bo oczywiście walczę jak najtaniej, no i jest taki portal jeleniogórski i gadam z adminem czy kimś tam żeby napisał na portalu artykuł o naszym Kostusiu, taki długi z opisem historii i mnóstwem zdjęć może to coś zdziała:)
ha ha ha wariaty:) co do łapki ciotka ma racje:) wpadaj częściej:) co do długu aktualny jest post 1 Kalvin ma 506 zł długu ale pomalutku to bazarkami będę likwidować:)
Dyro nie marudź z tym bałaganem jak coś to sprzątaj częściej a po 2 i tak na niego nikt nie patrzy bo wszyscy patrzą na Kalvisia:)
ciotki ale mam wieściory:) byłam wczoraj z mamcią u Dyra i psiaków:) mamcia choruje a dyro fajnego lekarze wynalazł stąd ta wizyta:)Kalviś jej nie widział z przeszło rok, a przypominam że to ona go znalazła w tym hotelu w chlewiskach:) mysleliśmy że ją nie pozna:) a tu niespodzianka:) jak ją zobaczył to masakra cieszył się jak durny:) Lejdi obskakała wszystkich słonica jedna do tej pory noszę na rękach ślady jej pazurów:) macie Ciotki jakiś sprawdzony sposób na oduczenie skakania?
ja także wysyłam dużo pozytywnej energii i trzymam mocno kciuki:( tak się boję ale musi być dobrze ! będzie dobrze! kurde mam jeszcze całodniowy wyjazd ale wieczorkiem jak wrócę to zobaczę jak dziadzio