Jump to content
Dogomania

Molowe

Members
  • Posts

    3186
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Molowe

  1. jak dla mnie to ta od ad jest bardziej śliska a ds to taka typowa siateczka ale może się mylę trzeba by w realu porównać obie te pianki :)
  2. mnie się wydaje po zdjęciach że jednak pianka activdog nieco różni się od dogstyle i nie jest to to samo :)
  3. [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-Id_OM6Rt13c/T93CZWh1PzI/AAAAAAAAAmo/COS9evnraYs/s512/SN850300.JPG[/URL] oczywiście trzeba przejść przez sam środek błota ponieważ nie da się go ominąć :evil_lol:
  4. dobre pytanie ja mam ten sam problem w zeszłym roku miałam tyle że reklamówkę i trochę zajmowało i spokojnie starczyło w tym roku mam zamiar jej jeszcze sama coś upiec ale tak ogółem pojęcia nie mam ^^
  5. no tak bo głównie o przygotowania chodzi o obóz jeżeli ktoś o coś pyta to każdy stara się odpowiedzieć a tak to żeby zmuły nie było jakiś temat trzeba wymyślić :)
  6. fajny konik ale ja to bym Mirre pooglądała :loveu:
  7. [URL]http://desmond.imageshack.us/Himg713/scaled.php?server=713&filename=ddddddv.jpg&res=landing[/URL] zaczepista fotka :loveu:
  8. [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-Ek37ybLNxLc/T93mt3-WYLI/AAAAAAAAAxc/YqDZon-94QE/s640/_DSC3476 copy.jpg[/URL] siostrzyczki :loveu: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-49D41W4Afhs/T93m-HmyT_I/AAAAAAAAA0A/u5PEPyBAtqs/s640/_DSC3525 copy.jpg[/URL] mięta mięta cudna jest :shake:
  9. filmik świetny :loveu: taa brak szkoły,więcej czasu można nareszcie zadbać o galerię i nadrobić zaległości mam to samo :)
  10. też jestem za żabkami będą się na niej przesłodko prezentować :loveu:
  11. kurczę jedynka już za 2 tyg się zaczyna a potem szybko ten czas zleci XD przygotowujecie się już jakoś,robicie pierwsze zakupy? :)
  12. [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-BSNTF3qsXaE/T9zd3ZXoCzI/AAAAAAAAAeE/ZplIKv7o3_E/s512/P1140857.JPG[/URL] mnie się bardzo podoba to zdjęcie ma swój urok :loveu:
  13. Molowe

    Fiesta

    mała jest przecudna zakochałam się :loveu: <3
  14. [URL]http://i1148.photobucket.com/albums/o565/yuveza/Kuchnia/_DSC3457copy.jpg[/URL] jaka przyklejona do tego piekarnika XD
  15. hahah kujon jestem.Nie no szczerze przyznam że ze względu na liceum wszystkie te punkty się starałam i są efekty ^^ w LO trudno powiedzieć może zejdę na psy XD
  16. aj tam niską ja mam...no ten tego...5,2 :oops:
  17. [URL]http://i1148.photobucket.com/albums/o565/yuveza/Kuchnia/_DSC3432copy.jpg[/URL] mega słodka <3 :loveu:
  18. jaką masz średnią ? :D
  19. tak wychodzi Ci 5 ale póki co masz mocne 4 postaraj się skąd ja to znam ? :evil_lol: zdjęcia super :loveu:
  20. ja też czekam na jakies nowe zdjęcia :)
  21. [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-PNIIt0eH86w/T9jAAPFbekI/AAAAAAAAAao/R_amNLALQvM/s640/IMG_1422.JPG[/URL] jaka sweetaśna foteczka :loveu:
  22. [quote name='Klaudia&Aza']Będzie dobrze, musi być:smile: Ja jak będę szła na studia związane z psami to raczej pójdę na zootechnikę, studia behawiorystyczne. Wydaje mi się, że z weterynarią bym sobie nie poradziła, raz to że trudny kierunek a dwa to praca weterynarza nie jest tak zawsze kolorowa i nieraz trzeba np. uśpić zwierzę, wydaje mi się, że między innymi z tym własnie bym sobie nie poradziła A zdjęcia mam w galerii zapraszam;)[/QUOTE] mam taką nadzieje ^^ ja chcę bardzo ale też mam wątpliwości czy sobie poradzę dlatego chciałabym się załapać jako jakaś pomoc w lecznicy żeby zobaczyć czy nie wymięknę przy zwykłej sterylce zobaczymy jest to mój plan od dawna bardzoo dawna ale pewnie wyjdzie zupełnie inaczej :lol: a foteczki już oglądałam :loveu: [quote name='Aleksandra95']ja wyjścia nie miałam z tą fizyką... :/[/QUOTE] współczuję ja bym nie wytrzymała :shake:
  23. [quote name='Aleksandra95']ahh, ja poszłam na biol-chem-fiz.:splat: oj ciężko, ciężko.. nauki od cholery..[/QUOTE] ja na fiz nigdy w życiu przy jednej godzinie tygodniowo w gimnazjum nudzę się potwornie i mało co z tego rozumiem więc zdecydowanie nie.Ciężko myślę,że nie ma profilu na którym można się w ogóle nie uczyć każdy jest w jakimś sensie ciężki i jest dużo nauki no ale jak się chce coś w życiu osiągnąć to trzeba się postarać :)
  24. [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-7lk1EjfrvIQ/T9o7a1n2AXI/AAAAAAAABwI/f3TPNgWGee0/s640/DSCF4661.JPG[/URL] cudne te szelki i bardzo jej pasują :D :loveu:
  25. [quote name='Klaudia&Aza']Następnym razem napiszę na pewno:eviltong: A masz już wyniki z egzaminu i do jakiego liceum idziesz tzn na jaki kierunek? Już jestem zadowolona bo w środę przyszły i już je zdążyłam przetestować, są super, bardzo wygodne:smile:[/QUOTE] pisz pisz XD wyniki egzaminu będą już w ten piątek bardzo się boję :shake: do liceum ide na biol-chem-ang a potem chciałabym na weterynarie ale to takie moja marzenia jak będzie zobaczymy ;) o to super,że w miarę dobrze doradziłam i jesteś zadowolona masz jakieś foteczki ? :cool3:
×
×
  • Create New...