[quote name='marta0731']KTOŚ WYŚLE?
Bo ja też mogę sponsorować,
Z całym szacunkiem Yucca, to nie sztuka zapłacić 4zł, gorzej to wszystko zebrać do kupy i wysłać................[/QUOTE]
Marta jeśli masz gorszy dzień to idź może pobiegać. Jeśli wydawanie pieniędzy to dla Ciebie nie sztuka to gratuluję, ja na pieniądze pracuję.
A jeśli chodzi o "zebranie do kupy" to nie powoduje mną lenistwo, zapewniam.