[quote name='tu_ania_tu']znalazłam kilka ofert, zobaczymy co się wykluje. Doszłam do wniosku, ze lepiej mieć dom i psa pod ręką. Tutaj miałam super, w każdej chwili mogłam do domu pojechać (12 km do pracy miałam), tam już nie będzie tak fajnie, więc w razie co lepiej mieć do domu 3 km by szybko obrócić. Będziemy jeżdzić na spacery po pracy. Rano będziemy musieli jakoś się przestawić, co będzie straszne :( Pisałam już, ze ja wychodzę z klatki na łąki, na których rano robimy sobie godzinne kółeczko bez smyczy[/QUOTE]
To faktycznie, ja mam taki komfort cały czas, w tym roku gorzej mniej bez smyczy bo locha z młodymi chodzi, ale mają kawał ogrodzonego terenu, dla urozmaicenia zabieram swoje stfory w ruchliwe miejsca, żeby nie były dzikie, dziś też nad zalew na pieszo poszliśmy, kawałek lasem, a potem koło przedszkola, kawiarni, sklepu, hotelu i wzdłuż ruchliwej trasy, którą musieliśmy przejść na drugą stronę
[quote name='Alla Chrzanowska']No to i ja się przyznam, że pora dla mnie zakręcona, bo za 3 tygodnie też wychodzę za mąż...[/QUOTE]
I dopiero teraz o tym mówisz Allu :) to gratulacje:Rose:
[quote name='Blancia']O! chyba muszę otworzyć drugą butelkę, Dziewczyny takie wiadomości w jeden dzień, to stanowczo za wiele na jedną blancię :huh:[/QUOTE]
Chyba sobie drinka zrobię :)