Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. mądry pies ;) Z zostawaniem sam raczej nie powinien mieć problemu :) W końcu cały czas na tej działce był bez człowieka..
  2. [quote name='ewu']Poproszę P.Karolinę o nowe fotki do ogłoszeń.[/QUOTE] Fajnie, bardzo proszę. W weekend, pomodyfikuję ogłoszenia Czarka by wysłać do AgnieszkaO
  3. Podczytuję wątek cały czas. :) Wieści od Karlika powodują w końcu uśmiech na twarzy. :)
  4. Halo, halo ! :) mam nowe fotki NUTKA ! Zobaczcie jaka PRZEMIANA ! :) [B]Jest piękny, dostojny i nosi ogon do góry !!!!!! [/B] A pamiętacie jak miał ten ogonek przyklejony do brzuszka ? [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/2241/nutekwds001a.jpg[/IMG] Wieści z cudownego domu są takie : :) Nutek nie boi się już aparatu z bliska, ma się coraz lepiej i wyobraźcie sobie - pięknie, basowo szczeka na dzwonek do drzwi i obcych :multi: Zmężniał. Spokojnie i pewnie wychodzi do ogrodu, wącha sobie spokojnie, a nie jak wcześniej szybkie siku i pędem do domu. :) Nie boi się już głosów sąsiadów zaa ogrodzenia i głosu kosiarki. Jest spokojniejszy i dużo pewniejszy. :) Zaczyna zachowywać się jak normalny pies, a nie jak przerażona kupka strachu jaki był. W domu pojawił się nowy lokator - mały, ślepy Rudek. Nutek niestety narazie nie przejawia wielkiej sympatii do niego. :-/ Ale się dotrą chłopaki. Taki troszkę niewdzięczny Nutuś jest, bo jak on przyjechał do domu, to Cyguś i Pusiek go przyjęli pięknie. Nie zrewanżował się Nutek takim przyjęciem Rudkowi. Ale mam nadzieję niedługo się to zmieni. Nutek lubi się bardzo z kotami. :) I broni je, gdy Rudek do nich podchodzi. :) [B][COLOR=#0000ff]NUTEK JEST SZCZĘŚLIWY ![/COLOR] [/B] Mam jeszcze zdjęcie Nutka na psim fotelu na tel. Jak ściągnę na komputer, też wstawię.
  5. Dziewczyny, jest szansa na nowe zdjecia Czarka ? Przy tych nowych ogloszeniach fajnie byloby dodac cos nowego.
  6. Hej, bazarek który wcześniej wpisała aga_w teraz już nabrał kształtów. Fanty jeszcze jutro, pojutrze dołożę - ale już można zaglądać i kupować :) Jak się ogarnę zrobię też banerek. Zatem jeśli ciotki zechciały podpiąć go pod swoje podpisy - to zawsze większa szansa, że ktoś bazar wypatrzy. [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229167-ROBIE-Bazarek-dla-podopiecznych-TOZ-Police?p=19342942#post19342942"][COLOR=#0000ff]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229167-ROBIE-Bazarek-dla-podopiecznych-TOZ-Police?p=19342942#post19342942[/COLOR][/URL][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229167-ROBIE-Bazarek-dla-podopiecznych-TOZ-Police?p=19342942#post19342942"][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/2261/tozpolicebazardodanea.jpg[/IMG][/URL] *** edit [COLOR=#0000ff][B]Zrobiłam banerek do bazarku - jeśli ktoś chce i ma wolne miejsce w sygnaturze - bardzo proszę podepnijcie banerek. Więcej osób będzie mogło zobaczyć bazarek :) Podlinkowany, rozmiar 150x100[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229167-Bazarek-dla-podopiecznych-TOZ-Police-ZAPRASZAMY!-22-07-12-20-godz-(dogo-time)"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/51/beznazwy1003a.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='pati1978']Witam , przepraszam za brak kontaktu , ale coś stronka mi nie wchodziła , dopiero dzisiaj .Norek chyba już zadomowił sie na dobre , nawet potrafi szczeknąć hehe , bo wcześniej milczal , a teraz niech ktoś idzie obcy to szczeka i biegnie do drzwi , bardzo wyluzowany pies[/QUOTE] Hej :) dobre wieści. Czyli Was już broni i swego miejsca :) Sposobem o którym Ci mówiłam dostałaś się na dogo ? :)
  8. [COLOR=#000000]Nowy bazar dla Stepnickiej trójeczki :[/COLOR] [COLOR=#000000]Proszę o odwiedziny i dokonywanie zakupów. [/COLOR]:smile:[COLOR=#000000] W ciągu najbliższych dni kolejne fanty dodam.[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229234-Bazarek-dla-Stepnickich-psiak%C3%B3w-ZAPRASZAMY-do-22-07-12-20-godz-(dogo-time)?p=19347741#post19347741"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229234-Bazarek-dla-Stepnickich-psiaków-ZAPRASZAMY-do-22-07-12-20-godz-(dogo-time)?p=19347741#post19347741[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229234-Bazarek-dla-Stepnickich-psiak%C3%B3w-ZAPRASZAMY-do-22-07-12-20-godz-%28dogo-time%29?p=19347741#post19347741"][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/357/dodanea.jpg[/IMG][/URL]
  9. Nowy bazar dla Stepnickiej trójeczki : Proszę o odwiedziny i dokonywanie zakupów. :) W ciągu najbliższych dni kolejne fanty dodam. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229234-Bazarek-dla-Stepnickich-psiak%C3%B3w-ZAPRASZAMY-do-22-07-12-20-godz-(dogo-time)?p=19347741#post19347741"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229234-Bazarek-dla-Stepnickich-psiaków-ZAPRASZAMY-do-22-07-12-20-godz-(dogo-time)?p=19347741#post19347741[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229234-Bazarek-dla-Stepnickich-psiak%C3%B3w-ZAPRASZAMY-do-22-07-12-20-godz-%28dogo-time%29?p=19347741#post19347741"][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/357/dodanea.jpg[/IMG][/URL]
  10. nowy bazar dla Stepnickiej trójeczki : Proszę o odwiedziny i dokonywanie zakupów. :) W ciągu najbliższych dni kolejne fanty dodam. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229234-Bazarek-dla-Stepnickich-psiaków-ZAPRASZAMY-do-22-07-12-20-godz-(dogo-time)?p=19347741#post19347741[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229234-Bazarek-dla-Stepnickich-psiaków-ZAPRASZAMY-do-22-07-12-20-godz-(dogo-time)?p=19347741#post19347741"][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/357/dodanea.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='Cudak']Dziękuję :) Dam znac, jak dojdzie przelew i dla Urgo (Barrego) myślę, by z tego na szczepienie 40 zł (na wirusowe choroby) przeznaczyć i może jakieś niedrogie (ok 10 zł) witaminki na sierść, wtedy wyszłoby po równo dla niego i dla suczek.[/QUOTE] Pewnie :) Szczepcie psisko :)
  12. [quote name='Cudak']Doszła wpłata od [B]tobciu[/B] za bazarek 45 zł, bardzo dziękuję w imieniu psiaków :) Zaraz uzupełnię rozliczenie.[/QUOTE] [B]Bazarek Norka i Stepnickich Psiaków rozliczony. Część Stepnickich psiaków to : 147,30 zł W zaokrągleniu 148 zł [/B][B][COLOR=#ff0000]Przy czym do Cudak wysyłam[/COLOR] : 148 zł – 45 zł przesłane (28/06/12) do Cudak gdy psy wyjeżdżały na DT = [COLOR=#ff0000]103 zł[/COLOR][/B] Cudak, wiem, że się podzieliłyście skarbnikowaniem z Lupi :) Ale wysyłam zbiorczo do Ciebie, a Wy już dzielcie wedle pilności potrzeb. Bardzo proszę potwierdź wpływ pieniędzy, gdy dotrą - na wątku bazarku, oraz na wątku psów. Dzięki. :)
  13. Bazarek dla Norka i Stepnickich psiaków rozliczony. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228341-Rozliczam-Zrób-zakupy-dla-Norka-i-Stepnickich-Psiaków-do-29-06-12-23-00-czas-dogo[/URL] [B]Część Norka to 49,10 zł[/B] [B]W zaokrągleniu 50 zł - i tą kwotę przelewam do mgro, skarbnika Norka :) [/B]Mgro, potwierdź bardzo proszę wpływ jak dojdzie na Norka wątku oraz na wątku bazarku. Dziękuję :)
  14. [quote name='yoshi22']:) Biega bez smyczy? Widać po nim, że jest teraz szczęśliwy :)[/QUOTE] A propo ogłoszeń - można dopisać, że słucha się człowieka, pilnuje się na spacerze ? Podstawowe komendy to chyba do nauczenia jeszcze ? :)
  15. [quote name='Myngey'][B]Do ogłoszenia [/B] Urgo przez 8 lat swojego życia spędził na łańcuchu właściciel nie interesował się nim ani innymi zwierzętami które miał na działce. Kiedy mu się przypomniało dał jeść, jak był zły potrafił uderzyć tym co miał pod ręką. W końcu ktoś się przeją losem Urgo zaczął przynosić regularnie jedzenie, odpinał z łańcucha wyprowadzał na spacer. Teraz Urgo jest w domu tymczasowym nauczył się czystości w mieszkaniu, spacerów na smyczy. Poznał nowe życie u boku człowieka. Urgo uczy się nadal jest pojętnym uczniem. Zarówno w kontaktach z dorosłymi i dziećmi jest przyjacielski. Lubi głaskanie po głowie ale nie lubi gdy się go dotyka w pobliżu ogona (wtedy szczerzy zęby). Na spacerach sporadycznie ciągnie kiedy go coś zainteresuje mała korekta wystarczy. Swoją wielkością budzi respekt, strach, ale nie słusznie jest spokojny przywita się z każdym człowiekiem. Jest zaszczepiony, wykastrowany. Nie hałasuje w domu. Szuka domu z wyrozumiałymi ludźmi którzy będą chcieli go poznać i zrozumieją, że nie raz boi się i może warknąć. Mile widziane dopiski lub poprawki![/QUOTE] [U][B]Moje poprawki są takie : [/B][/U] [FONT=Verdana]Urgo - piękny mix huskiego, 8 lat swojego życiaspędził na łańcuchu właściciel nie interesował się nim, ani innymi zwierzętamiktóre miał na działce. [/FONT]Kiedy mu się o nich przypomniało - dał jeść, jakbył zły - potrafił uderzyć tym, co miał pod ręką.[FONT=Verdana] W końcu ktoś przejął się losem Urgo, zaczął przynosić regularnie jedzenie, odpinał z łańcucha i wyprowadzał na spacer. Teraz Urgo jest w domu tymczasowym, nauczył sięspacerów na smyczy, zachowania czystości w domu. Poznał nowe życie u boku człowieka. Urgo uczy się nadal, jest bardzo pojętnym uczniem. Pozostawiony sam w domu, nie niszczy i nie hałasuje. Zarówno w kontaktach z dorosłymi, jaki i dziećmi jest przyjacielski. [/FONT] Lubi głaskanie, jednak ma strefę w pobliżu ogona,której nie lubi by dotykać, co potrafi zasygnalizować wyszczerzeniem zębów. Zapewne nieraz w to miejsce został uderzony przez tzw. pana. Na spacerach sporadycznie ciągnie kiedy go coś zainteresuje, ale wystarczy mała korekta i przestaje ciągnąć. Urgo, swoją wielkością budzi respekt. Ale to spokojny pies, złakniony kontaktu z człowiekiem i bardzo wobec niego przyjacielski. Pies jest zaszczepiony, wykastrowany. Jeśli wzruszył Cię los Urgo, może zechcesz dać mu dom i pokażesz, że ludzie są dobrzy? *** To że może warknąć można wspomnieć przy głaskaniu przy ogonie, ale nie ma potrzeby powtarzać to na koniec ponownie - bo zmniejszy się szanse chłopaka. Te warknięcia są ważną kwestią, którą i tak trzeba poruszyć w rozmowie z potencjalnie zainteresowaną osobą.
  16. Ewu, Lobaria, Pakiety dla Czarka będą robione, na 5 województw. Muszę tylko usiąść i pomodyfikować trochę treść by nie były takie same, bo moderatorzy czasem nie akceptują.
  17. [quote name='paoiii']I poszczęściło się, Awgan dziś opuścił schronisko! Oby już na zawsze!!! :D[/QUOTE] :multi: super ! [B]Oby na zawsze ![/B] Szczęścia chłopaku !
  18. jestem na zaproszenie, wątek przejrzę jutro.
  19. Ładne dziewczyny :) p.s. obrabiam zdjęcia do bazaru nowego. a "stary" bazar się rozlicza nadal.
  20. [quote name='ewu'][B]Nie decydujemy się na ten dom. Czarek to duży bardzo aktywny pies , bez ogrodu i stałej możliwości wybiegania zmarnieje[/B]....[/QUOTE] Dziękuję za info. Zatem szukamy dalej :) Jak to śpiewa Reni Jusis : "Kiedyś Cię znajdę...znajdę Cię W końcu znajdę Jestem coraz bliżej wiem... " :)
  21. [quote name='ewu']Ja dzisiaj wracałam z Londynu ale jak tylko dorwałam kompa, to wysłałam wszystkim informację na pw:) Jak Kogoś pominęłam, to sorki ale padam ze zmęczenia:)[/QUOTE] ja nic na pw nie dostałam, a też mi się chyba należy info jeśli od początku uczestniczę w utrzymaniu Czarka. Zatem taka informacja ogólnie na wątku by się przydała, a nie poza, poprzez pw.
  22. [quote name='paoiii']Dziekujemy bardzo :) Wstrzymajmy sie jednak z 2 czescią bo jest szansa na dom dla Awgana :)[/QUOTE] a.... tak ? To kciuki [U][B]MOCNO[/B][/U] zaciśnięte mam i piszę do AgnieszkiO
×
×
  • Create New...