a nie mówiłam, że nasze psiaki są cudowne:) nawet języki obce znają:):) bardzo się cieszę, że po tylu latach znalazł kochanych ludzi... bardzo dziękujemy za tą adopcję. CHŁOPAK EMERYT - ANGLIK:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Ja dopiero przyszłam ze szkoły, mam zastępstwo, teraz będę rzadko na dogo do następnego tygodnia, ale na tą sesję musiałam zajrzeć.