Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. [quote name='sabinka40']myslę że ok 40-45:razz: chyba bylo by fajnie nazbierać na szkolenie, tym bardziej że szkolenie polega nie tylko na szkoleniu psa, ale i na szkoleniu włascicieli, ale pani Ania zdaje sobie sprawę że szkolenie to nie taka tania impreza...[/QUOTE] Dokladnie, szkolenia to szkolenie i psa i wlasciciela. A w tym przypadku szkolenie wlascicieli ma szczegolnie wielka wage. :) Teraz w weekend zabiore sie za bazarek dla Denisa na 2 tyg. Czekac z bazarkiem dla Nestora do zakonczenia to troche dlugo. Zapytam po tygodniu moderatora, czy moge rownolegle prowadzic jeszcze jeden bazar. Jakby jakas inna ciotka chciala robic bazarek wczesniej, to moge przeslac pare zdjec swoich fantow - i jesli sie sprzedadza, to wysle sama do kupujacego.
  2. To troche lepsze wiadomosci.. A Panstwo sa w jakim wieku ? Czyli zbieramy na szkolenie ?
  3. [quote name='Avilia'] Dziewczyny musimy zbierać fundusze. Czy może ktoś sklecić bazarek?Nie wiemy co mu jest i ile wyniesie leczenie. Boże... Ja tez jutro do wieczora lub w niedziele wystawie bazarek (w zaleznosci jak mi sie uda wyrobic). Dostalam przesylke z fantami od hildka dla Denisa. Doloze jeszcze rzeczy od siebie.
  4. [quote name='ihabe']Tobciu, nie mogłam wytrzymać, muszę zacytować sms'a od Pana Wojtka, który mi przesłałaś, nie gniewaj się ale cała chodzę z radości:-)[/QUOTE] Kochana, a co ja mam sie gniewac ? :) Ja bylam tez tak ucieszona, ze mimo poznej pory wyslalam Wam smsa. Pomyslalam, jak obudze, to po takiej wiadomosci z pewnoscia wybaczycie :) :) On u Pani Aniu dojdzie chyba szybciej do siebie niz bysmy sadzily :)
  5. Czyli narazie temat ogarniety ? Moge doladowac Izie tel (rozumialam ze na karte ?), w ramach tych 50 zl co na transport oferowalam. Prosze o info na pw Fioneczka.. trudno wymagac od ludzi co tu byli na watku zaangazowani, ze nagle sie pojawia. Watek bedzie sie znowu u gory wyswietlal, to pewnie predzej czy pozniej sie pojawia. Ja weszlam majac nadzieje na nowe zdjecia chlopaka - a tu katastrofa. :( Chyle czola, ze zadzialyscie. Ja jestem z daleko. Jakby co mam namiary na dobry hotel pod Krakowem. Rozmawialam z klaudus, co prawda w kontekscie Denisa, ale Denis juz ma cos zaklepanego. Zatem jakby co mogloby byc dla Nestora. Tyle tylko ze pod Krakowem.. Przepraszam Cie Nestor.. wygladalo, ze bedzie wszystko dobrze.
  6. [quote name='Akrum']hm... dziwna sprawa. A może na FB jest podany nr do furciaczek??[/QUOTE] nie, na FB nie ma zadnych namiarow.
  7. Pan Andrzeja baba zdominowala.. Co za ..... !!!! Jak szuja czekala by wykorzystac okazje szpitala.. Ze ureguluje jakies koszty - watpie. Nie wierze w to, ze majac psa za nic z tekstem, ze jak nie odbierzemy to go wyrzuci - bedzie przejmowac sie umowa i pokrywac koszty hotelu w kwocie min 400 zl.. Nierealne. Pies sie zwyczajnie zgubi... i tyle tego bedzie. [B]Dziewczyny - moze furciaczkowa by go przyjela ??[/B] Jutro bede w kratke na dogo. Ale jak trzeba do transportu to ja 50 zl daje. Moze Pan Andrzej ma jakiegos znajomego gdzie mozna by przechowac psa przez pare dni zanim cos sie zorganizuje ?
  8. Narazie nie zmieniam jeszcze na FB. Zrobie to jutro.
  9. :( :( cholerka. Odnowie pozniej jej pakiet. Ktos ja kiedys wypatrzy..
  10. [quote name='fioneczka']w umowie którą Pan podpisał jest mowa że w przypadku zwrotu z adopcji płaci za hotel ... tylko jak Pan do tego podejdzie nie wiem[/QUOTE] Srednio w to wierze, bedzie mial za nic umowe. Ale obym sie mylila. Niech pokryje choc polowe. Cokolwiek. Dominacja nastapila z dnia na dzien ? wczesniej nie bylo zadnych prob ?
  11. Ciotki filmik Ramiry zrobie w weekend. Grypa mnie powalila do lozka. Leze pod kolodra z termoforem, ciezko sie tak pracuje przy stacjonarnym.
