Jump to content
Dogomania

danusiadanusia

Members
  • Posts

    7460
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by danusiadanusia

  1. [quote name='karolkamadry']Tak, już postanowione:)[/QUOTE] słuszna decyzja, one pięknie się chyba dogadują, przynajmniej tak to wygląda na zdjęciach:):)
  2. [quote name='karolkamadry'][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/pc222358.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/4900/pc222358.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] czyżby Nuka prowokowała?
  3. [quote name='karolkamadry']Tu mam jeszcze jedno, trochę rozjechane, ale strasznie trudno się robi trzem na raz:) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/pc212335.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/2306/pc212335.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] ważne, ze widać na min całą trójcę:):)
  4. Igiełko! ja siedzę obok Ciebie:) cholercia nerwy mnie zjadają przecież niunia będzie miała ogromny stres, takie zmiany ...., ale cieszę się, że już będzie miała ciepło, bo u nas już mrozi i własny domek:) jej rodzina będzie bardzo wyrozumiała, Pan Ronald o to się postara prawda?
  5. [quote name='nukujek']i po pracy w górę;-)[/QUOTE] wieczornie też hooop, dziewczyny, czy moja wpłata dotarła do Was?
  6. [quote name='Dogo07']A tu dam wszystkim a co :). Tylko tutaj psiaki mają zdjęcia artystyczne, ze spacerów, chyba by muzzy: https://plus.google.com/photos/107274905493768446998/albums/5657454599412620353?banner=pwa. Ale to chyba część psiaków tylko. Te zapomniane czy nie schodzące z łańcucha czy w depresji to mogą tam nie być, ale to już osoby z BP musiałyby powiedzieć. jasne, że tylko część pięknych psiaków, zdjęcia nowych nabytków tu nie ma, osobiście już dawno nie byłam w schronisku, ale Asia jako, że miejscowa może zechce zrobić aktualne zdjęcia...
  7. [quote name='karolkamadry'][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/pc212340.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/341/pc212340.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] wspaniałe te zdjęcia!!!!
  8. no właśnie a może Igiełka pomyśli o którymś z tych psiaczków, jej wątki i szczęśliwa ręka może znowu przyniesie expresową adopcję, IGIEŁKO:modla::modla::thumbs:
  9. i w pracy:) też podniosę
  10. [quote name='karolkamadry']No kiziajki na spacerze to norma, a teraz zaczęły sie jescze kiziajki w łóżku:)[/QUOTE] witajcie! Karolina to prezentuj wszystkie i gdzie się da, my czekamy .... :):)
  11. [quote name='aida']A podobno to psy mordercy. Jedyne co morduje to poduszeczki[/QUOTE] hi hi hi, ale masz fajnie
  12. jasne, ja też mam ból brzucha, ale też czuję, że będzie OK!!!!!:)
  13. i wieczornie w przerwie odśnieżania też podrzucam:)
  14. i przed pracą TRÓJCA na górę!!!!!! może ktoś wypatrzy:):):)
  15. i po obejrzeniu rano robi się lepiej:) u nas mrozi i jest biało!!!! dzięki Karolina
  16. [quote name='karolkamadry']To one wszystkie stworzyły moje szczęście:) Dzięki Wam[/QUOTE] ale z małą poprawką, Karolina wszystko to dzieje się za Twoją sprawą, dałaś im dom, miłość, poczucie bezpieczeństwa.... wyliczać Ci jeszcze.... serdecznie dziękuję
  17. czyli, jeśli już Pan jest pozytywny - stara znajomość, to może szykujmy pomalutku transport:):):) hura!!!! Igiełko bardzo proszę działaj - myśl o następnym watku:):) nie wiem jak Ty to robisz? ale bardzo.. skutecznie, jesteś niesamowita:buzi::Cool!::bigcool::Cool!::bigcool::Cool!::bigcool::iloveyou:
  18. i do góry psiaczki:):) hooop
  19. [quote name='nukujek']Bosko:-):-):-) ...pamiętam jak odwiedziłąm ją w schronisku, a ona na tym łańcuchu, z uszkami położonymi i merdajcym ogonkiem zbierała małe, łyse kosteczki i nosiła je z pyszczku....a teraz patrzę na jej szczęście i nic więcej mi nie trzeba:-)....oprócz takich domków dla wszystkich zwierzaczków, które są nieszczęśliwe... Karolka stworzyłaś swoim psiakom wspaniały Azyl - Miśce, Nuce i Łatkowi:loveu:[/QUOTE] oj tak! wspaniale, że trójca jest taka szczęśliwa:)
  20. ale zaczyna się znowu dziać!!! zaciskam kciuki, oby Gniewka miała na dobre swój kącik:):)
  21. [quote name='Sabina02']Hurraaa!!! Ale szybko sie domek znalazl!!! :sweetCyb: Gniewka znalazla domek juz po tygodniu na Allegro! To chyba jest moj rekord, nigdy zaden psiak nie znalazl domu z moich ogloszen w Allegro po tak krotkim czasie. Jeszcze zostalo 6 dni aukcji Gniewki, jest to aukcja z promocja na stronie kategorii. Szarutka ma narazie tylko zwykle Allegro, czy podmienic Gniewke na Szarutke zeby i Ona miala promowana aukcje? Czy moze jeszcze troche poczekac? nie chcę zapeszać, ale Igiełka zakłada magiczne wątki, bo ten też byłby expresowy, gdyby wszystko dobrze poszło, wielkie dzięki dla IGIEŁKI i wszystkich magicznych bywalców tego wątku
  22. kurcze witajcie!!!! tu też mnie dużo ominęło muszę przeczytać wszystko, bo coś mi wydaje...... ale pomalutku.. czy ja śnię!!!!! ....
  23. ja również witam!!! już jestem i muszę doczytać , bo coś mnie ominęło..., dziewczyny dopiero dzisiaj przelałam pieniążki, przepraszam:):):)
×
×
  • Create New...