Jump to content
Dogomania

nicolaczek

Members
  • Posts

    527
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nicolaczek

  1. No i jak tam Białasek ogarnął się coś? ;) Macie jakieś info?
  2. Hej dziewczyny! Zapisałam wąt. Obaczajcie ten wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/215863-Malutka-suczka-(już-ma-dom)-i-jej-zabiedzona-matka-(jork)-szukają-domu-i-pomocy?p=17988470#post17988470[/url] Baks aofiaruje DT. Próbowałam do niej pisać, ale ma zapełnioną skrzynkę. Jelenia Góra to trochę daleko, ale może gdyby uzbierać na transport lub załatwić jakiś... Co myślicie?
  3. Spoko na pewno przestanie! Trzeba dać jej czas.
  4. malvaa: ale to chyba inny bazar niż ten: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217160-Nakarm-Reksa-wychudzony-ONek-z-umieralni-zbiera-na-karmę-do-15.11.?p=17990767#post17990767[/url] ? ;) bogaty chuop z tego naszego Reksa \o/
  5. Z tego co wiem matka jest psem tych osób, od których wzięłyśmy szczeniaki. Oni nie chcą jej oddawać i zapewniają jej w miarę dobre warunki (na pewno nie ma podstaw do interwencji). Ale o szczegóły pytaj Blacksheep, najlepiej do niej zadzawoń - nr telefonu jest na wątku (1, 2 lub 3 strona).
  6. Ej no przecież [B]skarbnikiem jest asl[/B], prawda? Zaraz dam Ci nr konta.
  7. Bardzo się cieszę, że Velvet znalazła dom! :) fajnie, że ludzie na poziomie, oby więcej takich
  8. [quote name='malvaaa']miałam telefon w sprawie Crazy, jakiś pan z Łochowa... na pytanie czy zgadza się na sterylizacje i wizytę przed adopcyjną powiedział: ,sterylizacji bym nie chciał, po co psu żałować', nie poddałam się i zapytałam czy pies na łańcuch, do kojca, do domu, pan powiedział: do kojca. wiec się poddałam i powiedziałam że bez sterylizacji ani rusz a do kojca Crazy się nie nadaje. a pan mnie wyklnął i odłożył słuchawkę :D taką miałam miłą pogawędkę popołudniową :) ale przynajmniej jakiś telefon był :)[/QUOTE] O dość, co za debil;/
  9. No to proszę bardzo: [url]http://www.jaw.pl/video/show/12027[/url] :) Ten drugi nr telefonu jest do mnie (dałam dla pewności;) jakby się ktoś z jaworzna rzeczywiście odezwał - mogę pomóc w ewentualnym transporcie.
  10. [quote name='Astaroth']ja ogłaszałam z takimi tekstami: Fendi(czyli mama szczeniaków) [SIZE=3][FONT=Calibri]Fendi to 3letnia niewielka (10kg) suczka. Została zabrana ze schroniska do domu tymczasowego gdzie szybko nauczyła się korzystania z kanapy [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Calibri] Fendi zachowuje czystość w domu, lubi się przytulać i bardzo przywiązuje się do opiekuna. Poza tym jest wyjątkowo grzeczna i nie szczekliwa. Została wysterylizowana i zaszczepiona na wściekliznę. Czeka na dobry dom i właściciela na całe życie.[/FONT][/SIZE] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Calibri][FONT=Calibri][SIZE=3]Kontakt w sprawie adopcji:[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]662-743-219 lub 513-984-990, [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL][/FONT][/COLOR] [SIZE=3][FONT=Calibri]Suri[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Calibri]"Suri ma 8miesięcy, jest malutką 8kg suczką. Urodziła się i wychowała w schronisku ale w domu tymczasowym bardzo szybko nauczyła się czystości, chodzenia na smyczy i do czego służy