT][/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=3]Kontakt w sprawie adopcji:[/SIZE][/FONT] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]662-743-219 lub 513-984-990, [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL]"[/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444]Elmo[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=#3e3e3e][FONT=Calibri][FONT=Calibri]"Elmo ma 8miesięcy, jest malutkim 8kg pieskiem. Urodził się i wychował w schronisku ale w domu tymczasowym bardzo szybko nauczył się czystości, chodzenia na smyczy i do czego służy kanapa [/FONT][/FONT][/COLOR][COLOR=#3e3e3e][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Calibri][COLOR=#3e3e3e][FONT=Calibri]Elmo miał trudne dzieciństwo jest wesoły ale ciągle trochę nieufny. Potrzebuje ciepłych ludzi którzy pokażą mu że świat nie jest taki zły. [/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Calibri][FONT=Calibri][SIZE=3]Psiak znajduje się w miejscowości Brzeziny koło Warszawy. [/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Calibri][FONT=Calibri][SIZE=3]Kontakt w sprawie adopcji:[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]662-743-219 lub 513-984-990, [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL]"[/FONT][/COLOR] ale to takie proste wymyśłone na szybko, więc jeśłi macie lepsze pomysły to chętnie skorzystam bo ja nie mam ani weny ani doświadczenia[/QUOTE] Właśnie piszę ogłoszenia do mojej lokalnej tv. Czy te kontakty i nr telefonów są aktualne?
-
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
nicolaczek replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Ale Spajk ma u mnie specjalne miejsce i priorytet;p I jak widać dodanie dóch bannerków w sygnaturze przekracza moje możliwości ;) -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
nicolaczek replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Anita: uwierz mi, że notorycznie mi to chodzi po głowie:) jakbym miała bliżej do Spajka, to na pewno bym to już wcieliła w życie;) mała czarna: o nie! jak to?! dlaczego? biedna Foczka;/ Jeśli chodzi o finanse Spajkiego, to tak jak już ci mówiłam, ja mogę na niego zadeklarować jakąś kwotę miesięcznie, pytanie ile by pomogło? -
No jeżeli przedsięwzięcie miałoby być ogólnopolskie to rzeczywiście trzeba by mieć pozwolenie i pomoc jakiejś fundacji. I tu jest pytanie do np. do fundacji VIVA - czy zgodziłaby się pomóc, dać konto i "szyld" pod którym można będzie to zrobić. Jeśli nie, mam pomysł alternatywny, ale muszę go jeszcze przemyśleć. Zapytam wprost: ma ktoś "wtyki" albo działa w VIVIE żeby mógł ich zapytać czy by się zgodzili? A odnośnie stronki internetowej: biorę to na siebie, zrobi ją mój chłopak lub któryś z kolegów.
-
Crazy- dług w hotelu 2000zł- potrzebna pomoc
nicolaczek replied to malvaaa's topic in Już w nowym domu
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee \o/\o/\o/ :) Crazik z tym swoim charakterkiem może mieć gorzej ;) -
Dżizas co tu się dzieje... (przeczytałam wszystko). Nie będę wkładać kija w mrowisko i komentować wypowiedzi niektórych osób (chociaż aż się prosi) i ograniczę się do kwestii formalnych: po pierwsze przesłana przeze mnie kasa (200 zeta) jest nadal do podziału na obie sunie tak? Bo "zajęcie się" Ilanką przez VIVE jest nieaktualne? Po drugie: jeśli Desa ze szczeniakami znajdzie się u czarnej Andy na DT to dalej potrzebna jej będzie moja deklaracja stała 50 zeta? Pytam, bo jesli nie przeznacze ją na innego, bardziej potrzebującego psa. I po trzecie: macie pomysł co zrobić z Ilanką, gdy nadejdzie czas, że będzie musiała opuścić lecznicę?
-
Dramat:/ a ta "rozmowa esemesowa" dramat do kwadratu:/ Mam dwie sprawy: 1) Myślałam nad zrobieniem takiej quazi stronki internetowej (a raczej serwera czy jak to się tam fachowo zwie), na której będziemy mogły umieszczać zdjęcia psiaków z K. do adopcji wraz z opisami. Chodzi mi o to żeby był jeden link do takiego czegoś, który będziemy mogły wklejać ludziom, ale jednocześnie żeby to nie była ogólnodostępna strona internetowa. Mam nadzieję, że da się zrozumieć o co mi chodzi;) mój chuop podjąłby się zrobienia nam takiego czegoś od strony technicznej (wyraził wstępnie taką chęć). 2) Zastanawiam się też nad zrobieniem zbiórki na K. w moim mieście, zbiórki pieniędzy i rzeczy (bo rozumiem, że koce, karma itp. sa potrzebne) w tym materiałów na ocieplenie bud [B]pod hasłem przykładowo "Pomóżmy im przetrwać zimę"[/B]. Zrobiłoby się jakiś jeden wypaśny plakat (nieustannie chodzi mi po głowie, że ze zdjęciem Reksa z garem) i rozpowszechniło go. Tylko nie wiem, czy można oficjalnie wymieniać nazwę K.? Myślę, że możnaby uderzyć z tym do szkół i zaangażować samorządy szkolne - może być odzew. Ponadto można iść do firm rożnego rodzaju w tym budowlanych (po materiału do ocieplenia bud). Jeśli znależliby się ochotnicy z innych miast, możnaby zrobić jakąś mini ogólnopolską akcję pod hasłem j/w. Ahy warunek jest jeden: musi być jakieś jedno konto, na które będzie można wpłacać kesz. I chyba najlepiej żeby to było konto fundacyjne, no chyba, że ktoś się zgodzi na "przepuszczanie" pieniędzy przez swoje prywatne. Napiszcie dziewczęta (zwłaszcza ty tripti) co o tym myślicie.
-
Kużwa sory za brak info i fot, ale miałam małą masakrę;/ Więc tak: NATASZKA jest rewelacyjna:) bardzo, bardzo wesoła, cały czas skora do zabawy. Biega jak "strzała", tarza się w liściach, gryzie wszystko co jej wpadnie w pyszczek, skacze, powarkuje:) Niemniej jednak w nocy śpi grzecznie sama na swoim posłaniu \o/ ma jeszcze trochę kłopotów z zachowaniem czystości w domu, ale pracujemy nad tym;) dzisiaj idziemy na szczepienie. Foty wkrótce.
-
[quote name='beka']Wyślij do mnie [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] dla mnie zawsze najwiekszy problem z tekstem.. Na kogo maja byc ogłaszane? namiary prosze, jak bedą teksty to wrzuce tu i ówdzie..[/QUOTE] Sory, ale miałam mały natłok spraw. Ogłoszę je u mnie w lokalnej tv. Jak tylko będe mieć taksy prześlę.
-
Crazy- dług w hotelu 2000zł- potrzebna pomoc
nicolaczek replied to malvaaa's topic in Już w nowym domu
U mnie w mieście niestety żadnego odzewu odnośnie dziewcząt:/