Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. [quote name='Erica']Kermit się nie znalazł :-( Okazało się, że w tym samym czasie "zniknęła" też spanielka z cieczką i kilka innych psów. Obawiam się, że maluch został zagryziony :-( [/QUOTE] moze nie.. moze sie gdzies blaka.. dobrze, ze juz takich mrozow nie ma.. Trzymam kciuki.
  2. O Erica, jestes, a chcialam wlasnie wyslac Twoje konto do nowych osob. :) Pies sasiada sie znalazl ? Juz Ci wysylam konto Klaudus.
  3. " zdjecie jest w przyblizeniu podobne " o matko... co za gosc.. Jesli rzeczywiscie jakiegos psiaka ma.. to szkoda psa..
  4. [quote name='doddy']Czy Nestor szuka domu ponownie? Bo pojawiło się ogłoszenie o jego oddaniu z jego fotką. [url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=327664440617405&set=o.116296488388169&type=1&theater[/url][/QUOTE] Nie sadze.. i opis nie pasuje do Nestora. I Nestory zostal wykastrowany 09 lutego. Bora1 i Sabinka40 maja kontakt z nowym domem - to mysle ze zaprzecza tej informacji na FB. Wyglada mi na to, ze ktos posluzyl sie zdjeciem Nestora. To na Waszym profilu ktos "obcy" wstawil ? Czy to osoba od Was znalazla takowego psiaka ?
  5. Zagladam do Hery. :)
  6. Fajny mordziak :) Wyglada na zainteresowanego sytuacja ? :) Ale takie uszka po sobie zaniepokojone troche, co ?
  7. Trzymamy kciuki ! Da sobie podac da, w pasztecie, albo w miesie z puszki zje i wogle nie zauwazy :) Jakby byl rzeczywiscie taki cwaniura, ze by wyczyl, mozna tabletke rozgniesc lyzeszka na proszek i zmieszac w pasztecie/puszce. Ale sadze, ze nie bedzie takiej potrzeby :) Tabletka w kawalku czegos i chlopaczek zje. Zwlaszcza, ze na jedzenie czeka. Mysle, ze najprosciej bedzie gdyby Klaudia kupila sama te suplementy i powiedziala ile Jej oddac na konto. Klaudus czy moze tak byc ? Zgadzasz sie ? Glukozamin jest tyle na rynku, pod roznymi nazwami, ze trudno mi zgadnac co Klaudia kupi. :) Najlepiej gdyby to byla glukozamina z chondroityna (kiedys kupowalam to jako Artro Protect) I moze jeszcze Klaudus udaloby Ci sie kupic carprodryl ? O ktorym pisze Teresa Borcz. Kupilabym sama i przeslala - ale to bedzie strata w dniach..
  8. [quote name='ihabe']zrobie wszystko co w mojej mocy aby czuł sie bezpieczny podczas podróży, swoje serce mu na dłoni podam!!! Mamy vana, chce usiąść na siedzeniu w bagażniku razem z nim aby nie czuł sie samotny, będę blisko jeśli będzie mnie potrzebował. Musi być dobrze!!![/QUOTE] :) Musi byc dobrze. ale powiem Ci, ze i tak sie z daleka denerwuje :)
  9. [quote name='ihabe']Jestem tak zakręcona jak lato z radiem, nie wiem dlaczego ale pomylił mi sie koniec karnawału z końcem lutego i juz na te sobotę czyli na jutro wszystko sobie zalatwiłam , zeby pojechać po Nutka. Dla synka załatwiłam pobyt u Babci, core już poistruowałam kiedy ma wyprowadzać nasze psiaki i btakie tam. A dzis nad ranem nagle sie budzę i sobie mysle, kurcze z Pania Ania to ja sie chyba na 25 lutego umawiałam:-) Nutku już myślałam, że sie jutro zobaczymy ale wytrzymaj proszę kochany:-([/QUOTE] :) Niezle :) ihabe delikatne dla Niego badzcie. Stres bedzie dla niego wielki. Jak to zrobic, by chlopak wiedzial, ze do dobrego jedzie ? :)
  10. Kilka deklaracji juz zostalo przelane (chocby ja i paulina0409 :) ) Moze z tych jednorazowych wplat co wplyna - zakupic glukozamine i carprodryl o ktorym pisze TERESA BORCZ ? I Klaudus jadac do Denisa by podala mu ? Glukozamina z pewnoscia nie zaszkodzi, a moze tylko pomoc. Co Wy na to ? To nie powinny byc duze koszta, a ewentualna ulga jaka moga psu przyniesc - znaczna. Jak dobrze pamietam kiedys kupowalam Glukozamine z chondroityna za jakies 36 zloty.
  11. Bakusiowa podesłała mi nr konta Klaudus. Dziękuję. Klaudus przesłałam Ci 30 zł z przeznaczeniem na puszki dla Denisa. Kup mu bardzo proszę. Sorry, ze nie wiecej..
  12. Klaudus moglabyś mi wyslac numer konta do Ciebie, proszę ? Wyśle Ci kilka zlotych na parę puszek dla chłopaka. Piszę na watku, bo poczte masz zapchaną. ;)
  13. Zagladam do chlopaka :) Dni licze i mocno kciuki za powodzenie trzymam.
  14. Tak w pełni prawidlowo to chyba Klaudus jako założycielka watku powinna napisac do jakiegos moda prosbe o dodanie postu. Ale mysle, ze jak sama napiszesz, to tez bedzie ok. Polecam moderatora Maupa4 .
  15. Dziekuje za zaproszenie. przeczytam jutro watek i zobacze co moge wyskrobac jeszcze z kieszeni.
  16. Hmmmm... rozumiem argumenty za.. ale jakos ciezko mi sie zgodzic. To zbieramy dalej.. Erica moze poprosisz moda o dodanie 2-giego postu dla Ciebie, by tam wpisywac deklaracje ? Nie bedzie trzeba biegac po watku. :)
  17. [B]no Hercia - niech Cie dobry dom wypatrzy ! :)[/B] Agnieszka poprawiala tytul ogloszen. Na bardziej zachecajacy. :) Dzięki Agnieszko ;)
  18. [quote name='bora1']widzicie jak fajnie trafil :D jednak to allegro duzo daje :) pieniazki za kastracje przelalam[/QUOTE] Na Allegro byl oglaszany ? Jak na innych watkach podupada nadzieja, to lubie zajrzec do Nestora. ;) I optymizm wraca.
  19. Jutro bede dalej zapraszac :) Bardzo dziekuje kochani, ze jestescie :)
  20. [quote name='azalia']Nie taka znowu babcia,8 lat to jeszcze nie starość,a Hera jest piękna. Życzę jej wspaniałego domku,będę do niej zaglądać(dzisiaj znalazłam wątek sunieczki).[/QUOTE] witamy wraz z piękną Herą :)
  21. Pięknie dziekujemy za obecnośc i chęc pomocy :) Każda zlotówka się liczy dla Denisa. :)
×
×
  • Create New...