  12. [quote name='bora1']Nestora tzreba pilnie zabrac niestey, Pan jestw szpitalu a Nestor zdomniowal Pania, gryzie ja nie pozwala sie poruszac po mieszaniu! Sprawa jest naprawde pilna[/QUOTE] !!!!! .... wa mac !!!!
  13. ja bym byla za oferta Ginn. W weekend planuje usiasc do bazarku dla Denisa.
  14. [quote name='paoiii'] wszystko okaże się na dniach, pozniej zorganizujemy spotkanie psów i zobaczymy.. Na razie trzymać kciuki i ja nie zapeszam[/quote] [b]mooooooocno trzymamy ![/b]
  15. [quote name='Avilia']Czy jest wątek hoteliku na dogo?Czy ktoś tymczasował tam psy?[/QUOTE] Wejdz proszę na profil Ginn, banerek w podpisie to Jej strona internetowa. Czy hotelikowala dogomaniackie psy mozesz od razu prosze zapytac. A moze bakusiowa wie. Bakusiowa? Wiesz ? :)
  16. [quote name='Avilia']Gdzie znajduje sie hotelik u Ginn? [quote name='tobciu']Hotelik Ginn jest : Hotelik położony jest na terenie Świętokrzyskiego Parku Narodowego w miejscowości Celiny. Wieś leży 5 km od Bodzentyna, 17 km od Starachowic, 27 km od Kielc i 170 km od Warszawy. tutaj strona internetowa hoteliku : http://www.piespodgrusza.yoyo.pl/
  17. [quote name='bakusiowa']To ja dzwoniłam do ZuziM i do Ginn. U ZuziM są trudności techniczne. Ginn może przyjąć. Może wykupić go z punktu i zawieźć do kliniki w Bielsku Białej. Tam można by było zaszczepić, zrobić rentgen i pobrać krew. Budrysek powiedziała że może nam załatwić ze zniżką. Do hoteliku Ginn jest ze dwa razy bliżej niż do ZuziM więc transport będzie mniej kosztował. Jeszcze trzeba dozbierać deklaracji stałych. Jak będzie w hoteliku to można wykastrować. Akurat w marcu jest ogólnopolska akcja. Hotelik UMilki jest kilkanaście kilometrów od Skierniewic. Tam był Bleki z banerka w mojej sygnaturce.[/QUOTE] A ile u Ginn bylby transport - kilometrowka ? Bo Pszczyna - Bielsko Biala, potem Bielsko-Biala - Celiny.. To w jedna strone z 300 km.
  18. [quote name='Justyna Lipicka']gdzie Ginn ma dt?[/QUOTE] Hotelik Ginn jest : Hotelik położony jest na terenie Świętokrzyskiego Parku Narodowego w miejscowości Celiny. Wieś leży 5 km od Bodzentyna, 17 km od Starachowic, 27 km od Kielc i 170 km od Warszawy.
  19. W zwiazku z tym, ze nie wiemy dokladnie ile Denis wazy - wklejam raz jeszcze najistotniejsze zdjecia, ktre Klaudi wklejala na stronie 8, post 185
  20. Ginn odpisala. Dziewczyny decydujcie prosze, bo jeszcze transport trzeba bedzie zalatwic. [quote name='Ginn']Witam, juz koleżanka do mnie dzwoniła. Przyjać psa mogę. Piesek musi być zaszczepiony przeciw wściekliźnie i chorobom zakaźnym. Jeśli się dogada z innymi psami (u mnie raczej sunie wysterylizowane) będzie w domy. Z podawaniem leków nie ma problemów. Mam samochód więc dowóz do weta. Koszty: 400 zł m-cznie z moją karmą. Wasze wydatki weterynaryjne. Gdyby było więcej wyjazdów w miesiącu niż dwa to też zwrot kosztów benzyny.[/QUOTE]
  21. [quote name='TERESA BORCZ']nareszcie mnie odblokowało, na szybciutko narazie ,może być miejsce u Joasi w TERIERZE, Lipki kolo Poznania,ten sam hotelik co był kolo Mielca,idealny,może coś być u Milki lub u YUMANJI Pani Tereso, dziekujemy za namiary - to wlasciwy nick jest Milka ? A Joasia od teriera to jaki nick ? Napisalam do : yumanji, ULKA12 - niestety brak wolnych miejsc Ginn - odp. ponizej zuziaM - odp. ponizej
  22. [quote name='Klaudus__']Początkiem tygodnia - najprawdopodobniej poniedziałek - wywóz... Klaudus - czy jeses w stanie zalawic z kierownikie odroczenie jego wywozu ??? Działamy, tyle osob sie zangazowalo, nie moze to sie zaprzepascic. Idzie do Ciebie dzis paczka od krychy z witaminami dla Denisa.
×
×
  • Create New...