kanapa [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Calibri] Mimo trudnego dzieciństwa Suri jest psiakiem wesołym i towarzyskim. Została wysterylizowana. Czeka na swój dom i swoich ludzi. Psiak znajduje się w miejscowości Brzeziny koło Warszawy. [/FONT][/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=3]Kontakt w sprawie adopcji:[/SIZE][/FONT] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]662-743-219 lub 513-984-990, [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL]"[/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444]Elmo[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=#3e3e3e][FONT=Calibri][FONT=Calibri]"Elmo ma 8miesięcy, jest malutkim 8kg pieskiem. Urodził się i wychował w schronisku ale w domu tymczasowym bardzo szybko nauczył się czystości, chodzenia na smyczy i do czego służy kanapa [/FONT][/FONT][/COLOR][COLOR=#3e3e3e][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Calibri][COLOR=#3e3e3e][FONT=Calibri]Elmo miał trudne dzieciństwo jest wesoły ale ciągle trochę nieufny. Potrzebuje ciepłych ludzi którzy pokażą mu że świat nie jest taki zły. [/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Calibri][FONT=Calibri][SIZE=3]Psiak znajduje się w miejscowości Brzeziny koło Warszawy. [/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Calibri][FONT=Calibri][SIZE=3]Kontakt w sprawie adopcji:[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]662-743-219 lub 513-984-990, [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL]"[/FONT][/COLOR] ale to takie proste wymyśłone na szybko, więc jeśłi macie lepsze pomysły to chętnie skorzystam bo ja nie mam ani weny ani doświadczenia[/QUOTE] Właśnie piszę ogłoszenia do mojej lokalnej tv. Czy te kontakty i nr telefonów są aktualne?
  11. Ale Spajk ma u mnie specjalne miejsce i priorytet;p I jak widać dodanie dóch bannerków w sygnaturze przekracza moje możliwości ;)
  12. W ogóle skopiuje se od Ciebie jego bannerek ;). A odośnie tematu: Nataszka zaszczepiona \o/ dzisiaj ponadto pierwszy raz szamała suchą karmę (wcześniej nie chciałą się jej tknąć).
  13. Anita: uwierz mi, że notorycznie mi to chodzi po głowie:) jakbym miała bliżej do Spajka, to na pewno bym to już wcieliła w życie;) mała czarna: o nie! jak to?! dlaczego? biedna Foczka;/ Jeśli chodzi o finanse Spajkiego, to tak jak już ci mówiłam, ja mogę na niego zadeklarować jakąś kwotę miesięcznie, pytanie ile by pomogło?
  14. Spoko Kamila, daj spokój chciałam tylko żebyś ewentualnie w wolnej chwili jej fotkę zobaczyła, nie wymagam, żebyś czytałą cały wątek. I tak się wystarczająco głupio czuję, jakbym zdradziła Spajka :/
  15. No jeżeli przedsięwzięcie miałoby być ogólnopolskie to rzeczywiście trzeba by mieć pozwolenie i pomoc jakiejś fundacji. I tu jest pytanie do np. do fundacji VIVA - czy zgodziłaby się pomóc, dać konto i "szyld" pod którym można będzie to zrobić. Jeśli nie, mam pomysł alternatywny, ale muszę go jeszcze przemyśleć. Zapytam wprost: ma ktoś "wtyki" albo działa w VIVIE żeby mógł ich zapytać czy by się zgodzili? A odnośnie stronki internetowej: biorę to na siebie, zrobi ją mój chłopak lub któryś z kolegów.
  16. Ok. Już rozmawiałam z tripti i wszystko wiem. Jakby co moja deklaracja na dziewuchy (50 zeta na każdą) jest aktualna.
