[quote name='Ty$ka']Projekt szkolny, który będzie oceniany przez komisję. Ja piszę o zdrowym odżywianiu, chcę wpleść też wegetarianizm (hehe) oraz zdrowy tryb życia (chciałam o wilkach i o behawioryzmie, np. organizując psi pokaz sztuczek przez Morusława i kilka innych psów, ale za późno się na ten temat zdecydowałam). Na razie mam plan jak go pokazać w sposób ciekawy, ale zrobić nie mam kiedy... a przyłożyć się do niego muszę. :)[/QUOTE]
ee ja się tak nie bawię :mad: Wy możecie sobie wybrać temat projektu?:crazyeye: ja robiłam projekt w zeszłym roku i mieliśmy z góry narzucone 5 tematów na klasę i to koniec.Ja oczywiście miałam jakiś chory temat z matematyki : Piękno i ład w przyrodzie symetrie, parkietaże,ciągi fibonacciego. Ehh no tak ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma i projekt został zaliczony całe szczęście :evil_lol: