[quote name='joaaa']o mamo.....
Ja nie rozumiem, te psy są do sprzedania? Bo tam jest napisana cena.
Zdjęcie tych szczeniaków dogów było chyba na gratce.
Były tez na tablicy i bardzo podobne zdjęcie widziałam kiedys na allegro, psiaki podobne tylko inne tło na łące, potem zniknęły
[quote name='Alla Chrzanowska']Agata już działa. Weźmiemy ile się da. Wszystkich nie damy rady. Proszę o pomoc w kwestiach finansowych, czyli o rzeczy na bazarki!!!
Mamy też już kalendarz na 2014 rok, jeśli ktoś nie chce czekać do bazarku i może go kupić teraz to proszę o PW z danymi do wysyłki, ja w zwrotnym mailu podam konto. Tylko w związku z moją pracą i sprawami osobistymi, czasami odpowiedź może być nieco opóźniona!
Cena - 35,00 zł + wysyłka za 1-2, szt. 3,80 za 3-5 szt. 5,90
Allu jak wrócisz to kalendarz zaklepuję, fanty będą, ale z finasami narazie ostrożnie bo chwilowo spore koszty generuje Kormaczek, wzięłabym na tymczas szczeniorki (za karmę i weta), tylko chyba by mnie z domu eksmitowali