A co tu tak cicho?? Jak Gangsterek przeżył wybuchy petard w Nowy Rok?
I przy okazji życzę łobuzowi, żeby jak najszybciej trafił na jakąś mięciutką kanapę :)
Podczytuję wątek kotków, po świętach podrzucę parę grosików na jedzonko. Fajnie, że się nimi zaopiekowaliście, mróz na dworze. Zostały jeszcze jakieś kiciusie na działkach?
[quote name='Panna Marple']Św.Mikołaj był u mnie i poprosił o przekazanie Sebusiowi prezentu. Mikołaj ładnie prosił, więc pomogłam i przekazałam. Na konto:lol:[/QUOTE]
:loveu::loveu::multi: