[quote name='Alla Chrzanowska']Śliczne dzieci, a najmłodsze to już podrost, nie dziecko:)[/QUOTE]
Ale nadal cudowne dziecko :)
[quote name='wilczy zew']Korniszonek to wybiera się do Australii :)
[URL]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1013423_536379709756716_1243575031_n.jpg[/URL][/QUOTE]
Na to wygląda, nie umie latać to próbuje zrobić tunel :)
[quote name='Alla Chrzanowska']Wszystkie nasze "Korniszonki" wybierają się do Australii:)Moje, całkiem dorosłe, kopią dziury w ogrodzie aż miło. Mój TZ ma nadzieję, że to nie są ciągoty podróżnicze, ale... wydobywcze i że nasze chłopaki dokopią się ... do ropy![/QUOTE]
No o tym nie pomyślałam, może nawet jakiś garniec złota i kosztowności wykopią, taki skarb i przypływ gotówki wiele spraw by rozwiązał :)
[quote name='Maryna']I tego Ci życzę,niechby się dokopały:-)
Danusiu dzieciaki cudne:-)[/QUOTE]
Dzieciaki dziękują i przesyłają buziaki, od kiedy Korniszonek wszystkich całuje reszta też zaczyna być całuśna nawet Tosiowi się to zdarza :)