Jump to content
Dogomania

yucca

Members
  • Posts

    5242
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by yucca

  1. I ja zaglądam do chłopaka :)
  2. Straszne... też dołożę po świętach jakiś grosz na sterylkę.
  3. [quote name='psiara85']Kochani jak napisała kolejna kobietka -kia ma u mnie taki bardziej dożywotni DT, no chyba jak napisała martasekret znajdzie się taki mega-super dom stały dla niuni:)) (........) Po za tym jeśli nawet kiedyś dla Kii znalazłby się dom stały to jedynie w pobliżu - muszę mieć do niej dostęp bezpośredni - dostaje leki - jest pod opieką naszych dobrych weterynarzy i jestem za nią odpowiedzialna więc nie mogę pozwolić na to ,żeby trafiła daleko ode mnie.[/QUOTE] Więc raczej to jest dożywotni dom tymczasowy niż dom stały, co oczywiście dla Kii oznacza jedno- przebywa w najlepszym domku na świecie :D
  4. Czego ci Gangsterku kochany życzymy :)
  5. Super, że kotka zaakceptowała nowy domek, śliczna z niej kicia :)
  6. Zaglądam po nocy :)
  7. Cudowne wiadomości! :loveu: A jakąś jesienną fotkę można prosić?
  8. Piękne relacje z domku Sambusi :)
  9. Witam pięknie Sebusiu :)
  10. A konto dla Sebusia to samo co na wpłaty dla Badiego?
  11. Ufff, jak dobrze, że Baduś ciągle na plusie :)
  12. Puszek a może byś zajrzała na swój niezakończony bazarek? :cool3: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233311-Gadzetomania-dla-mix-sznaucerek-ZAKONCZONA[/URL]-)
  13. Dzielny chłopak :loveu:
  14. Też się ogromnie cieszę, że sunia bezpieczna, cudownie, że są jeszcze tacy ludzie jak Wy. Szkoda mi tylko tej kotki, że adopcja się nie udała :( Ona do wszystkich kotów taka agresywna czy tylko do tego jednego?
  15. Ale śliczny pychol :loveu:
  16. Henia fajniutka, wygląda na niemłodą. Powodzenia dla kici w nowym domku!
  17. Jak tam Gangster po wizycie u weta?
  18. Trzymam kciuki za tę ciężarną suńkę, oby udało się ją złapać. A co za cudo uratowaliście w zastępstwie?
  19. Odwiedzam chłopaka :)
  20. :) :) Na koncert chętnie bym poszła ale za daleko ;) a przewidziane są bilety-cegiełki?
  21. A ja sama przylazłam z wątku Gangsterka. Dobry wieczór :D
  22. Odwiedzam Sambusie :D
×
×
  • Create New...