Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. [quote name='Lobaria']I ja już jestem, wczoraj padłam, zanim doszłam do kompa, pozdrawiam Smutka Dla Smuteczka doszły następujące wpłaty [B]09.01.2012[/B] Państwo Anna i Tomasz C. - 20 zł Pani Anna S - K. z FB - 166,55 Pani Agnieszka J. - 100 zł [B]10.01.2012[/B] [B]Justyna Lipicka[/B] - 10 zł [B]Dziękujemy[/B] - osoby, których wpłaty były 09.01 nie podały nicka, bardzo więc proszę administratora wydarzenia o oddzielne podziękowanie[/QUOTE] pare dni na Smutka FB nie zagladalam. [FONT=Arial][SIZE=2]Wplaty w opisie uzupelnilam. Super, ze skrupulatnie prowadzisz Laboria :-)[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Podziekowania napisalam ogolnie do wszytkich wplacajacych : [/SIZE][/FONT] [B][FONT=Arial][SIZE=2]"w opisie wydarzenie uaktualnione zostaly wplaty. Pieknie, przepieknie wraz ze Smutkiem (juz nie takim smutkiem ;) ) - DZIEKUJEMY ! :) Są Państwo wspaniali."[/SIZE][/FONT][/B]
  2. eh.. zagladam na watek w ciagu dnia, tylko nie mam pomyslu.. Klaudus_ czy moglabys zebrac te deklarowane nieliczne wplaty i umiescic w pierwszym poscie ? Bedzie wiadomo jak daleko do celu. Jednorazowo oferuje 30 zl i potem 10 zl stalej na pol roku.. Tylko tyle moge. :(
  3. Dziewczyny mam oferte na FB - deklaracji stalej na pol roku, 10 zl. - jednorazowa 20 zl
  4. [quote name='kkasiiiar']Biorę odział .. udostępniłam zaprosze znajomych :)[/QUOTE] :kciuki: super, dzieki :)
  5. Pani na FB oferuje 20 zl. Odpisalam, ze dziekujemy i odezwe sie do Pani. Zbieramy juz ? Czy czekamy na komplet deklaracji, badz tez jego czesc, bo o komplecie to ciezko marzyc ?
  6. To jest Glinno czy Glinna ?
  7. Zrobilam Dolarowi wydarzenie, zobaczcie prosze. Cos dodac, poprawic ? [URL="http://www.facebook.com/events/256184127782127/"][B][SIZE=4]http://www.facebook.com/events/256184127782127/[/SIZE][/B][/URL]
  8. [quote name='agaga21']czy jest już to wydarzenie na fb?[/QUOTE] Bedzie dzis wieczorem. Usiade jak tylko skoncze prace.
  9. Ja wiem, ze buda to nie szczyt naszych marzen.. Szczegolnie dla Natki, ktora swe dotychczasowe zycie spedzila na krotkim lancuchu.. Ale nie kazda buda jest zla.. jesli ciepla. Jesli jest kontakt z czlowiekiem, pelna miska. Mizianko za uchem choc raz, dwa razy dziennie.. Spuszczenie na noc po obejsciu.. To nie jest tak zle.. Prawda ? Licze, ze ktos kto ja wzial do budy i widzi te rany, blizny po operacji majacej na celu usunac wrzynajacy sie sznur/lancuch w szyje... traktuje Nate poblazliwie, z wyrozumialoscia, oby z miloscia.. Natko... jesli Twoim domem jest znowu buda, oby byla ciepla, miska pelna, a lancuch lekki i dlugi. A czlowiek kochajacy.. Bede zagladac nadal na watek.
  10. [quote name='chita']nie ma go chyba na fb, byloby super gdybys zalozyla wydarzenie ja sie tam jakos kiepsko ogarniam, ktos chetny na administratora?:)[/QUOTE] To jutro, najpozniej pojutrze usiade, przeczytam watek od poczatku i wydarzenie na FB mu zrobie. A kogos jako administratora doda sie w trakcie jak bedzie chetna/-y
  11. To moze by zrobic ? Ja na swoim allegro jeszcze nie wystawialam. Jesli bylaby taka koniecznosc - to moze przygotowac dwoj profil do tego. Dotychczas wystawialam allegra cegielkowe dla Fundacji SOS dla Zwierzat - ale na ich profilu, takze nie bylo tego problemu, ze konto prywatne podpiete pod allegro, a w opisie wydarzenie inne konto fundacyjne. Co zawsze rodzi pytania u kupujacych. Jesli Fundacja opiekujaca sie Bosko ma profil na allegro - to najlepiej byloby wystawic z ich konta bezposrednio. Jesli nie - sluze pomoca (w miare czasu co go to brak ciagle). W kazym razie dobrze byloby allegro cegielkowe chlopakowi zrobic - zawsze to pare zlotych mozna uzbierac, a chlopaka ciagle finansow potrzebuje.
