Mają ludziska pomysły, ja nawet swojej hodowlanej suki charta polskiego nie krylam, bo mi szkoda było, no i gupia jakaś jestem , bo pewnie bym z całym miotem została, z czterech kotów dwa zostały w domu, a miały iść wszystkie, dwa wydalismy ale są razem.