ok to działamy winter7 jakbyś mogła przy okazji dzwoniąc do Pana Marka spytać się o najbardziej rozchwytywaną gazetę w jego województwie to była bym Ci wdzięczna. jak już się dowiemy jaka to gazeta to tam zadzwonię i się spytam ile by kosztowało ogłoszenie z zdjęciem naszego chłopaka, jak długi może być tekst itd. myślałam aby podać do gazety nr kom Pana Marka bo to z nim ludzie bezpośrednio by się kontaktowali i pytali i oglądali Kostka a my byśmy zrobiły wizyty przed i po adopcyjne. jeszcze tylko kwestia kasy, nie wiem ile takie ogłoszenie będzie kosztować ale finanse Kostka są w kiepskim stanie, nie wiem nawet czy będzie na tenmiesiąc wieć na ogłoszenie w gazecie będziemy musiały się dopdatkowo złożyć, daję 10 zł, kto pomoże jeszcze Kostusiowi?