Jump to content
Dogomania

nicolaczek

Members
  • Posts

    527
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nicolaczek

  1. [quote name='tripti']a co Ty zbierasz i na co są te wpłaty? :)[/QUOTE] O to samo chciałam spytać ;D a do udostępnione konto to Twoje malvaa? Tak się zastanawiam od wczoraj czy nie przeprowadzić jakiejś zbiórki przez tą naszą lokalną jaworznicką telewizję... Ale nazwy raju nie mogę wymienić prawda?
  2. Ahahaha ale się uśmiałam z podpisów przy fotkach :D:D Ktoś tu się chyba minął z komediowym powołaniem;) a Tessa wygląda przecudnie! :)
  3. Ale nie wpadajmy w paranoję. Najważniejsze, że Gacuś ma dobrą opiekę. Nie wymagajcie, żeby co kilka dni robiono mu sesję zdjęciową w celu zaspokojenia ciekawości co poniektórych. Jest info, że z nim lepiej i z tego trzeba się cieszyć.
  4. Ja mogę im zrobić teksty do ogłoszeń i wysłać komuś na maila, bo nie wiem na jakie stronki je pododawać. No chyba, że ktoś będzie taki uprzejmy i wyśle mi adresy ;). Ahy Suri i Elmo są kolejne na liście do ogłoszenia w tv u mnie w mieście :).
  5. :) Obiecali mi, że co tydzień, względnie dwa mogą dodawać nowego psiaka. Wbrew pozorom sporo ludzi u mnie w mieście to ogląda, a Jaworzno wcale nie jest takie małe (ponad 100.000 mieszkańców;). Spróbuję jeszcze podbić do jakichś innych, może katowickich mediów. Kolejne w kolejce są Suri i Elmo:)
  6. O kuźwa jaki mega filmik!!!! :D nie widziałam go wcześniej bo mi się nie wyświetlał w pracy! Dobra to dzisiaj robię mamuśce wieczór kinowy ;)
  7. Załatwiłam dziewczętom pięć minut sławy w lokalnych mediach u mnie w mieście ;p [url]http://www.jaw.pl/video/show/11967[/url] Miłego oglądania! :) Mam nadzieję, że ktoś się zgłosi.
  8. To samo powiedziałam mojej mamie :] (o tym pogryzieniu prez małego psa). Poza tym mówiłam też o kontakcie córki Donki ze spajkiem, o tym że jest jej ulubieńcem... No nic, tak jak mówię nie ustaję w namowach.
  9. Dziewczyny wygląda na to, że z Pestką juz naprawdę okej, więc pozwolę sobie zaprosić do pomocy na wątek poświęcony dwóm biedakom, które z nadzieją czekają na wyciągnięcie z umieralni: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216946-Dramat-dw%C3%B3ch-suniek-Ow.-Niem.-ILANKI-i-DESY[/url]...
  10. No mi nie musisz tego tłumaczyć i to samo powtarzam cały czas mojej mamie... Ale wiesz jak to jest: duży pies, "pies jest jak odbezpieczony rewolwer", "nie wiadomo co mu do głowy strzeli", "trzeba się poważnie zastanowić" i hasła w ten deseń... Powiem tak: jakby to tylko ode mnie zależało i gdyby to był mój dom, Spajki byłby już dawno u mnie.
  11. Kuźwa ale on jest zarąbisty. Kamila: rozliczenie jak najbardziej ok \o/ Niestety sytuacja się komplikuje - moja mama nie jest już taka skora jak na początku do adoptowania Spajka;/ boi się, że się nie przyzwyczai, że będzie agresywny itp. ale ja nie ustaje w namowach - zobaczymy.
  12. Potwierdzam mała u mnie:) czuje się dobrze, byłam z nią u weta - jest zdrowa. Dostała tabletę na odrobaczenie a za tydzień pójdzie na szczepienie. Więcej napiszę, jak będę mieć chwilę czasu, bo na razie tym cinżko.
  13. No to wszystko bardzo nie seksi, ale mimo wszystko jest to wątek o PSIE Reksie a nie o lotnictwie cywilnym :]. Póki co ten mój znajomy cisza, więc chyba jednak fałszywy alarm z tym DS;/
  14. Okej poszedł przelew 290 zł. za transport Reksa (100 ode mnie, 100 od mojego kumpla, 90 od mojej mami). Co do jego ogłaszania: aha, dobra to czekam aż się Anett odezwie. Sprawdzam czy mi się bannerek wgrał ;p O dość nie wgrał się;/
  15. dobra poszło 50 zeta na dziewcziny :)
  16. A jeszcze w kwestii formalnej: można już ogłaszać Reksa prawda? pytam, bo znajomy się nim zainteresował, ale to jeszcze na razie nic pewnego.
  17. Okej ;) Póki co kupiłam jej miskę i gumowego jeżyka do gryzienia :). Zastanawiam się jeszcze co ona je - można jej normalnie gotować np. kurczaka z ryżem i marchewką? Czy raczej produkty mleczne typu ser biały z jajkiem/mleko?
  18. Lola i fortuna mają własny wątek TU: http://www.dogomania.pl/threads/217000-Dwa-szkieleciki-wygra%C5%82y-los-na-loterii-opu%C5%9Bci%C5%82y-umieralni%C4%99...-Prosz%C4%85-o-wsparcie ;)
  19. [quote name='malvaaa']jednorazowe: 30zł - joteska dotarło 10zł - bella51 dotarło 100zł - Beata&Czata dotarło 200zł- wiesio 30zł- Telimena dotarłó Stałe 20zł - joteska dotarło 50zł - nikolaczek razem 440zł to jest rozliczenie suniek... trzeba do Beata&Czata bo chyba sie nie wypowiedziała, i do wiesio bo nie dała jednoznacznej odpowiedzi. joteska,bella, telimena, nikolaczek, wyrazili zgodę... dziękujemy!!! [/QUOTE] Ok. [B]Malwaaaaaaaaaaa na jaki nr konta mam przesłać kasę na Lolę? [/B];)
  20. Ok. Spoko ja nie mam pretensji do Ciebie. Napisałam tylko taką ogólna uwagę.
  21. Aha to na koniec sory za offtopa, ale trzeba pomóc wyciągnąć dwa biedaki z umieralni: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216946-Dramat-dw%C3%B3ch-suniek-Ow.-Niem.-ILANKI-i-DESY...?p=17911937#post17911937[/url] Groszka uratowano, one nadal czekają i mają nadzieję...
  22. Sory za offtopa dziewczyny, ale trzeba pomóc wyciągnąć te dwa biedaki z umieralni: http://www.dogomania.pl/threads/216946-Dramat-dw%C3%B3ch-suniek-Ow.-Niem.-ILANKI-i-DESY...?p=17911937#post17911937 Pomóżcie pliz!
  23. Hehe. A nr konta do przelewów dostanę? ;)
  24. No ja też bym się chciała tego dowiedzieć...
×
×
  • Create New...