[quote name='kinga_kinga7']wieści o Fredziulku od p.Joasi :)
Witam Panią,jest super,Fredzio czasem chrapie i lubi leżeć koło nas na dywaniku kolo sofy jak wszyscy oglądamy telewizje,a jak już słyszy ze macham smyczą to wie ze idziemy na spacer i tak się cieszy ze trudno mi buty czasem nałożyć:) Bardzo ładnie chodzi na smyczy,choć czasem jest uparty ale i tak jest słodki:) Dziśs kupiliśmy mu kilka smakołyków no i jakieś swinskie ucho do gryzienia ...a i jeszcze pani powiem,ze zawsze kiedy wracamy ze spacerow to zanim wejdziemy do mieszkania to mu wszystkie lapki wycieram i brzyszek,bo u nas taka chlapa niestety,to fredzio jak jest juz pod drzwiami to klade mu smycz i on tak stoi i czeka kiedy bede go wycierala:) i tak ogolnie jest fajnie nam wszystkim razem,Pozdrawiamy :)[/QUOTE]
jednym słowem.. super!!! tylko dlaczego tyle lat Fredek musiał czekać na kochaną p. Joasię:)