-
Posts
1444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kamos
-
Bezgraniczne CIERPIENIE - MIKUŚ - cały i zdrowy JUŻ W SWOIM DOMU!
kamos replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
I ja również, mocno przytulam.:loveu: -
Ramzes z guzem na pyszczku uratowany z meliny! Pomocy Drastyczne!
kamos replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Zapisuję biedaka:(, podeślę parę groszy z początkiem lutego. -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
kamos replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
Wieczorne mizianka dla zimowego Śledzika:buzi: -
LEGITEK błaga o pomoc!!!Szukam chociaż DT....
kamos replied to niunia448's topic in Już w nowym domu
Wygląda rewelacyjnie:loveu:. I jaki chętny do pieszczot i zabawy! -
Bezgraniczne CIERPIENIE - MIKUŚ - cały i zdrowy JUŻ W SWOIM DOMU!
kamos replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='UBOCZE']Dziś miałem przyjemność poznać Mikusia na spacerze. Bardzo fajny i dziarski z niego chłopak... :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Jaki szczęściarz:smile:, co za spotkanie, też bym tak chciał:roll:a -
Barry znów miał pecha - w trybie pilnym zabrany od Neris
kamos replied to Randa's topic in Już w nowym domu
Na fotach pełnia szczęścia u Barrego, ale on musi być silny:crazyeye:. Dzięki za potwierdzenie przelewu.;) -
Barry znów miał pecha - w trybie pilnym zabrany od Neris
kamos replied to Randa's topic in Już w nowym domu
Co u Barrego?Jak się miewa chlopaczek? Poproszę o potwierdzenie wpływu z dn.11.01.12. -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
kamos replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ostatniaszansa']Potwierdzenia wpłat będę robiła zbiorczo po 25, ale jeżeli to pilne zaraz zajrzę na konto. Ewa[/QUOTE] Ok. Poczekam ! Mizianki dla Śledzika. -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
kamos replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
Proszę o potwierdzenie wpłaty na Śledzika z dnia 11.01.12 -
Dziękuję Martik za miłą rozmowę, jestem pod wielkim wrażeniem Waszych działań na rzecz pokrzywdzonych zwierząt. Wiele osób nie zwraca uwagi na tego typu sprawy, bądż zarzuca czy dziwi się dlaczego pomagamy np. psom w potrzebie. Myślę, że tych którzy pomagają naprawdę z potrzeby serca nigdy nie będzie raziło, że pomagamy zwierzętom czy ludziom bo ważne jest by mieć odwagę by to robić na przekór wszystkiemu. Przesyłam uściski dla Mańka,:calus: na tych fotach jest cudowny a co dopiero w realu, no i tak bardzo przypomina mi Mikusia, który odszedł za TM....Wracaj do zdrowia Manieczku;)
-
BERTI_ Jożin zrobił wizytę PA i jest ok_ Dziś wielki dzień Bertiego!
kamos replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
Ja również wpłacę jednorazowo 15 zl, poproszę o dane. -
LEGITEK błaga o pomoc!!!Szukam chociaż DT....
kamos replied to niunia448's topic in Już w nowym domu
Piękniś z Legitka, domku gdzie jesteś??? -
[quote name='martik b']ojej przepraszam bardzo za pomyłkę to z pośpiechu :oops: Ok to może jakoś bym od Ciebie je odebrała w piątek, podaj mi swój nr na pw to się umówimy ;)[/QUOTE] Numer wysłany czekam na telefon. Maniek prześliczny, mam nadzieję,że kiedyś go zobaczę,tak bardzo przypomina mi mojego Mikusia [*].
-
wspaniale wieści, niech mu się wiedzie w nowym domku bez żadnych klopotów:laugh2_2::bigcool::laugh2_2::bigcool::laugh2_2::bigcool:
-
[quote name='martik b']Jak się wabi to się dowiem jutro w lecznicy, bo dotychczas kontaktowałam się z lekarzami telefonicznie i było tyle spraw do omówienia, że o imię się nie pytałam...chyba, że byli własciciele nie podali jego imienia to trzeba będzie nadać nowe ;) Psiak przebywa w bydgoszczy a ty kosmos skąd jesteś? bo jest kilka propozycji: albo ja moge zrobić bazarek a ty zrobisz foty fantów bazarkowych i podeślesz mi na maila z opisem albo ty możesz wystawić ten bazarek albo też przesłać mi te fanty, ja ci najwygodniej, ja się dostosuje :) Dziękuję:*[/QUOTE] Jestem z Solca Kujawskiego. Fanty wolałabym przekazać pocztą lub osobiście jeśli to możliwe, w piątek od rana jestem w Bydgoszczy. Nigdy nie robiłam bazarków:shake:, a i aparat fotograficzny mam nie najlepszej jakości więc najlepiej będzie zostawić to w rękach doświadczonych. Mała poprawka KAMOS nie KOSMOS . Czekam na odpowiedź.:lol:
-
BERTI_ Jożin zrobił wizytę PA i jest ok_ Dziś wielki dzień Bertiego!
kamos replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
Witam .Będę podnosić, w styczniu finansowo nie udźwignę:shake:, może w lutym coś jednorazowo.Najważniejsze ,że psina bezpieczna.;) -
Barry znów miał pecha - w trybie pilnym zabrany od Neris
kamos replied to Randa's topic in Już w nowym domu
Kochany Barry:loveu:, wreszcie wolny i szczęśliwy:sweetCyb: