-
Posts
4505 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia1974
-
Fado w DS , Wacuś nadal czeka i pojawiła się Fela
sonia1974 replied to sonia1974's topic in Już w nowym domu
będą jeszcze ale spadam na Xfaktor edit reklamy sa to lecimy dalej tak sie chłopak wywala jak za szybko się do niego podchodzi :-( cały czas gdzieś tam mu w głowie siedzi że człowiek to palant i może dać kopa [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/779/f9183c860bebd0c0med.jpg[/IMG][/URL] belzebub [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1732/3a9be95bfaf83b02med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1967/01f4e6d217e88b5fmed.jpg[/IMG][/URL] -
Fado w DS , Wacuś nadal czeka i pojawiła się Fela
sonia1974 replied to sonia1974's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia robiła żona mojego bratanka a że jej ulubieńcem jest Fado to on dziś w roli głównej [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/606/139ef53477c26601med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/607/ab89fd6b4a03de66med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1746/78690affbdc2bacemed.jpg[/IMG][/URL] to mi sie podoba " mój głupek " [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/607/8f3effc31ee85467med.jpg[/IMG][/URL] ulubione miejsce odpoczynku Wacusia - w kuchni pod stołem [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1864/d3e08e9c452233a1med.jpg[/IMG][/URL] -
Louis-starutki ślepaczek znalazł swój jedyny dom :)))
sonia1974 replied to Martuchny's topic in Już w nowym domu
mały kucharz :loveu: -
a możemy nieśmiało prosić o zdjęcia Zekiego z przyjaciółką Grutką :oops::lol:
-
Fado w DS , Wacuś nadal czeka i pojawiła się Fela
sonia1974 replied to sonia1974's topic in Już w nowym domu
[quote name='zebrazebra']A ja czekam na foty :diabloti:[/QUOTE] [quote name='homerka']Na fotki przydałaby się ładna pogoda :lol: No chyba, że u Fada i Wacusia świeci słonko, którego życzymy. :-)[/QUOTE] Będą fotki ale domowe , bo na dworze za zimno jest na długie spacery dla Wacusia bo Faduch ma w nosie śnieg jak sie zmęczy bieganiem to kładzie się i tarza , w końcu przy - 20 st. spał w lesie na gołej ziemi ale skutki były , płuca 2 miesiące leczyliśmy i jajka też były odmrożone trochę .Już mam dosyć tej zimy i odśnieżania . Jeszcze muszę Mamie nosić zakupy fakt że blisko ale przez zaspy konkretne ,taki tam teren że zwiewa śnieg podwójnie . -
[COLOR=#ff0000]CIOTECZKI KTO JESZCZE WPŁACAŁ NA HAŁABAJÓWKĘ ,PRZYZNAWAĆ SIĘ [/COLOR][COLOR=#000000]Cioteczki mamy wpłaty na koncie Hałabajówkowej fundacji [/COLOR] [COLOR=#000000]P.Małgorzata Sz... - 100 zł [/COLOR] [COLOR=#000000]P . Paweł M.... - 30zł[/COLOR]
-
[quote name='Hałabajówka']Jej ale się dzieje.... :) ja dzisiaj cały dzień w aucie i dopiero kompa odpaliłam. Co do kasy zaraz sprawdzę konto a co do rozliczeń to ja z fundacyjnego mogę płacić tylko przelewami na razie np za karmę czy fakturę od weta więc na transport to lepiej nie na fundacyjne bo nie wyciągnę ich potem... są plusy i minusy legalnej darowizny :) To co jest na chwilę obecną na koncie w porządku hronologicznym :) PANNA MARPLE - 50zł (oczywiście jest i drugie 50zł) bardzo dziękuję :loveu: EWU - 50zł :loveu: MAJA7 - 20zł :loveu:[/QUOTE] [quote name='maja7']Ewelina to ja czyli Maja7:lol:[/QUOTE] ja przelałam 20 zł 140 zł z dogo + 130 fb = 270 zł na weta i karmę z bazarków starczy na zawiezienie suni do Hałabajówki może trzeba kupić też smycz , obrożę , adresatkę
-
Agrest vel Reksio - jego DT zamienił się w DS!!!!! ;)
sonia1974 replied to Martuchny's topic in Już w nowym domu
Ciotki ja już za Wami nie mogę zdążyć :shake: -
Cioteczki mamy wpłaty na koncie Hałabajówkowej fundacji P.Małgorzata Sz... - 100 zł P . Paweł M.... - 30zł KTO SIĘ PRZYZNAJE DO WPŁAT ?:loveu: chyba że to wpłaty z fb
-
