[quote name='tobciu']no ale jak z okolicznych województw nie było zainteresowania - to warto spróbować w dalszych.
Jeśli ktoś będzie go chciał naprawdę - to przyjedzie. Jeśli nie będzie - to i z terenu mazowieckiego będzie mu za daleko.
Spróbować warto.
Teraz będzie ogłaszany na mazowieckie ponownie. I dla spróbowania - na dalsze, dolnośląskie.[/QUOTE]
no ok spróbowac można, a co myślałaś o gazecie?