nicolaczek
Members-
Posts
527 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by nicolaczek
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
nicolaczek replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Ahahaha ale się uśmiałam z podpisów przy fotkach :D:D Ktoś tu się chyba minął z komediowym powołaniem;) a Tessa wygląda przecudnie! :) -
Ja mogę im zrobić teksty do ogłoszeń i wysłać komuś na maila, bo nie wiem na jakie stronki je pododawać. No chyba, że ktoś będzie taki uprzejmy i wyśle mi adresy ;). Ahy Suri i Elmo są kolejne na liście do ogłoszenia w tv u mnie w mieście :).
-
Crazy- dług w hotelu 2000zł- potrzebna pomoc
nicolaczek replied to malvaaa's topic in Już w nowym domu
:) Obiecali mi, że co tydzień, względnie dwa mogą dodawać nowego psiaka. Wbrew pozorom sporo ludzi u mnie w mieście to ogląda, a Jaworzno wcale nie jest takie małe (ponad 100.000 mieszkańców;). Spróbuję jeszcze podbić do jakichś innych, może katowickich mediów. Kolejne w kolejce są Suri i Elmo:) -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
nicolaczek replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
O kuźwa jaki mega filmik!!!! :D nie widziałam go wcześniej bo mi się nie wyświetlał w pracy! Dobra to dzisiaj robię mamuśce wieczór kinowy ;) -
Crazy- dług w hotelu 2000zł- potrzebna pomoc
nicolaczek replied to malvaaa's topic in Już w nowym domu
Załatwiłam dziewczętom pięć minut sławy w lokalnych mediach u mnie w mieście ;p [url]http://www.jaw.pl/video/show/11967[/url] Miłego oglądania! :) Mam nadzieję, że ktoś się zgłosi. -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
nicolaczek replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
To samo powiedziałam mojej mamie :] (o tym pogryzieniu prez małego psa). Poza tym mówiłam też o kontakcie córki Donki ze spajkiem, o tym że jest jej ulubieńcem... No nic, tak jak mówię nie ustaję w namowach. -
Nie chciał żyć- smutasek ocalony z Korabiewic ma dom :))
nicolaczek replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Super! :):):) -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
nicolaczek replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
No mi nie musisz tego tłumaczyć i to samo powtarzam cały czas mojej mamie... Ale wiesz jak to jest: duży pies, "pies jest jak odbezpieczony rewolwer", "nie wiadomo co mu do głowy strzeli", "trzeba się poważnie zastanowić" i hasła w ten deseń... Powiem tak: jakby to tylko ode mnie zależało i gdyby to był mój dom, Spajki byłby już dawno u mnie. -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
nicolaczek replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Kuźwa ale on jest zarąbisty. Kamila: rozliczenie jak najbardziej ok \o/ Niestety sytuacja się komplikuje - moja mama nie jest już taka skora jak na początku do adoptowania Spajka;/ boi się, że się nie przyzwyczai, że będzie agresywny itp. ale ja nie ustaje w namowach - zobaczymy. -
dobra poszło 50 zeta na dziewcziny :)
-
[quote name='malvaaa']jednorazowe: 30zł - joteska dotarło 10zł - bella51 dotarło 100zł - Beata&Czata dotarło 200zł- wiesio 30zł- Telimena dotarłó Stałe 20zł - joteska dotarło 50zł - nikolaczek razem 440zł to jest rozliczenie suniek... trzeba do Beata&Czata bo chyba sie nie wypowiedziała, i do wiesio bo nie dała jednoznacznej odpowiedzi. joteska,bella, telimena, nikolaczek, wyrazili zgodę... dziękujemy!!! [/QUOTE] Ok. [B]Malwaaaaaaaaaaa na jaki nr konta mam przesłać kasę na Lolę? [/B];)
-
Jamniczek Kubuś jako aniołek uciekł za TM [*] ;(
nicolaczek replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sory za offtopa dziewczyny, ale trzeba pomóc wyciągnąć te dwa biedaki z umieralni: http://www.dogomania.pl/threads/216946-Dramat-dw%C3%B3ch-suniek-Ow.-Niem.-ILANKI-i-DESY...?p=17911937#post17911937 Pomóżcie pliz! -
Hehe. A nr konta do przelewów dostanę? ;)