  17. jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee \o/\o/\o/ :) Crazik z tym swoim charakterkiem może mieć gorzej ;)
  18. Dżizas co tu się dzieje... (przeczytałam wszystko). Nie będę wkładać kija w mrowisko i komentować wypowiedzi niektórych osób (chociaż aż się prosi) i ograniczę się do kwestii formalnych: po pierwsze przesłana przeze mnie kasa (200 zeta) jest nadal do podziału na obie sunie tak? Bo "zajęcie się" Ilanką przez VIVE jest nieaktualne? Po drugie: jeśli Desa ze szczeniakami znajdzie się u czarnej Andy na DT to dalej potrzebna jej będzie moja deklaracja stała 50 zeta? Pytam, bo jesli nie przeznacze ją na innego, bardziej potrzebującego psa. I po trzecie: macie pomysł co zrobić z Ilanką, gdy nadejdzie czas, że będzie musiała opuścić lecznicę?
  19. Dramat:/ a ta "rozmowa esemesowa" dramat do kwadratu:/ Mam dwie sprawy: 1) Myślałam nad zrobieniem takiej quazi stronki internetowej (a raczej serwera czy jak to się tam fachowo zwie), na której będziemy mogły umieszczać zdjęcia psiaków z K. do adopcji wraz z opisami. Chodzi mi o to żeby był jeden link do takiego czegoś, który będziemy mogły wklejać ludziom, ale jednocześnie żeby to nie była ogólnodostępna strona internetowa. Mam nadzieję, że da się zrozumieć o co mi chodzi;) mój chuop podjąłby się zrobienia nam takiego czegoś od strony technicznej (wyraził wstępnie taką chęć). 2) Zastanawiam się też nad zrobieniem zbiórki na K. w moim mieście, zbiórki pieniędzy i rzeczy (bo rozumiem, że koce, karma itp. sa potrzebne) w tym materiałów na ocieplenie bud [B]pod hasłem przykładowo "Pomóżmy im przetrwać zimę"[/B]. Zrobiłoby się jakiś jeden wypaśny plakat (nieustannie chodzi mi po głowie, że ze zdjęciem Reksa z garem) i rozpowszechniło go. Tylko nie wiem, czy można oficjalnie wymieniać nazwę K.? Myślę, że możnaby uderzyć z tym do szkół i zaangażować samorządy szkolne - może być odzew. Ponadto można iść do firm rożnego rodzaju w tym budowlanych (po materiału do ocieplenia bud). Jeśli znależliby się ochotnicy z innych miast, możnaby zrobić jakąś mini ogólnopolską akcję pod hasłem j/w. Ahy warunek jest jeden: musi być jakieś jedno konto, na które będzie można wpłacać kesz. I chyba najlepiej żeby to było konto fundacyjne, no chyba, że ktoś się zgodzi na "przepuszczanie" pieniędzy przez swoje prywatne. Napiszcie dziewczęta (zwłaszcza ty tripti) co o tym myślicie.
  20. Kużwa sory za brak info i fot, ale miałam małą masakrę;/ Więc tak: NATASZKA jest rewelacyjna:) bardzo, bardzo wesoła, cały czas skora do zabawy. Biega jak "strzała", tarza się w liściach, gryzie wszystko co jej wpadnie w pyszczek, skacze, powarkuje:) Niemniej jednak w nocy śpi grzecznie sama na swoim posłaniu \o/ ma jeszcze trochę kłopotów z zachowaniem czystości w domu, ale pracujemy nad tym;) dzisiaj idziemy na szczepienie. Foty wkrótce.
  21. [quote name='beka']Wyślij do mnie [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] dla mnie zawsze najwiekszy problem z tekstem.. Na kogo maja byc ogłaszane? namiary prosze, jak bedą teksty to wrzuce tu i ówdzie..[/QUOTE] Sory, ale miałam mały natłok spraw. Ogłoszę je u mnie w lokalnej tv. Jak tylko będe mieć taksy prześlę.
  22. U mnie w mieście niestety żadnego odzewu odnośnie dziewcząt:/
  23. Super \o/. Kurde mam do niego sentyment jak skurczybyk przez ten gar.
  24. Pcheł nie stwierdzono na szczęście;) jutro będzie większe info i postaram się wkleić foty. Fotogeniczna jest niesamowicie :)
  25. Pisząc o "co poniektórych" miałam na myśli właśnie darczyńców zewnętrznych.
×
×
  • Create New...