  12. o, jak dobrze, sa wiesci. Bede nadal zagladac i sluze pomoca finansowa (nie oszalamiajaco, ale zawsze to cos).
  13. [quote name='AgnieszkaO']Zaglądam do chłopaka i widzę, że i tu smutno:([/QUOTE] No... jakos tak..
  14. [quote name='Atrisko']Czy Bosco ma też allegro?[/QUOTE] A to allegro cegielkowe moze ? Zawsze cos sie uda fundusze chlopaka zasilic ? Czasem mniej, czasem wiecej..
  15. [FONT=Arial][SIZE=2]Pani na FB napisala : "[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]jakos mie widze zadnego konta"[/SIZE][/FONT] odpisalam : Witam Pani Moniko, odnosnie NESTORA z watku : [URL]http://www.facebook.com/events/285857251453456/[/URL] Dla chcacych wesprzec psiaka przeslemy konto na mail. Pies znajduje sie w schronisku. Wypatrzyla go wolontariuszka, ktora w tym schronisku pomoga psom, wyciaga je, znajduje domy stale, tymczasowe. Nestorka tez chcialybysmy stamtad wyciagnac. To mlody chlopak, nikt nigdy z nim nie cwiczyl, nie szkolil. Wolontariuszka zabiera go na spacer gdy jest w schronisku, ale to jednak malo by ulozyc wlasciwie psa. Chcialabysmy zabrac go do hoteliku, tam mialby lepsza opieke niz w schroniskowym boksie i co wazne mialby kto z nim cwiczyc. A to bardzo zwieksza szanse kazdego psa na adopcje. Kazda z nas jest "zapsiona", udziela sie deklaracjami mniejszymi czy wiekszymi wspeirajac miesieczne pobyty psow w hotelikach czy domach tymaczasowych. Nie damy rady udzwignac utrzymywac w pelni kolejnego psa - stad i to wydarzenie, by pokazac Netorka - moze sie w nim ktos zakocha i zechce dac dom, moze ktos wspomoze nasze wysilki by dac mu szanse na dom poprzez zabranie go do hoteliku. Pies ma watek na dogomanii, ktoras z nas zostanie skarbnikiem Nestora i wowczas podalybysmy konto. Jesli i Pani zechce go wesprzec - bedziemy wdzieczne. Pozdrawiam," *** Jak to dziewczyny planujemy zrobic ? Zebrac komplet deklaracji ustnie ? Czy juz podawac numer konta skarbnika ? A jak to bedzie poko co niepelna kwota na hotel :-/
  16. Kurcze... :-/ Z bazarku - przed wplatami jeszcze - wyjdzie tak po 100 zl dla Nutka i 100 dla Adiego.
  17. Wydarzenie Nestora na FB troszke odswiezone i uzupelnione [URL="http://www.facebook.com/events/285857251453456/"][B][SIZE=4]http://www.facebook.com/events/285857251453456/[/SIZE][/B][/URL] Kto jest na FB, [B]prosimy[/B] dolaczcie do wydarzenia, rozeslijcie wsrod swoich znajomych. Klaudus_ dodalabys w pierwszym poscie watek do FB ? Dzieki.
  18. A Dolar ma wydarzenie na FB ? Moze tam tez sprobowac ? Moge zrobic jakby co, ale jeszcze kogos bym wowczas dolaczyla jako administratora, bo sama mam juz kilka i moze nie ogarniac.
  19. Tak, tobciu deklaruje, dajcie znac gdzie wyslac. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217974-Amstaffowaty-Nestor-pilnie-szuka-dt-ds.Nie-chce-marznąć-w-schroniskowej-budzie.../members/106750-yolanovi"][B][COLOR=#4444ff]yolanovi[/COLOR][/B][/URL] - przeczytaj prosze wiadomosc ode mnie na FB.
  20. [quote name='Lobaria']Cioteczki, robię porządki w deklaracjach i wpłatach dla Smuteczka - kopiuję wpłaty od osób, które w tytule przelewu nie napisały nicku z dogo. Rozumiem, że w większości są to osoby z FB. Pani Izabela M. - 15 zł plus 26 zł = 41 zł [/QUOTE] Izabela M. to ja tobciu ale ja pisalam w przelewie : dogo nick Tobciu
  21. Czesc Nutku, troche edytowalam opis w wydarzeniu Nutka. To niedlugo sie zakonczy (24.01.12), to wowczas zrobie mu nowe. [URL]http://www.facebook.com/events/137321743035237/#!/events/137321743035237/[/URL] Zajrzyjcie prosze, nie ma u niego wielkiego ruchu. Moze Wam nowi znajomi na fb przybyli, moze by im rozeslac ?
  22. Hura, hura :) Marta dodalam info z dnia dzisiejszego na FB. :)
  23. ogarnie sie z pewnoscia :) trzeba dac mu pare dni. To juz DS ? czy DT ? Bardzo sie ciesze. :)
×
×
  • Create New...