Fafik może by wyszedł z tego ale miał już w maju złą diagnozę postawioną , objawy były podobne jak lipcu tylko z mniejszą intensywnością . Po sekcji zwłok w Toruniu wet powiedział że już nie było możliwości mu pomóc , zmiany na jelicie były tak posunięte i naciekowe . Wetka leczyła Go na parwowirozę dostał 3 dawki serum a po sekcji okazało się że jelito proste ma prześwitu tylko 10 % Do dziś do końca nie wiemy co spowodowało tą chorobę był przecież młodziutki i pełen życia . W mieście zawsze jest wybór , bierzesz taxi i jedziesz do innego weta a na tej cholernej wsi to tylko krowy i świnie potrafią leczyć bo z tego są pieniądze .Nasza wetka wiejska ma takie stawki jak w Włocławku a nawet drożej , przez te 5 dni choroby Fafika skasowała mnie 670 zł a w Toruniu za RTG z kontrastem 4 zdjęcia ,2razy Usg i znieczulenie i sekcja 70 zł .We Włocławku za Wacusia kastracje ,krew, RTG ,kamień na zębach i częściową resekcję gruczołu łzowego zapłaciłam 300 zł Ładne porównanie nie ? -ale jak nie masz wyboru to jedziesz gdzie najbliżej .Mój TZ jest tylko na weekend w domu więc Włocławek tylko na planowane zabiegi zostaje a coś nagłego to muszę jeździć do wiejskiej wetki . Niestety jestem głąb i prawka nie posiadam
-
[quote name='Agata69']W sobotę wyjdą ogłoszenia ze zdjęciami w toruńskiej gazecie. Na razie dałam numer do siebie, zeby zrobić pierwszą selakcję. Jesli się znajdzie ktoś chętny na psa, to czy któras z was jest gotowa zawieź psa do ds? To będzie Toruń, ew. okolice.[/QUOTE] oczywiście że tak ale ja dysponuje kierowcą tylko w niektóre soboty wiec jeżeli terminy się pokryją nie ma sprawy DZIEWCZYNY MACIE JAKIEŚ FANTY NA BAZAREK DLA OŚIĘCINIAKÓW , BARDZO BYŚMY PROSIŁY
-
Agrest vel Reksio - jego DT zamienił się w DS!!!!! ;)
sonia1974 replied to Martuchny's topic in Już w nowym domu
ja pitole znów ciężka sytuacja , niestety w tej kwestii to ja nie pomogę siekowa czy na waszą fundacje można oddać jeden 1% bo gdzie chce oddać to zawsze albo schron za dobrze sobie radzi i nie pozwalają:crazyeye: ( Brodnica) albo fundacja działa krócej jak 2 lata , zawsze przeznaczałam na Konin ale w tym roku chce zacząć zapisywać jakiejś fundacji . -
[quote name='piescofajnyjest']u Was noc a u mnie dzien:))))[/QUOTE] u nas dzień a u Ciebie noc :sleep2:kolorowych
-
kosmetyczny też ponad stówka ja myślę żeby to co idzie na fundację przeznaczyć na utrzymanie Kenzi a z bazarków zbierzemy na prywatne konto i będzie na paliwko Hałabajówka zaksięguje sobie na karmę czy wet i będzie git jak wejdzie tu Hałabajówka napisze czy może tak być
-
U Hałabajówki jest wpłata 100 zł na transport pewnie z FB ale na konto fundacji nie możemy zbierać bo jest problem z księgowanie tych wpłat , co ja mam zrobić jak napisze na FB że na transport zbieramy na prywatne konto a na utrzymanie psiaków na fundacyjne to ludzie mogą pomyśleć że to jakiś przekręt
-
Barson masz fachową poradę :multi: oby poskutkowało ,trzymam kciuki i pisz co u niego
-
Agrest vel Reksio - jego DT zamienił się w DS!!!!! ;)
sonia1974 replied to Martuchny's topic in Już w nowym domu
Te maluchy dziadeczki takie biedne -
Louis-starutki ślepaczek znalazł swój jedyny dom :)))
sonia1974 replied to Martuchny's topic in Już w nowym domu
ale bidolek , ogłaszacie go -
[quote name='piescofajnyjest']jeszcze powinnas dostac jakies linki aktywacyjne;)[/QUOTE] a Ciocia nocami pracuje dla chłopaka naszego :loveu:
-
Agrest vel Reksio - jego DT zamienił się w DS!!!!! ;)
sonia1974 replied to Martuchny's topic in Już w nowym domu
gubię się , co to za postać Louś ,nowy nabytek to jaki masz stan zapsienia na metr -
byłam tu wczoraj ale się nie odzywałam bo pojęcia nie mam jak pomóc psiakowi jak On dziś się czuje ? masz jakieś pomysły czy plany
-
[quote name='Cudak']Dziękujemy! Na 99% paczka do Ciebie już wysłana... (jeśli dobrze kojarzę). Tak, były/są u [B]Lupi[/B]...która chyba nie ma czasu na dogo zajrzeć.[/QUOTE] niestety paczki jeszcze nie mam , pieniędzy jeszcze też nie przelałam [quote name='tobciu']halo, halo - wszystko dziwne nie jest :) Tylko Lupi. Ale święta racja - masz święte prawo się denerwować - my denerwujemy się od dawna... Jeśli by Lupi zechciała jakikolwiek inny bazarek robić dla Urgo - ja chcę zdecydowanie przejąć te fanty i wystawić. Innej opcji nie widzę. Bo takie nierozliczanie się z bazarów SZKODZI ![/QUOTE] no myślę bo takie podejście do sprawy szkodzi Urgusiowi o reputacji Lupi już nie wspomnę
-
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
sonia1974 replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
jestem na zaproszenie mdk8 ale pomóc ni jak nie potrafię z gminami w naszym kraju to walka z wiatrakami u nas nawet TOZ się wycofał jak sądem nas postraszyli za oszczerstwa edit one maja wydarzenie na FB ? -
Agrest vel Reksio - jego DT zamienił się w DS!!!!! ;)
sonia1974 replied to Martuchny's topic in Już w nowym domu
Rozwala się po łózkach i wyżera moim psom :evil_lol: prawidłowo maluszku odbij sobie wszystkie chude dni :evil_lol: -
Jakie słodkie prosiaczki ,cudne